Ryszard Stawicki

Chirurg ogólny, Ortopeda

w roku 1996 z moimi kilkunatoletnimi halluxami trafiłam przypadkowo do dr R.Stawickiego. Samo przyjęcie w przychodni szpitala na Gąsiorowskich wzbudziło moje zaufanie. Na sali każde jego wejście było dla wszystkich pań wielką radością. Emanował nieprawdopodobną życzliwością. objaśniał każdy przypadek indywidualnie z wielką znajomością przedmiotu. Tak trzymać Doktorze. Wiele serdeczności i sukcesów. PS. Dzisiaj po 13 latach zadzwoniła do mnie Gosia (leżała pod oknem) i z taką samą radością (może nawet większą, bo jest młodsza) wspominała uśmiech i serce z jakim byłyśmy traktowane. Dzięki. Urszula

moze i zabieg zrobi dobrze ale absolutnie nie interesował sie mna po zabiegu nie mogłam się z nim umówic tłumaczył ,że jest zajęty.Nie wiem co mam robic jakie cwiczenia jestem 7 tygodni po zabiegu

super specjalista ja miałam już kilka operacji robionych przez innych specjalistów ale dopiero dr.Stawicki mi pomógł.Dziękuje.

Wspaniały nie tylko lekarz, ale też terapeuta, co jest niezwykle ważne. Ja po wizycie wychodzę zawsze mocno pozytywnie naładowany, i - przynajmniej do następnej wizyty - wiem co robić, czego wymagać, a co "odpuścić" .

jak najbardziej POLECAM Doktora Stawickiego, znakomity specjalista w swoim fachu, bardzo dobry kontakt z pacjentem, trafne diagnozy, nie sugeruje się tylko rutynowymi sposobami - wdraża najnowsze metody leczenia przez co podnosi ich skuteczność. Jestem czynnym sportowcem, 3 mies temu skręciłem nogę i niestety zerwałem wiązadła ( nie tylko ), operował i leczył mnie Dr Stawicki, nadal jestem sportowcem, a lekarz --> PROFESJONALISTA.

Doktor Stawicki jest niesamowitym kompetentnym lekarzem, wybitnym specjalistą i osobą ze wszech miar potrafiącą otoczyć chorego wspaniałą atmosferą. Mimo wielu wcześniejszych oporów psychicznych pacjent w rękach tegoż specjalisty czuje się pewnie i nie ma żadnych wątpliwości co do słuszności wybranego leczenia. To po prostu WIELKI CZŁOWIEK, WSPANIAŁY SPECJALISTA I LEKARZ Z POWOŁANIA - taki, jakich chcielibyśmy zawsze i wszędzie spotykać.

Jestem jedenastoletnią dziewczyną, od pierwszej klasy szkoły podstawowej( 7 lat) zaczęły powstawać mi halluxy oraz koślawe paluchy. Odradzano mi operację, ale trafiłam do doktora Ryszarda Stawickiego, który podjął się wykonania zabiegu. Po tygodniu po operacji mogłam już chodzić. Efekty są rewelacyjne, polecam tego specjalistę. Operacji dokonano w szpitalu w Śremie, gdzie pracuje doktor. www.leczeniestopy.pl

Doktor Ryszard Stawicki jest,moim zdaniem ,bardzo dobrym fachowcem w swej dziedzinie.Podczas swej pracy wdraża nowe metody leczenia , co podnosi efektywnosc leczenia pacjenta(lekarz ten operowal mi stopę 3 m-ce temu).Dr Stawicki jest przy tym człowiekiem kontaktowym i uprzejmym,tlumaczy pacjentowi metody leczenia .Pana Doktora polecono mi i ja rowniez polecam owego lekarza jako bardzo dobrego specjalistę.