prof. dr hab. n. med. Przemysława Jarosz-Chobot

Pediatra, Diabetolog

Chodze z synem od początku do pani Profesor i jestem bardzo zadowolona moj synuś 4letni też bardzo p.prof. polubił!!! ma podejscie do dzieci,ma ogromna wiedze,wytłumaczy wszystko dokladnie, wymagajaca ale to dla dobra dziecka!!! potrafi poswięcić swoj wolny czas chodz nie musi!!! polecam bardzo!!!

Jezeli chcecie ja krytykowac negatywnie to zacznijcie od siebie. She is the best. Lester from USA.

Arogancka, Bezczelna, Kompletnie nie nadaje się do leczenia nowych rozpoznań dzieci, Powoduje stres u rodziców którzy dowiedzieli się że mają chore dziecko.

Mam wrażenie ,że Pani profesor bierze pod uwagę status życiowy rodziców i wprostproporcjonalnie do niego traktuje pacjentów lub ich rodziców.

Najlepszy lekarz jakiego znam- z córką chodzę do Pani doktor od jej urodzenia a więc 11 lat.

Jest the best. Ta Pani to jedyny lekarz jakiego znam (a znam wielu), który naprawdę wie co robi. Zawsze pomocna profesjonalistka, z przeogromną wiedzą. To szczęście mieszkać w mieście gdzie mieszka pani profesor!

jestem pacjentem już 18 lat. lekarz z prawdziwego zdarzenia: wiedza, profesjonalizm, doświadczenie, życzliwa,przejawiająca empatię, mająca na uwadze zdrowie pacjenta, -to tylko niektóre cechy. polecam

Szczerze, to jestem zaskoczona taką ilością pozytywnych opinii. Pani Doktor zachowuje się jakby "wszystkie rozumy pozjadała". Owszem, braku wiedzy nie można Jej zarzucić, ale nie jest to powodem aby być arogancką i traktować pacjenta z góry. Ni jak nie potrafi postawić się w sytuacji rodzica chorego dziecka, zero empatii. Jeżeli szukacie Państwo lekarza, który jest po prostu ludzki, to NIE POLECAM tej Pani!

jest wspaniałym człowiekiem najlepszym lekarzem :)

jest wspaniałym człowiekiem najlepszym lekarzem :)

Pani profesor jest doskonałym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Jest jedynym lekarzem,któremu w 100% ufam od wielu, wielu lat.