mgr Roksana Michalak- Ali

Psycholog dziecięcy

Pracuję z dziećmi i młodzieżą w ośrodku wychowawczym oraz w przedszkolu. Pracuje również na największej uczelni w Małopolsce jako psycholog. Prowadzę gabinet, w którym przyjmuję prywatnie dzieci i młodzież oraz całe rodziny

Pani Roksana jest wspaniała osobą oraz świetnym, godnym polecenia psychologiem. Ma znakomite podejście do dzieci i młodzieży. Pomogła nie tylko naszemu dziecku, ale również wpłynęła na nasze relacje rodzinne.

Pani Roksana bardzo szybko zdobywa zaufanie dziecka i buduje z nim fajną, szczerą, przyjacielską relację. Zarówno szuka prostych, doraźnych rozwiązań, jak i analizuje wszystko głębiej, by pomóc długofalowo. Patrzy na daną rzeczywistość oczami dziecka, co bardzo ułatwia analizę i pomoc w danej sytuacji. Uśmiechnięta, z pozytywną energią i zawsze w pełni zaangażowana, dzieci bardzo chętnie uczestniczą w Jej zajęciach. Gorąco polecamy.

Przepraszam dodalo mi opinię o za malo gwiadek!!! PANI ROKSANA JEST ŚWIETNA i warto do niej isc!!!!!

Pani Roksana jest bardzo kompetentna, posiada ogromną wiedzę, ale przekazuje ją w sposób prosty i zrozumiały. Wiele dowiedziałem się na swój temat. Naprawdę wie co robi.

Pani Roksana jest wspaniała!!! Bardzo mi pomogła. Zawsze cos podpowiedziała, ale nigdy nie oceniała

Pani Roksana szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem, kompetentna i bardzo sympatyczna.Szczerze polecam.

Polecam Panią Psycholog, kompetentna, rzetelna osoba z bardzo dobrym podejściem do dzieci ! ☺