Filtruj terminy

mgr Katarzyna Nagrabecka

Pracownia Psychologiczna RELACJA
Partyzantów 17/116
75-452 Koszalin

ycie z bulimią to piekło. A podjęcie z nią walki wydaje się wyzwaniem ponad siły. Pani Katarzyna z delikatnością i wyczuciem wiolonczelistki, stanowczością i profesjonalizmem znakomitego rzemieślnika znającego swój fach wręczyła mi zestaw narzędzi, przy pomocy których cierpliwie uczy mnie nowego, zdrowego życia. Dzięki Niej pierwszy raz uwierzyłam, że mogę wyzdrowieć, że dam radę, bo nie jestem sama. Dzięki Niej wracam do siebie, do życia, do tego co najistotniejsze. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Anka

Jacek Wezgraj

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny
Grochowskiego 3c
Koszalin

Szedłem z obawami, ale jestem zachwycony. Bardzo mi pomógł, konkretnie się zajął moim problemem. Teraz już wiem jak sobie z kłopotami radzić. Polecam go wszystkim, którzy czują się źle i chcą coś w swoim życiu zmienić
Opinia dodana przez: Wiktor

Mirosława Ryckiewicz

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Koszalin

Bez wątpienia, Pani Mirosława Ryckiewicz jest jednym z najznamienitszych specjalistów w zachodniopomorskiem i jak widzę również po innych komentarzach, raczej nie ma co do tego wątpliwości. Zamiast jak inni skupiać się na skuteczności samej terapii (z której nota bene jestem bardzo zadowolona), mam zamiar poruszyć inny temat. Czy zauważyliście jak nowoczesne podejście do pacjentów promuje pani Ryckiewicz? Na jej stronie internetowej (bardzo atrakcyjnej skądinąd), można samodzielnie sprawdzić terminy wizyt, a ...
Polecam w 100%. Byłam z córką podejście i tlumaczenie choroby całkowicie otworzyły mi oczy w jakie bagno wdepnęło moje dziecko.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Waniewski

Psycholog

Gabinet Pomocy Psychologiczno-Psychiatrycznej "ARCHE"
Śniadeckich 25d
75-454 Koszalin

jestem bardzo zadowolana z wizyt, miałam poczucie, że mnie słucha i rozumie, dokładnie mi wytłumaczył co mi jest, i pamiętał co mówiłam na poprzednich wizytach. spokojnie mogę polecić.

Violetta Południak

Koszalin

Byłem/am u wielu psychologów, w różnych miastach, płaciłem/am kwoty od 50 do 120 zł za godzinę terapii i z mojego doświadczenia wynika, że ta pani jest bardzo nieprofesjonalna. Stara się wejść w bliską relację z klientem i nim manipulować, kiedy wyraźnie widać, że stan psychiczny pacjenta ją przerasta. Nie potrafi się przyznać, że niektóre przypadki są dla niej zbyt trudne. Powinna była skierować takiego pacjenta do innej, bardziej kompetentnej osoby. ...

Karolina Kluzik

Psycholog

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Oddziały Psychiatryczne
Słoneczna 15
75-642 Koszalin

Bardzo miła pani u ktorej czuję sie naprawdę dobrze. Godna zaufania moja terapia jest przyjemnością. Jest osobą bardzo ciepłą , spokojną, podczas terapii czuję się bezpiecznie.Do mojego problemu podeszła z zaangażowaniem co czuję na każdym spotkaniu. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Małgosia

Aleksandra Zykus-Stukan

Poradnia Zdrowia Psychicznego

75-950 Koszalin

Moja sesja z panią mgr odbyła się wiele lat temu, byłam wtedy bardzo nieśmiałą, młodą osobą na początku diagnostyki. Po prawie dwóch latach oczekiwania dostałam się na terapię. Mój cykl terapeutyczny zamiast 12 spotkań trwał 15 minut. Po suchym i wyniosłym przedstawieniu planu naszych spotkań, pani mgr zapytała, na czym chciałabym się skupić. Opowiedziałam o tym, że odczuwam lęk i niepokój związany z koniecznością zmiany pracy i złych opinii, które ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Przybyła-Ożóg

Psycholog dziecięcy, Pediatra

ulica Wąwozowa 38/6
75-339 Koszalin

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Poradzi, wysłucha, pomoże. Mi bardzo pomogła i dziękuję Pani Doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: Asia

Żaklina Wezgraj

Psycholog dziecięcy

Koszalin

Nie moze być wiarygodna osoba, która przyjmuje stanowisko zastepcy Dyrektora nie majac do tego uprawnien na PK. Jest to nieetyczne i dlatego jest taka moja opinia.

Psycholodzy w Koszalinie