prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda, Neurolog, Neurochirurg

Pełen profesjonalizm. Jest nie tylko dobrym doktorem i specjalistą od kręgosłupów ale przede wszystkim człowiekiem. Polecam Pana Doktora Gasika wszystkim osobom mającym problemy z kręgosłupem. Wojciech Boharewicz - Ełk

Wojciech Boharewicz - Ełk

Świetny lekarz,miły człowiek, bardzo cierpliwy, spokojny i w pełni kompetentny. Dzięki niemu uniknęłam operacji i czuje się świetnie, wróciłam do aktywnego życia. POLECAM. Pan Doktor Gasik jest specjalistą neurologiem i specjalistą ortopedą traumatologiem.

Wspaniały specjalista! Lekarz z powołaniem, kompetentny, z dużą wiedzą, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek. Polecam każdemu z problemami z kręgosłupem, On naprawdę stawia na nogi!!! AJ

AJ

Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!! Począwszy od diagnozy , przez wybór metody leczenia do zakończenia procesu leczenia pełen profesjonalizm.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!!

on naprawdę interesuje się pacjentem, a nie tylko jego chorobą

on naprawdę interesuje się pacjentem, a nie tylko jego chorobą

Świetny lekarz, przemiły człowie. Dzięki jego pomocy moge normalnie chodzić.

Świetny lekarz, przemiły człowie. Dzięki jego pomocy moge normalnie chodzić.

Świetny, kompetentny człowiek, poza tym człowiek dusza, rzadko spotyka się takiego LEKARZA! Polecam wszystkim. Prowadził mojego ojca i uratował przed wózkiem inwalidzkim.

Dr Gasik jest lekarzem w instytucie reumatologii w klinice spendylo neurologii. Przebywałem na oddziale na obserwacji i jestem bardzo zadowolony z prowadzącego mnie lakarza który bardzo kompetentnie zajął się moim problemem zdrowotnym, z bardzo dobrym skutkiem.