dr Samir Ibrahim

Chirurg plastyczny

Dr Samir Ibrahim, jest niezwykle kompetentym oraz profesjonalnym lekarzem. Poddałam sie u doktora liposukcji ud i brzucha. Kompleksowo udziela informacji dotyczących zabiegu i wykazuje niezwykle zainteresowanie oraz opieke całego zespolu w trakcie rekowalescencji. Bez zastanowienia i z pełnym zaufaniem poddałabym sie u Niego kolejnym zabiegom.

Dr.Samir Ibrahim to wspanialy lekarz i polecam go wszystkim z czystym sumieniem! Już na pierwszej wizycie wszystko dokładnie mi wytumaczył. Nie obiecywał zlotych gór tylko jasno i żetelnie wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg i czego mogę się spodziewać po. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania!

Dr Ibrahim 7 miesięcy temu przeszczepił mi włosy. Jest kontaktowym, kompetentnym i wzbudzającym zaufanie lekarzem. Przejrzyście wyjasnił mi przebieg zabiegu, czego i kiedy mogę oczekiwać. Zawsze miał czas, aby odpowiedzieć na moje pytania. Rezultat zabiegu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam go wszystkim! Krzysztof

Polecam dr Samira Ibrahima z czystym sumieniem, bo to naprawdę rewelacyjny chirurg plastyk a do tego ciepły ,miły, budzący zaufanie człowiek .Miałam robioną Blepharoplastykę - plastyka powiek dolnych.Zabieg i rekonwalescencja bezbolesna.Rano stojąc przed lustrem nie mogę się nadziwić ,że nie mam już tych okropnych worków pod oczami . Bardzo polecam dr Samira Ibrahima oraz jego klinikę , w której podczas zabiegu czułam się bardzo bezpiecznie.Hanka

juz przy pierwszym podejsciu spelnil moje oczekiwania jako chirug a ponadto naprawil to co wszyscy inni pseudo-lekarze z Krakowa, Gdanska czy Warszawy popsuli i tylko udawali ze naprawiaja a za kazdym razem wystawiali nowa fakture, dr Samir nie jest najtanszy ale za to efektowny, szczery (nie uwypukla niewaznych szczegolow i nieobiecuje gruszek na wierzbie) no ale jest uczciwy i suma sumarum jest tanszy bo skuteczny, jego zabiegi przynosza zaplanowany skutek bez koniecznosci kilkukrotnego powrotu do kliniki i od nowa placenia za wizyte czy zabieg

gorąco polecam tego lekarza!!!!!!!!! dzwoniąc do niego wzbudził moje zaufanie. wzystko ładnie wytłumaczył profesjonalnie i szczególowo. ma bardzo dobra renomę w emiratach arabskich, gdzie prowadzi swoją klinikę.

Byłam operowana przez doktora Ibrahim w zeszłym roku w klinice doktora Kolasińskiego , gdzie pan doktor przez jakiś czas operował.Teraz nie wiem gdzie operuje!

Byłam operowana przez doktora Ibrahim w zeszłym roku w klinice