dr n. med. Ryszard Smoliński

Seksuolog

Moja opinia jest pozytywna.Lekarz jest bardzo skuteczny.Mnie szybko pomogl.Leki dal niedrogie,ale dobrze dzialaja.Teraz jest wreszcie ze mna wszystko w porzadku.Mieszkam w Norwegii i lekarza teraz odwiedzam raz na kwartal,przy okazji, jak jestem w Polsce.

Leczyłem się w Anglii na za szybki wytrysk.Stosowałem nowy, bardzo drogi lek. Jak wróciłem do Polski okazało się, że te tabletki nie są dostępne w Polsce. Zgłosiłem się po pomoc do seksuologa Smolińskiego. Dostałem receptę na bardzo fajny tani lek, który jest lepszy niż ten, który wcześniej brałem w Anglii. I do tego kosztuje grosze. Jestem bardzo zadowolony. Tanio i skutecznie.

Mi też przepisał nootropil i witaminy, chyba każdemu to przepisuje co jego problem tkwi w głowie. Na leki wydałem kilka dobrych stów. Drogie to niby ma pomóc:) Ciągle namawia, żeby przyjść z partnerką chyba tylko po to, żeby częściej się pojawiać. Nie potrafi zdiagnozować lęku i depresji, myli do z sadomasochizmem:) Pacjentów obsługuje jak barany przy goleniu-szybko i bez uczuć. Jaki gabinet taki lekarz.

Polecam tego lekarza bo mnie szybko pomógł i przy okazji wykrył cukrzycę.Terqaz biorę leki i jest wszystko dobrze

Ludzie nie dajcie się oszukać temu ''dr nauk medycznych''. Do pacjenta podchodzi rzeczowo, brak jakiejkolwiek empatii, człowiek po szczerym zwierzeniu zostaje poniżony i czuje się gorzej psychicznie niż przed wejściem. Wiecej mozna dowiedziec się z internetu. Za 10-15 min wizytę w obskurnym, ciasnym mieszkaniu bierze 200zl gdzie nie ma mowy o komforcie i intymności, ludzie czekajacy w przedpokoju praktycznie słyszą całą rozmowę mimo wlączonego radia i zamknietych drzwi od pokoju. Załuję , że skorzytsalem z usług tego Pana, jedyne co mi pozostało to wydać niegatywną opinię i ostrzec innych. Naprawdę można w lepszy sposób wydać ciężko zarobione 200 zl. Pozdrawiam.

Ja polecam seksuologa Smolińskiego.To dobry lekarz.Miałem duże kłopoty ze wzwodem. Już na pierwszej wizycie wypisał mi lekarstwa,które od razu poprawiły mi wzwód.Dostałem też skierowanie na badania z których wynikło,że mam wysoką prolaktynę i dlatego mi nie wychodziło.Teraz przyjmuję leki obniżające prolaktynę i poprawiające wzwód.Prolaktyna jest już w normie,a w łóżku znowu wszystko OK.

Jestem zadowolony z pomocy jaką otrzymałem.Jestem pacjentem doktora już 12 lat. Chodzę do niego 2-3 razy w roku.Zapisuje mi leki,które biorę systematycznie i nie mam żadnych problemów z seksem.A kiedyś było bardzo kiepsko.To dobry seksuolog!

Niestety muszę się zgodzić z kolegą LordWiader. Do pana S. uczęszczałem rok temu. Problem - oziębłość. Pierwsza wizyta - jakis generyk viagry plus zestaw witamin oraz nootropil ( czy jakoś tak). Wizyta 150, leki coś koło 300. Kolejna wizyta po paru tygodniach. Poprawy brak. Pan S. przepisał taki sam zestaw leków i polecił pokazać się za kilka tygodni z partnerką. 150 skasowane plus recepta na kolejne 300PLN. Wyniki krwi miałem dobre, poza wysokim cholesterolem (172cm wzr. 78kg wagi). Erekcja podczas snu prawidłowa (jak skała) a w ciągu dnia lipa (brak koncentracji). Więcej się nie pojawiłem bo po półrocznym braniu nootropilu nic się nie poprawiło ( tylko wiatrów dostałem ;) i portfel uboższy. Pan dr na ścianie ma dyplomy z położnictwa więc seksuologia to taki konik do zarabiania kasy.

Ja jestem bardzo zadowolony.Leczyłem się długo u innych seksuologów - psychologów i nie było żadnych efektów. Ten lekarz pomógł mi na pierwszej wizycie.Teraz dzięki lekom mogę kochać się wreszcie kochać się dłużej. Wcześniej trwało to kilka sekund!

Pełen klaun, to jedyne podsumowanie, wiedza dużo mniejsza niż ta której zasiegnac mozna w internecie, na wszystko dawalby doraznie Viag.. , Levit.. i inny szjs , zamiast leczyc przyczyne choroby. Dwie wizyty i 300zł w błoto, idiotyczny nootrop.. i witaminy za 80 zł opakowanie. Jedna wizyta u starego dobrego endokrynologa i problem rozwiazany za darmo. Szczerze odradzam, po pierwsze drogo, po drugie jako osoba dosyc inteligentna i obeznana w medycynie (nie zebym był nieskromny czy zarozumiały) to odniosłem wrazenie ze doktor S. poczytał troche internetu, pojechał na jakies studia podyplomowe i leczy wszystko tasmowo i kompletnie bzdurnie w moim przypadku, a jak zada sie jakies trudne i skomplikowane pytanie i widzi ze ktos wie o co pyta, to stara sie robic przekonujaca mine i : TAK, TAK tak moze byc,. I pod koniec 150zł do raczki. Dla mnie tragedia