lekarz Przemysław Elżakowski

Laryngolog

Doktor Elżakowski jest wspaniałym człowiekiem oraz wybitnym lekarzem. Jako jego pacjentka miałam poczucie bezpieczeństwa i że trafiłam w ręce kompetentnego specjalisty.Bardzo sympatyczny, otwarty na kontakt z pacjentem, pełen życzliwości oraz wykwalifikowany. Jako jedyny mi pomógł,oby jak najwięcej było takich wspaniałych lekarzy, którzy chcą pomóc pacjentom. Bardzo jestem wdzięczna Panu Elżakowskiemu. Godny polecenia:D:D

Napisałem to na innym forum pisze zatem i tutaj. Pan Doktor Przemysław Elżakowski jest bowiem specjalistą najwyższej klasy w dziedzinie, którą się zajmuje. Jest doskonały zarówno jako człowiek jak i jako lekarz. Pan Doktor P. Elżakowski jest posiadaczem tej doskonałości, która jest znana z modelu Profesora Wilczura. Intuicja, doskonała dbałość o pacjenta, wiedza, najwyższy profesjonalizm zgodny z najrygorystyczniejszymi zasadami i standardami leczenia i pielęgnacji pacjenta. Pana Doktora Przemysława Elżakowskiego z całą odpowiedzialnością należy uhonorować tytułem Homo Medicus jest bowiem jednym z dwóch znanych mi Lekarzy - obok Pana Doktora stanisława Króla, dla którego nie ten tytuł jest zasczytem, ale to dla tytułu jest zaszczyt, że nosi go Tak wspaniała Osobowość Polskiej Medycyny. Moja opinia jest potwierdzona tym, że od 30 lat - a żyję lat 30 - po raz pierwszy w życiu jesień przeżyłem bez nawet lekkiego kataru. Kuracja uzdrowiskowa plus dwa doskonale i pierwszorzędnie dobrane preparaty zrobiły swoje. Nic by nie było z tego jednak, gdyby nie Pan Doktor, któremu jestem wdzięczny ogromnie i nieskończenie. Polska Medycyna jednak ma Perły. To budujące...

Doktor Elżakowski to pozytywnie zakręcony lekarz:) Bardzo sympatyczny, otwarty na kontakt z pacjentem, pełen życzliwości oraz wykwalifikowany.

Przede wszystkim jest dokładny, konsultuje poprzednią drogę leczenia. Nie przepisuje ślepo dziwnych drogich antybiotyków - co zdarzyło mi się nieraz w różnych placówkach. Ma bardzo pedagogiczne podejście do młodszych pacjentów - co rzadko spotyka się u mężczyzn laryngologów. Gorąco polecam

Dobry specjalista, do tego konkretny co sobie najbardziej cenie. Polecam

Dobry specjalista, do tego konkretny co sobie najbardziej cenie. Polecam