dr Radosław Górski

Świetny fachowiec i człowiek , wnikliwa analiza celna diagnoza . Doskonale podejście do pacjenta . polecam

Lekarz perfekcja, nie ma nikogo lepszego. Uśmiech, podejście do pacjenta, w tym co robi jest najlepszy. Gdyby nie jego wiedzą,umiejętności i złote serce i ręce dzisiaj bym nie chodziła. Dziękuję Panie doktorze to za mało... Wielki człowiek.

Brakuje słów, które mogły by opisać Pana doktora . Zawsze uważny, przedewszytkim liczy się dla niego dobro pacjenta. Na każde pytanie zawsze odpowie , wszytko wytłumaczy i cierpliwie czeka . Jak się cieszę, że trafiliśmy właśnie na Pana , moja siostrzenica jest nie ufna w stosunku do obcych , a Pana uwielbia , mogłaby rozmawiać o Panu godzinami :) Pan doktor jest nie licznym przykładem istnienia lekarza z powołania . Ogromny plus tego, że zawsze jest w kontakcie z pacjentem i nigdy nie zostawia pacjenta z problemem, zawsze służy radą, dobrym słowem , a przedewszytkim ogromną kompetencją. Jest Pan wartością sam w sobie . Dziękuję w imieniu własnym i Marysi 😊

Witam ten lekarz jest genialny, zawsze znajduje czas dla pacjentów. Dzięki temu wspaniałemu człowiekowi mam równe nogi i będę mogła zrobić to o czym marzyłam przez całe moje życie-założyć szpilki. Ma w sobie tyle ciepła, potrafi wesprzeć dobrym słowem. Wykonuje rzeczy które dla wielu lekarzy wydają się abstrakcyjne. Po prostu cudotwórca. Polecam tego lekarza każdemu.

Niestety - totalny brak czasu i chęci pomocy; liczy się tylko, o której wychodzimy z pracy, a nie to, jak pomóc pacjentowi. Zero zrozumienia, dlaczego szuka się pomocy - "ból?, to na ostry dyżur albo na izbę przyjęć, bo ja mam już za dużo pacjentów..." Ja też coś doradzę, 'doktorze': pracę w prosektorium - tam nikt nie będzie zawracał głowy nawet w godzinach pracy, nikt też nie będzie o nic prosił... No i życzę jak najmniej pacjentów, żeby było łatwiej! Opinie o 'wielkim sercu' MOCNO PRZESADZONE!!!!! Mam nadzieję nigdy więcej nie trafić na podobnego 'lekarza'.

szybko,ogólnikowo bez większego zainteresowania podszedł do mojego problemu.'Pani'-ciemne długie włosy w recepcji -> wyraznie zainteresowana zyskiem dla kliniki....a tym samym dla siebie !

Wielki człowiek z wielkim sercem, talentem i kompetencją.Robi rzeczy prawie niemożliwe. Pacjenci, którzy do niego trafili powinni uważać się za szczęściarzy. Moja córka do nich należy. Dziekuję Panie Doktorze.Mama Moniki

Wspaniały lekarz o wielkim sercu, potrafi w odpowieni sposób podejść do pacjęta, odpowiedzieć na każde zadane pytanie, a także stara sie wykonywać swoją prace bardzo starannie.Widać,że jest to lekarz z powołania. Niedawno przeszłam operację wydłuzenia podudzia i korekty stawu skokowego. W żadnym innym szpitalu lekarze nie chcieli się tego podjąć, a dr. Górski postanowił mi pomoc jak najlepiej potrafi.Jestem zadowolona z efektów ;). Pozdrawiam Pana doktora i polecam wszystkim ;)

Pozdrawiam Pana doktora i polecam wszystkim ;)