Proktolog Gliwice

Proktolog, Angiolog

ALMA-MED Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 70
44-100 Żerniki, Gliwice

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego ...
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Wojciech Cyptor

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław
Gliwice Proktolog dr n. med. Dymitr Żaworonkow

dr n. med. Dymitr Żaworonkow

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n .med. Dmytro Żaworonkow Gabinet Chirurgii Laserowej, Proktologii i Flebologii
Dubois 16 pok. 115
Gliwice

Doktor Dmytro Żaworonkow jest bardzo dobrym chirurgiem-proktologiem.Kompetentnym, kulturalnym, empatycznym i sympatycznym.Przeprowadził u mnie dwie operacje proktologiczne profesjonalnie.Zostałam poinformowana przez pana doktora o przebiegu operacji, rekonwalescencji po operacji.Polecam w 100 % z całego serca.
Dziękuję panie DOKTORZE !
Opinia dodana przez: Lidia Wodecka- Dróżdż
Gliwice Proktolog lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Centrum Medyczne GlivClinic
pl. Piłsudskiego 6/1A
Gliwice

Pani Doktor bardzo profesjonalnie, rzetelnie i z empatią skonsultowała moją chorobę. Prawdziwa lekarka z powołania. Delikatne i rzeczowe podejście do pacjenta. Z całą pewnością polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: Hala

Proktolodzy w Gliwicach