Psycholog Dziecięcy Wrocław

(Wrocław) Poradnia Psychopedagogiczna PTPP
Teatralna 6/13
Śródmieście, Wrocław

wizyta już od 150
Dawid Kołodziej to najwybitniejszy specjalista w dziedzinie psychologii! Korzystałam już z wielu innych, przebrnęłam przez mnóstwo ale to mnóstwo ludzi. Szukałam pomocy również w medycynie alternatywnej, u znachorów i nawet wróżek bo nikt nie potrafił mi pomóc.

ALE TEN CZŁOWIEK POTRAFI STWORZYĆ CUDA! Już po pierwszej sesji zderzyłam się ze ścianą. Usłyszałam wiele bo to Pan Dawid do mnie mówił po wysłuchaniu mnie. Siedziałam jak wryta. Pierwsza myśl jaka ...
Opinia dodana przez: Patrycja Kolańska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Rozwoju Osobistego Katarzyna Wieczorek-Małecka
St. Leszczyńskiego 4, lok.21
50-078 Wrocław

Pani Katarzyna Wieczorek-Małecka postawiła na nogi mojego męża za co wielce dziękuję. Mój mąż stracił w wypadku swoich rodziców, był załamany, nikt nie mógł mu pomóc, odrzucał wszelkie formy pomocy, staczając się jednocześnie. Po kilku tygodniach wraz z siostrą udało mi się umówić męża na terapie. Obecnie kończy leczenie, a efekt porównując męża sprzed i po terapii jest widoczny. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Katarzynę, która, wykonuje swoją pracę ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Dominika Kędzierska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Agrestowa 21
Wrocław

Niestety zdecydowanie odradzam.Zaleca niepotrzebne badania diagnostyczne i rehabilitację pomimo ,że lekarze takiej potrzeby nie widzą.I oczywiście obowiązkowo integracje sensoryczną.Inny psycholog zbadał dziecko i właściwie pokierował postępowaniem nas przestraszonych rodziców.

Łukasz Krawętkowski

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

PROCES psychoterapia, doradztwo, szkolenia
Kościuszki 80 a
Wrocław

nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie ...

mgr Joanna Kupczak

Psychoanalityk, Psycholog

Joanna Kupczak

Wrocław

Kontakt z Panią Kupczak bardzo mnie satysfakcjonował. Rzeczowo przedstawiła warunki współpracy, była miła. Ustaliliśmy razem zasady, które na początku wydawały mi się bardzo ostre, ale z czasem dały mi jasność kontaktu i - czym się zdziwiłem - poczucie bezpieczeństwa.\ bardzo mi pomogła.

Monika Miozga-Wójcik

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Gabinet psychologiczny

Wrocław

Bardzo dobry psychoterapeuta. Przez rok uczestniczyłem w terapii i wszystko sobie w życiu poukładałem.
Wrocław Psycholog dziecięcy mgr Bartosz Neska

mgr Bartosz Neska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Medicover Strzegomska
Strzegomska 36
53-611 Wrocław

Wizyta spełniła moje oczekiwania, Pan Bartosz był wyrozumiały, cierpliwy i bardzo pomocny. Zaproponowane rozwiązania okazały skuteczne. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Magdalena Ciałkowska-Kuźmińska

Seksuolog, Psychoterapeuta

różne lokalizacje

Wrocław

Pani doktor naprawdę słucha, patrzy na problem z różnych stron, a poza tym człowiek nie czuje sie skrępowany tym, że płacze. Po wizytach u pani doktor świat nabiera innych kolorów. Polecam!
Opinia dodana przez: Magda1

lekarz Małgorzata Pyka

Psycholog dziecięcy, Psychiatra

Zielińskiego 41
54-421 Wrocław

Nieprofesjonalna, nieprzyjemna i kompletnie nie znająca się na swoim fachu. Proszę sobie wyobrazić jakim psychologiem trzeba być by npo usłyszeniu o traumatycznym przeżyciu odpowiedzieć dla pacjenta "no to ja nie wiem, ja tego nie rozumiem, proszę sobie z tym poradzić".
Opinia dodana przez: Mikołaj

Psycholodzy dziecięcy w Wrocławiu