Filtruj terminy

Reumatolog Szczecin

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

Pani dr. Lukianowicz jest moja lekarka od 2009 r.Jest wspaniala osoba.Rzetelnie zajmuje sie pacjetem,jest grzeczna i kulturalna.Leczy mnie w poradni i poswieca duzo czasu na wizyte .Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Helena

ulica Witkiewicza 58/2
71-125 Szczecin

Wspaniały lekarz!Wysłucha nie patrzac na zegarek.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Zrobi dokładne Usg. Zleci badania.Stawia trafną diagnozę.Bardzo się cieszę ze pan Piotr Fengler mnie leczy.Lekarz z powołania i bardzo dobry reumatolog.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Mariola

Szczecin

Lekarz bardzo kompetentna z dużą wiedzą medyczną, cierpliwa do pacjentów, życzliwa. Czuje się, że kocha swoją pracę a co najważniejsze pacjentów.
Opinia dodana przez: Wanda

Plater 13
71-635 Szczecin

Bardzo dobry lekarz zna się na chorobach i ich leczeniu.

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Wspaniała lekarka, po 7 miesiącach tułania się od lekarza do lekarza zdiagnozowała chorobę. Wizyta trwała 45 minut w tym czasie z uwagą wysłuchała o objawach, bardzo dokładnie przeanalizowała wszystkie wyniki, zbadała. Po 2 dniach zażywania leków zaczęłam normalnie funkcjonować. Odpowiada na wszystkie zadane pytania.

Kopernika 3 lok. 1
70-241 Szczecin

mialam zastrzyki okolo 3 miesiecy temu ..pomogly szybko i znakomicie, ale po wizycie u innego lekarza droga 3 miesiecznego czekania na wizyte -nie wiem co sadzic ....otoz reumatolog z kasy chorych wyrazal sie bardzo nieprzychylnie o zastrzykach pana doktora sugerjac ze sa to zastrzyki dla koni i pomagaja chwilowo i jest barzo duzo problemow po nich a wlasciwie wyrazil bardzo wielkie niezadowolenie ze trafilam do niego jako pacjent po doktorze ...

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Zapłacił, był i nic z tego nie wynikło. Żadnej pomocy nie dostał. Doktor uprzejma, ale co dalej nic nie wiadomo.
Opinia dodana przez: Marek
Byłem u brzoski 3razy w sprawie tzw zapalenia stawu w prawej nodze przy dużym palcu. Leczony byłem sulfalazynem, podejrzewano dne moczanowa,nie przyniosło to żadnego efektu, kiedy w końcu trafiłem do ortopedy zdiagnozowano u mnie zwyrodnienie stawu tzw. M19 zwężona szpare stawowa łączącą palec że stopą i od razu ortopeda zalecił operację poszerzenia tej szpary ponieważ kość o kość haczyla. Profesor brzosko nie dał sobie rady z tym zwyrodnieniem stawu pomyłka ...
Opinia dodana przez: Maurycy Brzozowski

3go maja3/25
Szczecin

Totalna beznadziejna! zero zainteresowania podejścia powolna jak mucha w smole szkoda czasu na czekanie do niej w kolejce! szukaj innej lekarz rodzinnej.

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji
ulica Modra 86A