lekarz Radosław Piwowarczyk

1,4

Nie polecam tego lekarza, przyszłam z problemem bólu gardła i złego samopoczucia oraz drętwienia palców i braku czucia. Powiedział mi że nic mi nie jest i jestem zupełnie zdrowa, natomiast następnego dnia straciłam głos a ból gardła stał się nie do zniesienia. Na drewnie palcy dał mi tylko skierowanie do ortopedy na termin za sto lat. Natomiast jak zadzwoniłam do swojej przychodni z miasta z którego pochodzę lekarz dał mi od razu skierowanie na rentgen kręgosłupa szyjnego termin pilny oraz skierowanie do neurologa. Więc można normalnie zadbać o pacjenta a nie mieć na niego wywalone. Ten lekarz nie powinien mieć żadnych pacjentów!!! Omijać szerokim łukiem.

Byłam u Pana doktora Piwowarczyka 20.08.2021. Od wielu lat ubiegam się o rentę i miałam kontakt z wieloma lekarzami. On jako jedyny poświęcił mi wiele czasu, był pełen empatii, uspokajał, swoją prace wykonywał z pełną kompetencją gdzie nigdzie się z tym nie spotkałam, zawsze traktowana byłam jak zło konieczne. Wykazał pełne zrozumienie, serdeczność. Dla mnie super lekarz godzien pełnego polecenia. Jestem mu bradzo wdzięczna

Chamstwo i bezczelność na najwyższym światowym poziomie. Po "teleporadzie" jestem tak roztrzęsiony i zdenerwowany jak nigdy w życiu. Uzyskanie recepty na kontynuowanie leczenia szpitalnego graniczy z cudem. Omijajcie tego lekarza i jego przychodnie. Tu nie ma czegoś takiego jak prawa pacjenta. Ponadto selekcja pacjentow ze wzgledu na wiek (osoby po 70. roku życia chcąc zapisać się do przychodni musza dostarczyć pełną dokumentację medyczna na podstawie której Pan doktor Piwowarczyk decyduje czy w ogóle przyjmie deklaracje wyboru lekarza rodzinnego) oraz "REJESTR NIEGRZECZNYCH PACJENTOW". Nie sądziłem że w 21 wieku jeszcze są ...

Nie sądziłem że w 21 wieku jeszcze są takie miejsca.

Nie polecam. Okropne podejście do ludzi. Chamstwo i pogarda. Ten Pan powinien nauczyć się asertywności.

Jedna gwiazdka to i tak zbyt wysoka ocena dla tego lekarza. Gburowaty,zarozumiały i oschły w kontakcie człowiek, który traktuje pacjenta przedmiotowo. Zdecydowanie nie polecam- jest wielu innych, skromnych, chętnych do pomocy i empatycznych ludzi w tej profesji.

Jedna gwiazdka to i tak zbyt wysoka ocena dla tego lekarza.

Zastanawiam się dlaczego ten człowiek wybrał tak odpowiedzialny i wymagający zawód lekarza skoro nie lubi ludzi.Wiem, że czasami są trudni pacjenci, ale nie wszyscy.Lekarz jest od tego, aby pomóc każdemu uprawnionemu - niestety....czy się to komuś podoba, czy nie, płacimy podatki i to nie małe i to nie po to, aby być traktowanym po chamsku i z góry.Bądź co bądź to z naszych podatków ten Pan ma tą podstawową. .Demencja???,kompleksy???,niedowartościowanie???,problemy z asertywnością???Zapraszam na terapię Panie Doktorze.

Nie polecam, a wręcz zdecydowanie odradzam. Lekarz ma za zadanie leczyć pacjenta, a nie informować go, że nie ma źle, więc sam musi sobie radzić. Poza tym stawia niejednokrotnie błędne diagnozy i nie ma nawet odwagi przyznać się do błędu. Gburowatosc to jego podstawowa cecha.

Byłem u tego lekarz dwa razy za pierwszym razem dał mi z łaską skierowanie na badanie ze stwierdzeniem: "Sprawdźmy czy jest o co robić aferę", myślałem, że ma zły dzień ale za drugim razem też mnie zbył. Jest gburowaty i obojętny. Osobiście nie polecam tego lekarza.

Zgadzam się z poprzednią opinią. Jedyna wysoka ocena jaką mógłby dostać ten lekarz byłaby za chamstwo!! Jaki lekarz zwraca się do pacjenta rozkazującym tonem : rozbierać się!! Skierowania na badania czy do specjalisty nie ma się co po nim spodziewać - sam też nie leczy. Na moje schorzenie powiedział że zacznie leczyć jak się pogorszy!!! A teraz skoro wytrzymuję ból znaczy że nie jest źle więc po co. Nie powinien być lekarzem bo najwyraźniej jest sfrustrowany z tego powodu i wyżywa się na pacjentach!! Odradzam wizyty u tego Pana bo lekarzem go nie nazwę.

Z całego serca odradzam wizyty u tego pana. Jedyna kategoria za jaką mógłbym wystawić mu najwyższą notę to hamstwo. Jest w tym mistrzem.