Filtruj terminy

lekarz Adam Pajor

Pulmonolog, Internista

Małopolskie Centrum Krioterapii Wodka, Babraj
Wrocławska 1-3

Dr Adam Pajor to lekarz z sercem, pomagający każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Teraz takich lekarzy brak dlatego w Pana wydaniu lekarz to brzmi dumnie.

dr n. med. Ewa Kopytko

Pulmonolog, Pediatra

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

super lekarkabardzo dobre podejśćie do pacjenta

Kraków

Dr P.Mika to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. To moje wielkie szczęście że w szpitalu trafiłam pod Jego opiekę. Przez te wszystkie pobyty w szpitalu pod opieką doktora P.Miki nie mam najmniejszego powodu do niezadowolenia z leczenia, opiekunczości i zleconych badań. Ma bardzo miłe usposobienie,podejście do pacjentów i chęci niesienia pomocy. Zawsze uśmiechnięty, wysłucha problemów i obaw, służy radą i pomocą. Wielka szkoda że jest tak mało w ...

Jana Pawła II
przychodnia w Wieliczce

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor Renatę Bunk.Pani Doktor
pracuje w Szpitalu Jana Pawła II w Krakowie - II Oddział Chorób Płuc.Pani Doktor jest osobą pełną empatii,bardzo troszczy się o
pacjentów.Charakteryzuje się profesjonalizmem i rzeczowością.
Nigdy jeszcze nie spotkałam takiego lekarza.Jeszcze raz gorąco
polecam Panią Doktor!!!

Przybyszewskiego 7

Lekarz o wielkiej kulturze osobistej, bardzo mi pomógł w trudnym momencie życia. Dzięki niemu zostałem w krótkim terminie przyjęty na oddział i zdiagnozowany - okazało się, że nie mam raka płuc... ale innego, który został już zoperowany,

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27

Pani Doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Zdecydowanie polecam w 100%. Ja z synem chodzę na Strzelecką i jestem mega zadowolona. Zresztą panie na rejestracji też są bardzo miłe i uśmiechnięte już dawno nie trafiłam na tak fajną przychodnie.
Dziękuje

publiczna
Wysłouchów 13
Kraków

Miła , sympatyczna i kompetentna Pani Doktor , z doskonałym podejściem do dzieci. Moja córka ( obecnie 7 lat ) od zawsze miała ogromny dystans do lekarzy - na widok białego fartucha uciekała gdzie popadnie i nie można jej było w żaden sposób zmusić do żadnego badania. Ok. 4 lata temu trafiliśmy pod opiekę Pani dr Piergies i sytuacja zmieniła się diametralnie. Nasza córeczka bez żadnego oporu idzie na wizytę ...
Opinia dodana przez: Maria

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie i Stomatologiczne
Kraków, ul. Masarska 7/II

Miałam szczęście trafić na Pana Dr Aleksandra Kanię jako lekarza prowadzącego, który w styczniu 2016, wyleczył mnie z ciężkiego zapalenia płuc przy innych ciężkich schorzeniach. Podczas pobytu w Klinice Pulmonologii przy ul. Skawińskiej, widząc Jego pełne zaangażowanie, konsekwencję, rzetelność zawodową i troskliwość w "wyciąganiu" mnie z ciężkiego stanu, mogłam mieć całkowite zaufanie do Pana Doktora, że pomoże mi w powrocie do normalnego życia. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Grażyna

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

jeden z najlepszych lekarzy jakich poznałem w życiu a przeszedłem wiele chylę czoła przed Panią Doktor wspaniały lekarz i fachowiec
Opinia dodana przez: pawel

Pulmonolodzy w Krakowie