dr n. med. Stanisław Chodakowski

Chirurg stomatolog

Bardzo dobry Chirurg-stomatolog.Człowiek o bardzo dobrym poczuciu humoru,ma cudowne podejście do pacjenta. Usuwałam wczoraj ósemkę zatrzymaną. Zabieg trwał kilka minut. Zrobił to wspaniale. Przy takim Doktorze nie można się bać.Przed każdym zabiegiem pyta o wszystkie choroby,każda dolegliwość jest dla Niego bardzo istotna i ważna. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu kto ma kłopoty z ósemkami.Więcej takich lekarzy, bo naprawdę jest ich mało. Życzę Panu Stanisławowi dużo zdrowia i sił do dalszej pracy. POLECAM !!! JEST CUDOWNY.

Super dr wyrawał mi narazie krzywo wrośniętą piątkę ale jeszcze przyjdę na wyrwanie skomplikowanych ósemek. Doktor przemiły nie zdążyłam się przy nim zestresować bo tak mnie zagadał :)

CZŁOWIEK ANIOŁ! Po długich męczarniach wędrówki od specjalisty do specjalisty, trafiłam na osobę w pełni kompetentną, UCZCIWĄ! Zabieg usuwania trudnej 8 trwała niecałe 15 minut! Bezboleśnie, w świetnym zespole! PIĘKNIE DZIĘKUJE I POLECAM!!!

Bardzo miły, rozmowny, uśmiechnięty lekarz, od razu wzbudza zaufanie. Polecam każdemu!

Niedawno Pan doktor wyrwał mi siódemkę SUPER zero bólu 5 minut i po sprawie chociaż musiałem jechać ponad 60km.bo nigdzie bliżej nikt nie chciał go mi wyrwać Sierakowiccy stomatolodzy to BĘCWAŁY I LENIE nieznający się na rwaniu

Miałam usunięte u pana Doktora dwie ósemki. Wspaniałe podejście, uśmiech towarzyszy od samego wejścia do gabinetu, dr. potrafi rozładować napięcie i strach. Zabieg usunięcia i to przez dłutowanie sprawnie i szybko, bez późniejszego opuchnięcia czy skutków ubocznych jak szczękościsk czy inne. Wspaniały człowiek a przede wszystkim profesjonalizm i poczucie pewności i bezpieczeństwa . Pozdrawia wdzięczna pacjentka . Jolanta

Byłem dzisiaj na wyrwaniu zęba u tego Pana i na początku się obawiałem. Jednak nie było tak źle: -ładne panie asystentki :) -zabawny lekarz -rzeczywiście zero bólu, nie licząc średniego podczas sprawdzania igłą czucia a tak to nic nie czułem, nawet po potraktowaniu zęba młotkiem xD Był problem z wyrwaniem, pon ad 20 minut (ta babeczki miały) a doktorek podszedł, rach ciach 5 sekund i po robocie :D Na początku nie wierzyłem w komentarze ale POLECAM!

-ładne panie asystentki :)
-zabawny lekarz
Na początku nie wierzyłem w komentarze ale POLECAM!

Za mną już 3 ząb wyrwany przez dr, 0 bólu, strach minimalny, ekspresowe i sprawne wyrywanie! Nie spędziłam jeszcze w gabinecie więcej niż 10 min :) Po tygodniu rana zagojona (bez szwów). Sam doktor przeuroczy, sympatyczny, niesamowicie potrafi rozluźnić atmosferę. Personel miły i uśmiechnięty! POLECAM!

Pan Doktor mówi o sobie, że jest najlepszym lekarzem na świecie. Może to mało skromne, ale jakże prawdziwe :)) jak wyrywać zęba, to tylko tam :) cała ekipa po prostu przemiła :)

Polecam wszystkim "strachliwym". Kapitalne podejście do pacjenta.Zero bólu, zero strachu.Pan doktor i jego asystenci-super ekipa.