Filtruj terminy

mgr Katarzyna Nagrabecka

Pracownia Psychologiczna RELACJA
Partyzantów 17/116
75-452 Koszalin

ycie z bulimią to piekło. A podjęcie z nią walki wydaje się wyzwaniem ponad siły. Pani Katarzyna z delikatnością i wyczuciem wiolonczelistki, stanowczością i profesjonalizmem znakomitego rzemieślnika znającego swój fach wręczyła mi zestaw narzędzi, przy pomocy których cierpliwie uczy mnie nowego, zdrowego życia. Dzięki Niej pierwszy raz uwierzyłam, że mogę wyzdrowieć, że dam radę, bo nie jestem sama. Dzięki Niej wracam do siebie, do życia, do tego co najistotniejsze. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Ewa Przybyła-Ożóg

Psycholog dziecięcy, Pediatra

ulica Wąwozowa 38/6
75-339 Koszalin

Takich dobrych lekarzy i fascynujących osób jak Pani Ewa Przybyła- Ożóg jest dziś już niewiele. Szanuję Panią. Pragnę podziękować.

Jacek Wezgraj

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny
Grochowskiego 3c
Koszalin

Szedłem z obawami, ale jestem zachwycony. Bardzo mi pomógł, konkretnie się zajął moim problemem. Teraz już wiem jak sobie z kłopotami radzić. Polecam go wszystkim, którzy czują się źle i chcą coś w swoim życiu zmienić
Opinia dodana przez: Wiktor

Mirosława Ryckiewicz

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Koszalin

Bez wątpienia, Pani Mirosława Ryckiewicz jest jednym z najznamienitszych specjalistów w zachodniopomorskiem i jak widzę również po innych komentarzach, raczej nie ma co do tego wątpliwości. Zamiast jak inni skupiać się na skuteczności samej terapii (z której nota bene jestem bardzo zadowolona), mam zamiar poruszyć inny temat. Czy zauważyliście jak nowoczesne podejście do pacjentów promuje pani Ryckiewicz? Na jej stronie internetowej (bardzo atrakcyjnej skądinąd), można samodzielnie sprawdzić terminy wizyt, a ...

lekarz Andrzej Waniewski

Psycholog

Gabinet Pomocy Psychologiczno-Psychiatrycznej "ARCHE"
Śniadeckich 25d
75-454 Koszalin

jestem bardzo zadowolana z wizyt, miałam poczucie, że mnie słucha i rozumie, dokładnie mi wytłumaczył co mi jest, i pamiętał co mówiłam na poprzednich wizytach. spokojnie mogę polecić.
Dobry psycholog, pomaga całej rodzinie. Nie skupia się tylko na dziecku ale daje także wskazówki rodzicom i pracuje z cała rodzina nad zmianą , dzieki ktorej wszyscy czują się lepiej.
Opinia dodana przez: pacjent

Żaklina Wezgraj

Psycholog dziecięcy

Koszalin

Nie moze być wiarygodna osoba, która przyjmuje stanowisko zastepcy Dyrektora nie majac do tego uprawnien na PK. Jest to nieetyczne i dlatego jest taka moja opinia.
Mam żadne wspomnienie sprzed lat. Praktycznie wyszłam. Jak zmyta. A problemów posypało się ciut. Jak na moje bary. Za o wiele za dużo. I zostałam sama. Nie Z uwagi, że nie ma innych. Może tak to funkcjonuje w Koszalinie.

Aleksandra Zykus-Stukan

Poradnia Zdrowia Psychicznego
75-950 Koszalin

Moja sesja z panią mgr odbyła się wiele lat temu, byłam wtedy bardzo nieśmiałą, młodą osobą na początku diagnostyki. Po prawie dwóch latach oczekiwania dostałam się na terapię. Mój cykl terapeutyczny zamiast 12 spotkań trwał 15 minut. Po suchym i wyniosłym przedstawieniu planu naszych spotkań, pani mgr zapytała, na czym chciałabym się skupić. Opowiedziałam o tym, że odczuwam lęk i niepokój związany z koniecznością zmiany pracy i złych opinii, które ...
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Dariusz Pluta

Psycholog, Psychoterapeuta

lekarz Andrzej Zaniewski

Psychiatra, Psycholog

lekarz w trakcie specjalizacji z seksuologii