lekarz Ryszard Grabałowski

Chirurg ogólny, Anestezjolog

3,7

Lekarz z powołania,miły kompetetny.Gdyby nie Pan doktor nie wiadomo co byloby z moja noga. Poprawił spaprana noge i wyleczył z zakażenia..dobrze.ze sa jeszcze tacy lekarze .

Lekarz z powołania.Wszystko wytłumaczy.Spokojny cierpliwy opanowany a co najlepsze wesoły i delikatny.Polecam wszystkim.Pozdrawiam

Zero kompetencji. Lekarz nie patrząc na wynik rezonansu ( na ktory czekalam pol roku) napisal skierowanie na zabieg operacyjny. Na płytke nawet nie spojrzał. Stwierdził ze mam za słabe tkanki i ze w sumie narośl na nadgarstku mnie nie boli, ale zabieg sie przyda. Żenada