dr n. med. Radosław Blok

Ginekolog położnik, Ginekolog

To jakiś KOSZMAR. Brak kompetencji. Nie zareagował na fatalne wyniki mimo, że była informacja o stanie gnilnym jąder komórkowych. Chciał mi otworzyć brzuch i sprawdzić coś czego nie było. To KONOWAŁ pozbawiony zasad moralnych. ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM COŚ SKNOCI. Może jest miły ale to nic nie znaczy.

Bardzo delikatny lekarz, ujmuje spokojem i uprzejmością w stosunku do pacjentki. Badanie przeprowadza dość wnikliwie (w trakcie ciąży zawsze sprawdzał ph pochwy i wykonywał usg). Aczkolwiek w rozmowie dość powściągliwy. Czasem trudno było uzyskać od niego szczegółowe informacje na temat nurtujących problemów zdrowotnych

czy wykonuej pan zabiegi mniejszenia warg poprosze o odp wraz z ceną na email alala2@onet.pl

Prowadzę u dr Bloka ciążę. Dr jest uprzejmy i kompetentny, wizyty niedrogie 100zł już z usg.

Rewelacyjny lekarz. Byłam u niego niedawno na pierwszej wizycie. Jak dotąd żaden ginekolog mnie tak dokładnie nie zbadał. Na prawdę sumienny. Polecam

Byłam u niego pierwszy raz, gdyż nie jestem z Wrocławia, tylko tutaj studiuje. Trafiłam do niego przeglądając internetowe forma i strony tego typu jak ta, gdzie po wypowiedziach innych kobiet uznałam,że do niego sie udam. Obawiałam sie trochę tej wizyty... Ale nie było czego:) Doktor bardzo spokojny, wyrozumiały i taktowny. Jeszcze za 4 miesiące ide do niego na wizytę kontrolną . Sadze również , ze tylko do niego będę chodzić:) A Pani położna , która z nim pracuje to bardzo uprzejma starsza i miła kobieta. Z czystym sumieniem moge go ...

A Pani położna , która z nim pracuje to bardzo uprzejma starsza i miła kobieta.

Z czystym sumieniem moge go polecić.

Bardzo dobry ginekolog polecam wszystkim kobietom

Bardzo dobry ginekolog polecam wszystkim kobietom

Pan Doktor pomógł mi uporać się z problemem jaki miałam, a który bagatelizowała moja poprzednia lekarka. Chyba nie wiedziała jak mnie leczyć, a On od razu znalazł przyczynę i lekarstwo.

Goraco polecam tego lekarza! prowadzil trzy moje ciaze i naprawde jestem bardzo zadowolona. Nie spotkalam jeszcze lepszego lekarza!

Zdecydowanie polecam, świetny merytorycznie lekarz z powołaniem do tego zawodu.

Zdecydowanie polecam, świetny merytorycznie lekarz z powołaniem do tego zawodu.