lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniaklek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak - zdjęcie profilowe

lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Od przeszło 25 lat z pasją buduje własną markę gabinetów. Z powodzeniem zdobyła rzeszę zadowolonych pacjentów. Ogromne doświadczenie i dziesiątki szkoleń odbywanych każdego roku czynią ją najwyższej klasy specjalistą.

Pani Doktor wie co robi, niestety miałem wrażenie, że zostałem naciągnięty. Ilość wizyt na leczenie jednego zęba zmieniała się dość płynnie (rosła), lub zostawała przesunięta bo z jakiś Przyczyn Pani doktor nie chciała danego dnia robić umówionego ząbka tylko zaproponowała inny zabieg, niestety informując mnie o tym kiedy już leżałem na fotelu z ssawką ( czy jak zwał) w ustach. Ząb jest zrobiony świetnie i tu oddaje 100% profesjonalizmu, ale suma summarum z tego rozciągania i zwielokrotniania terminów, kosztował mnie ponad 2000PLN! Nikt nie bierze tyle za kanałowe leczenie jednego zęba w całym Opolu i dlatego zdecydowanie nie polecam.

Praca Pani Doktor jest nieoceniona, po wielu próbach w innych gabinetach odzyskałem zdrowie zębów i olbrzymi komfort psychiczny, którego tak długo mi brakowało w codziennych kontaktach międzyludzkich. Dziękuję.

Nie wiem skąd te pochlebne opinie. Ja byłam u Pani doktor i miła obsługa owszem ale leczenie jednego zębą kosztowałoby mnie w granicach 700 zł (gdyby okazało się, ze na jednego zęba konieczne są dwie wizyty) a w najtańczym wypadku 350 nie licząc znieczulenia. Chyba, ze cennik jest według uznania Pani Doktor. Zdecydowanie nie na moją kieszeń.

Moja rodzina korzysta z usług tego gabinetu od ponad 10 lat,mogę tylko powiedzieć w samych superlatywach o jakośći leczeniu przez Panią stomatolog Dąbrowską Leśniak. Uważam że gabinet i poziom leczenia jest na najwyższym poziomie( a trochę gabinetów lekarskich w Austri i w Niemczech widziałem). Mój syn dzięki podejściu do pacjenta przez panią doktor bezstresowo chodzi do stomatologa,a wizyta w tym gabinecie nie jest dla niego żadnym problemem i odbywa się dla niego bez żadnego stresu.

Od wielu lat ja i moja Rodzina jesteśmy pod opieką Pani Doktor Dąbrowskiej-Leśniak.Ocena podana w ankiecie jest autentycznym odzwierciedleniem naszych odczuć.Z pełną satysfakcją i absolutnie odpowiedzialnie polecam ten gabinet wszystkim.

Od wielu lat ja i moja Rodzina jesteśmy pod opieką Pani Doktor

Wspaniała obsługa, kompleksowe leczenie. Gabinet na najwyższy poziomie.

Wspaniała obsługa, kompleksowe leczenie. Gabinet na najwyższy poziomie.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u mojej Pani Doktor, personel jest bardzo miły, panuje tam bardzo przyjazna atmosfera... Ponad to gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, co wiąże się z dużym komfortem zabiegów i ich dobrą jakością. Bardzo wysoki standard usług. Cieszę się, że znajoma poleciła mi ten gabinet, bo chodzę tu z całą rodziną i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Polecam. Anna

Anna