lekarz Radosław Piwowarczyk

Internista

Zastanawiam się dlaczego ten człowiek wybrał tak odpowiedzialny i wymagający zawód lekarza skoro nie lubi ludzi.Wiem, że czasami są trudni pacjenci, ale nie wszyscy.Lekarz jest od tego, aby pomóc każdemu uprawnionemu - niestety....czy się to komuś podoba, czy nie, płacimy podatki i to nie małe i to nie po to, aby być traktowanym po chamsku i z góry.Bądź co bądź to z naszych podatków ten Pan ma tą podstawową. .Demencja???,kompleksy???,niedowartościowanie???,problemy z asertywnością???Zapraszam na terapię Panie Doktorze.

Jedna gwiazdka to i tak zbyt wysoka ocena dla tego lekarza. Gburowaty,zarozumiały i oschły w kontakcie człowiek, który traktuje pacjenta przedmiotowo. Zdecydowanie nie polecam- jest wielu innych, skromnych, chętnych do pomocy i empatycznych ludzi w tej profesji.

Jedna gwiazdka to i tak zbyt wysoka ocena dla tego lekarza.

Nie polecam, a wręcz zdecydowanie odradzam. Lekarz ma za zadanie leczyć pacjenta, a nie informować go, że nie ma źle, więc sam musi sobie radzić. Poza tym stawia niejednokrotnie błędne diagnozy i nie ma nawet odwagi przyznać się do błędu. Gburowatosc to jego podstawowa cecha.

Byłem u tego lekarz dwa razy za pierwszym razem dał mi z łaską skierowanie na badanie ze stwierdzeniem: "Sprawdźmy czy jest o co robić aferę", myślałem, że ma zły dzień ale za drugim razem też mnie zbył. Jest gburowaty i obojętny. Osobiście nie polecam tego lekarza.

Zgadzam się z poprzednią opinią. Jedyna wysoka ocena jaką mógłby dostać ten lekarz byłaby za chamstwo!! Jaki lekarz zwraca się do pacjenta rozkazującym tonem : rozbierać się!! Skierowania na badania czy do specjalisty nie ma się co po nim spodziewać - sam też nie leczy. Na moje schorzenie powiedział że zacznie leczyć jak się pogorszy!!! A teraz skoro wytrzymuję ból znaczy że nie jest źle więc po co. Nie powinien być lekarzem bo najwyraźniej jest sfrustrowany z tego powodu i wyżywa się na pacjentach!! Odradzam wizyty u tego Pana bo lekarzem go nie nazwę.

Z całego serca odradzam wizyty u tego pana. Jedyna kategoria za jaką mógłbym wystawić mu najwyższą notę to hamstwo. Jest w tym mistrzem.