dr n. med. Stanisław Chodakowski

Chirurg stomatolog

Polecilabym kazdemu. Co prawda jak na razie wyrwalam u pana doktora tylko pierwsza ósemke i zostaly jeszcze 3, to juz wiem, ze doktor, jak i cala ekipa to swietny zespol, dzieki ktoremu da sie spokojnie przezyc tą mordęgę:p

Pełne profesjonalizmu podejscie do pacjenta (przerażonego przed usunięciem 8). Wesoły, co pomaga rozładować stres, zapłaciłam tylko 30zł za znieczulenie a okropnie boląca 8 zniknęła z moich ust w kilka sekund. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora wszystkim strachliwym pacjentom!!!!

zgadzam się z opiniami innych pacjentów, miła atmosfera rozładowująca stres i lęk, profesjonalne podejście do pacjenta i serdeczne podejście do człowieka, niezależnie czy jesteś tam z NFZ-tu czy prywatnie ( a to nie jest takie oczywiste )zdecydowanie polecam usługi Pana Chodakowskiego jak również wspólpracownice/ków Robert.

Robert.

Lekarz z powołaniem atmosfera mega przyjazna, az się chce wyrywac 8. Mi wyrywał chyba jego asystent ale tak samo dobry miły itd.Zapłaciłam tylko za znieczulenie 30 zł. Polecam zdecydowanie czasami w prywatnych klinikach nie ma takiego podejscia co tutaj.

Pełen profesjonalizm, gorąco polecam. Widać, że lekarz ma bardzo duże doświadczenie. Dodatkowo wspaniałe podejście do pacjenta.

Rewelacyjny gabinet chirurgi, Pan Doktor pierwsza klasa, pelen profesjonalizm, rozbiawa wystarszonego pacjeta, odwarajacac uwage od "wydarzenia" zabieg przeprowadzony fachowo oraz bezbolesnie :) oczywiscie pochwala nalezy sie rowniez dla mlodego Pana Doktora pracujacego przy lekarzu. Jesli wyrywac zeby to tylko tam !!!!!!!!!!!!!!

Jesli wyrywac zeby to tylko tam !!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz, nawet dla takiego strachajła jak ja. Osemka wyrwana bezboleśnie, miomo komplikacji.

Fachowy lekarz, miły, życzliwy. Nic nie bolało i nic się nie paprało. POLECAM !!!

Wspaniały lekarz,miły,uprzejmy,zagada,odwraca uwagę by pacjent nie myślał tylko o wyrwaniu ząbka,prawdziwy lekarz z powołania,wyrywałam u Niego ósemkę i szóstkę bezproblemowo,nic się nie babrało,nic nie bolalo,buzia nie spuchła:) polecam wszystkim Pana doktora:)

Pan doktór jest "Boski" poprostu zna sie na rzeczy ,jest miły , przyjemnny i przedewszystkim wie co robi !!!!! Polecam wyrywałam u niego ósemke ... Zupełnie bez boleśnie !!!