lekarz Przemysław Jasnowski

Chirurg onkolog

Bardzo dobry lekarz, stawia prawidłowo diagnoze,zabieg wykonuje z dużą starannością , jest miły i uprzejmy do pacjenta. Doktorze proszę ta dalej pracować dla dobra ludzi.

nie wiem naprawdę co napisać o Dr. Jasnowskim. Uważałam Go za wspaniałego chirurga d/s pier sutka. Trochę jestem zawiedziona po operacji mojej piersi.

Byłam operowana przez dr Jasnowskiego.Lekarz godny polecenia.Bardzo dobry chirurg i diagnosta.Poświęca chorym kobietom dużo czasu,nie rzuca słów na wiatr.Powinno być więcej takich lekarzy jak dr Jasnowski.

Świetny diagnostyk, fachowiec o bardzo dużej wiedzy, poświęca pacjentkom dużo czasu, sympatyczny, mogłoby być więcej takich lekarzy jak pan Jasnowski.

Świetny lekarz...moja intuicja mnie nie myliła:)

Świetny lekarz...moja intuicja mnie nie myliła:)

Dr nie poświęca uwagi pacjentowi, po usg stwierdził, że wszystko jest w porządku, ja jednak mam 4cm guza. Absolutnie nie polecam!

kiedyś był dobrym lekarzem... nieprawidłowo prowadzone leczenie po zabiegu-to potwierdziło wielu innych lekarzy

kiedyś był dobrym lekarzem...

Na pierwszej wizycie dr Jasnowski potraktował mnie lekceważąco i arogancko.Nie mogę stwierdzić czy jest dobrym chirurgiem bo nie dał mi szansy się o tym przekonać.Z pełną odpowiedzialnością odradzam tego lekarza.