dr Renata Pietkiewicz

1,8
1,6
1,3
1,3

odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, rzeczowo odpowiada na pytania, wszystko dokładnie tłumaczy, lekarz godny polecenia

Zaszłam w ciąże w wieku 17lat, poszłam do tego lekarza nie miałam uzupełnianej karty ciązy od 6tyg do 12tyg. Wyszła mi cytologia 4 poziom lekarz nie powtórzy badania tylko odrazu dał mi skierowanie na oddział na usuniencie ciązy i powiedział ze w tym wieku powinnam sie cieszyc ze ktos da mi szanse na normalne zycie bez bagazu (w jej rozumieniu dziecka). Zmieniłam lekarza na dr. Baj powtórzyła cytologie drugi raz która wyszła na poziomie 2 czyli w normie, zrobiła badania które nie byly wpisane w karte ciazy generalnie od poczatku. Teraz dziekuje Bogu za to że poszłam do innego lekarza i dzieki temu moge patrzec na mojego 2letniego synka a gabinet tej pani omijam szerokim łukiem.!!!