lekarz Rashad Abushammalh

3,1
3,6
3,1
3,2

Dziwny lekarz. Bardzo nieempatyczny. Chyba bardziej zależy mu na leczeniu niż na tym co myśli i czuję pacjent. Można by rzec zadaniowy. Wzbudza przez to irytacje. Co do leczenia. Mam wrażenie że dość trafnie ocenił stan zdrowia i podjął odpowiednie leczenie. Do państwowej służby zdrowia się nadaje bo leczy na akord. Ale delikatności nie uswiadczysz...

Można zaufać temu lekarzowi ,kompleksowe podejście do pacjenta i w miarę szybki czas oczekiwania na operację.

Wspaniały specjalista, znakomity, kompetentny i godny zaufania. Takich lekarzy nam brakuje. Polecam w 100%.

Super lekarz, dobrze trafić w jego ręce!!

Super lekarz, dobrze trafić w jego ręce!!

Polecam.....Bardzo dobry i przyjemny lekarz.....

Polecam.....Bardzo dobry i przyjemny lekarz.....

Nieprzyjemny, odrażający impertynent, nie polecam tego lekarza. Brak dobrej znajomości j. polskiego, w j. angielskim też ciężko się porozumieć.

Świetny specjalista, polecam wszystkim, pełen profesjonalizm, do tego miły i uprzejmy, sam uratował mi zdrowie.

Relacja Pana Doktora z pacjentem jest przedziwna, ponieważ Pan Doktor nie zwraca się do Pacjenta bezpośrednio, rozmawia O PACJENCIE z pielęgniarką per "on", "ona". Nie wiadomo, czy to jest kwestia osobnicza, czy też kulturowa. Pacjent czuje się jak przedmiot (obiekt). Oprócz tego można przyznać, lekarz ten ma poczucie humoru.

Bardzo śmieszny i wesoły lekarz ;) Poza tym bardzo dobry specjalista. Polecam

Bardzo śmieszny i wesoły lekarz ;) Poza tym bardzo dobry specjalista. Polecam

CZŁOWIEK PATRZĄCY NA INNYCH Z WIELKA IRONIĄ,NIE WIERZĄCY PACJENTOWI W JEGO DOLEGLIWOŚCI. NO CÓŻ.....WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE BEZ PODSTAWOWEGO.

NO CÓŻ.....WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE BEZ PODSTAWOWEGO.