lekarz Rashad Abushammalh

Laryngolog

2,9
2,9

Nie polecam nikomu tego lekarz ham prostak i burak byłem z 3 letnią córką i to była największa porażka , człowiek płaci ciężkie pieniądze za wizytę prywatną a obsłużony jest gorzej niż pies dostaje skierowanie na zabieg a on się pyta po co tu przyszliśmy nawet dokładnie nie przeczytał o co chodzi i wysyła do logopedy łaskę robi że przyjmuje pacjentów

Dziwny lekarz. Bardzo nieempatyczny. Chyba bardziej zależy mu na leczeniu niż na tym co myśli i czuję pacjent. Można by rzec zadaniowy. Wzbudza przez to irytacje. Co do leczenia. Mam wrażenie że dość trafnie ocenił stan zdrowia i podjął odpowiednie leczenie. Do państwowej służby zdrowia się nadaje bo leczy na akord. Ale delikatności nie uswiadczysz...

Można zaufać temu lekarzowi ,kompleksowe podejście do pacjenta i w miarę szybki czas oczekiwania na operację.

Nieprzyjemny, odrażający impertynent, nie polecam tego lekarza. Brak dobrej znajomości j. polskiego, w j. angielskim też ciężko się porozumieć.

Wspaniały specjalista, znakomity, kompetentny i godny zaufania. Takich lekarzy nam brakuje. Polecam w 100%.

Super lekarz, dobrze trafić w jego ręce!!

Super lekarz, dobrze trafić w jego ręce!!

CZŁOWIEK PATRZĄCY NA INNYCH Z WIELKA IRONIĄ,NIE WIERZĄCY PACJENTOWI W JEGO DOLEGLIWOŚCI. NO CÓŻ.....WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE BEZ PODSTAWOWEGO.

NO CÓŻ.....WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE BEZ PODSTAWOWEGO.

Polecam.....Bardzo dobry i przyjemny lekarz.....

Polecam.....Bardzo dobry i przyjemny lekarz.....

Świetny specjalista, polecam wszystkim, pełen profesjonalizm, do tego miły i uprzejmy, sam uratował mi zdrowie.

Nie polecam, nieuprzejmy i arogancki, wszyscy pacjenci, z którymi czekałam w kolejce wychodzili zirytowani