lek. dent. Rena Nadowicz-Plata

wg mnie skuteczna. miałem 12 dziur w jednym zębie. dr szybko się uporała i w sumie to jak na jednego zęba wyszło ekspresowo. Nie sposób zliczyc ile w międzyczasie odkryła nowych ubytków obok w sąsiednich zębach. A to wszystko na miejscu tylko w jednym gabinecie.

Zgadzam się z opiniami pozostałych, super kobieta,profesjonalne podejście, z pacjentem jak z jajeczkiem :) No i ceny są do zniesienia :D :)

Wspaniala kobieta,uczeszczam do gabinetu od kilkunastu lat. Ze dwa razy,z powodu urlopu Pani doktor bylam u innego stomatologa i pozalowalam tej decyzji.Nikomu innemu nie pozwole ruszyc mojej szczeki.

polecam, rewelacyjny stomatolog, niskie ceny, bardzo profesjonalna obsługa

polecam, rewelacyjny stomatolog, niskie ceny, bardzo profesjonalna obsługa