Filtruj terminy

Reumatolog Szczecin

dr n. med. Piotr Fengler

ulica Witkiewicza 58/2
71-125 Szczecin

Wspaniały lekarz!Wysłucha nie patrzac na zegarek.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Zrobi dokładne Usg. Zleci badania.Stawia trafną diagnozę.Bardzo się cieszę ze pan Piotr Fengler mnie leczy.Lekarz z powołania i bardzo dobry reumatolog.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Danuta Bobrowska-Snarska

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Świetny lekarz!! Zawsze z gabinetu wychodzę z optymistycznym nastawieniem. Osoby z chorobami autoimmunologicznymi wiedzą, jakie to ważne. Konktetna, zna sie na tym co robi, i słucha pacjenta. Najlepsza w świecie.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Lidia Ostanek

Szczecin

Przeczytałam opinie, które dotyczą dr Lidii Ostanek. Po wielu latach leczenia u dr Ostanek nie mogę nic złego napisać. Przeciwnie, każdorazowo dokladala staran, by mnie jak najlepiej zbadac, ustawić leczenie, konsultowac, jesli byly do tego wskazania. Nie jest zawsze przystępna, rozumiem, ze gdy 40 pacjentów oczekuje w poczekalni, to na tlumaczenia i przyjemną wymianę mysli nie ma zwykle czasu. Ale to, ze jest dla pacjenta całą sobą, ze swoją wiedzai ...
Opinia dodana przez: Ja

dr n. med. Zygmunt Filipowicz

Reumatolog, Internista

Kopernika 3 lok. 1
70-241 Szczecin

mialam zastrzyki okolo 3 miesiecy temu ..pomogly szybko i znakomicie, ale po wizycie u innego lekarza droga 3 miesiecznego czekania na wizyte -nie wiem co sadzic ....otoz reumatolog z kasy chorych wyrazal sie bardzo nieprzychylnie o zastrzykach pana doktora sugerjac ze sa to zastrzyki dla koni i pomagaja chwilowo i jest barzo duzo problemow po nich a wlasciwie wyrazil bardzo wielkie niezadowolenie ze trafilam do niego jako pacjent po doktorze ...

dr n. med. Aleksandra Zakrzewska

Reumatolog, Internista

Plater 13
71-635 Szczecin

Nie polecam Pani doktor chyba przeżywa wypalenie zawodowe, najlepiej co jej wychodzi to branie pieniędzy. Leczy starymi metodami. O biologicznym nawet nie ma mowy

lekarz Anna Sokół

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Bardzo przydatna wizyta. Pani Doktor pomogła mi na bolącą szyję. Z pewnością przyjdę w razie potrzeby. Polecam na przyszłość :)
Opinia dodana przez: Marcin
Miło było pogadać nie wątpię w umiejętność profesora.. będzie ciężko to słyszę na każdym kroku u lekarzy łączących moją mamę, recepta pogaduchy i skasowane dobry pieniądz.... mama już nie chcę wizyt u tak drogich lekarzy.😑😑

lekarz Katarzyna Goslawska

3go maja3/25
Szczecin

Totalna beznadziejna! zero zainteresowania podejścia powolna jak mucha w smole szkoda czasu na czekanie do niej w kolejce! szukaj innej lekarz rodzinnej.

lekarz Małgorzata Łukjanowicz

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

Pani dr. Lukianowicz jest moja lekarka od 2009 r.Jest wspaniala osoba.Rzetelnie zajmuje sie pacjetem,jest grzeczna i kulturalna.Leczy mnie w poradni i poswieca duzo czasu na wizyte .Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Jolanta Książkiewicz