lekarz Stanisław Ptak

2,8
2,7
3,1
2,5

Prawda jest taka, że lekarz ten rzeczywiscie nie jest chętny dawać skierowanie na rehabilitacje i przepisuje zabiegi u siebie nie racząc wręcz informować, że są one płatne. Jest lakoniczny w wypowiedziach nieraz coś burczy pod nosem. Co najważniejsze nie chce nawet wypisać skierowania na badania, a gdy spytałąm czy są odpłatne burczy coś niezrozumiale pod nosem, bo nie wygodne pytanie się mu zadaje. Dopytując gdzie mam je wykonać wskauje na placówke lekarza rodzinnego. Drążąc temat, bo wiem, że należa mi się odpłatne badania, dowedziłam się od Pani w recepcji, że taki lekarz specalista rzadko wypisuje skierowanie na badania, poprosiłąm ją więc o skserowania dokumentacji wizyty z myślą, że może uzyskam takie skierowanie u lekarza rodzinnego. Na wizycie u lekarza rodzinnego dowiedziałam się, że lekarz specjalista ma obowiązek opłacić mi takie badania i wykonać je u siebie, Pani doktor była w szoku, takim potraktowaniem pacjenta oraz dezinformacją w recepcji. Skorzystała z możliwości wypisania mi skierowania, ponieważ raz na 3 lata należą się pacjentowi refundowane całościowe badanie krwi morfologia, ob, poziom glukozy w surowicy, badanie ogólne moczu oraz surowicy (alat, crp,profil lipidowy, tsh trzecia generacja. Orginał ma iśc do niej mam się umówić na wizyte a z kopią do niego, Także może i jest dobrym specjalistą,o czym się jeszcze nie przekonałam, ale drenuje ludzi na kase. Zaczełam u niego się leczyć, ale póki co powaliła mnie jego niekompetencja na wstępie.

Witam! bylem Dr. Ptaka na zabiegach i musze przyznac ze nie zgadzam sie z opiniami powyzej. Znam doktora i jestem pewny w 100% ze nie robi tego dla pieniedzy gdyz on bez pracy nie moze zyc!! Bardzo uprzejmy , mily i naprawde godny polecenia. Zgadzam sie z opinią ze leczyl adama malysza no widzialem zdjecia pana doktora z adamem i reprezentacją. Polecam bardzo dla tych co nie chca przeplacac..

Lekarz , który już dawno powinien siedziec w domu , a nie łakomić sie na pieniądze , dziś byłam u niego na wizycie i poprostu nic się nie dowiedziałam. Mam dośc poważny uraz kolana,stwierdzony na pogotowiu, jedynie z wyniku RTG.Pan doktor popatrzył na nogę i bez skierowania na jakiekolwiek badania dodatkowe od razu zaczął wypisywać skierowanie na płatne zabiegi u niego w przychodni , jak powiedziąłam , że nie stać mnie na nie , to stwierdził , że nie może mi już więcej pomóc. Gdy zapytałam co mam dalej robić , to powiedział , że mam oszczędzać kolano , nie chodzić po schodach i nie robic przysiadów. Gdy zapytałam i co potem jak mnie boli , odpowiedział , że musi boleć.Na pytanie o skierowanie na inne badania znów odpowiedział , że mnie może mi pomóc. To jest lekarz??? Nie to tylko pijawka , która chce się wzbogacić na ludzkim cierpieniu, Nie polecam nikomu!!!

Byłem u P.Ptaka i jestem bardzo zadowolony. To prawda ze doktor nie nadąża za nowościami i ma troche dziwne podejscie, ale do czasu kiedyAdam Malysz skakał p. Ptak byl jego lekarzem co mowi samo za siebie. Nierozumiem niektorych opini w ktorych pisze ze ceny za wysokie. Bzdura!!!! Ceny swietne. Za kazdym razem jak bylem u dr. ptaka wracalem z zabiegow zdrowy i bez bolow. Jednak nie umie dr. wytlumaczyc choroby i czasem ale rzadko jest niemily i ma nieprzyjemne uwagi. Polecam

Tragedia przyszedłem z córką do doktora z bólem kolana po 10 min badaniu stwierdził ze nic nie widzi ale kazał zrobić usg a ze był to koniec roku powiedział ze mażemy to zrobić prywatnie u niego bo na kasę skończył się limit zadzwoniłem do kasy chorych i okazało sie że ma podpis umowę w szpitalu wojewódzkim i bez problemu mogę zrobić to usg chciał naciągnoć mnie na kasę . Pojechałem do szpitala pod Bukami okazało się że musi mieć operację kolana a on mi wmawiał że córka kłamię i nic jej nie jest bo nie chcę chodzić na gimnastykę w szkole .

Omijajcie z daleka. Efektem wizyt u doktora Ptaka i zabiegów w jego ośrodku zdrowia jest niedoleczony, przewlekły ból stopy, który trwa już drugi miesiąc.

Lekarz bardzo dobry choc czasami ma nieprzyjemne uwagi ale to tylko 2 razy sie zdarzylo a tak to zawsze bardzo milo przyjmuje pacjentow. Szybko, na miejscu i wcale nie robi tego dla pieniedzy no ma naprawde swietne ceny .polecam gorąco naprawde wszystkim

Miałem uraz barku spowodowany pływaniem i poszedłem do p. Ptaka. On popatrzył, dotknął raz czy dwa i zapisał mi rehabilitacje w jego przychodni. Zabiegi trwały 10 dni, zapłaciłem 300 zł, bo była jakaś zniżka, a jedynym skutkiem był większy ból w barku. Poszedłem do rehabilitanta pracującego w ustroniu, który zalecił mi ćwiczenia. Ręka przestała boleć po dwóch tygodniach. Warto też dodać, że p. Ptaka spytałem się o mój kręgosłup, gdyż w przychodni w Cieszynie powiedziano mi, że mam krzywy (i rzeczywiście tak było), a na to p. Ptak powiedział, że nie mogę mieć krzywego, bo pływacy mają proste kręgosłupy.

MASAKRA! Totalna porażka! Po pierwsze wcześniej zanim tam poszedłem to zadzwoniłem z konkretnym pytaniem o konkretny zabieg (fala uderzeniowa)Uzyskałem odpowiedź, że mogę go wykonać i zapłacę tylko za zabieg. Na miejscu okazało się, że mam iść na wizytę, która trwała ok 4 minut! 60 złotych do kieszeni i wypad! Oczywiście zabieg wg. tego pana nie jest możliwy. Ciekawe skoro ortopeda, który mnie leczył kazał ów zabieg zrobić! Pan Ptak jeszcze bardzo chce mnie zobaczyć. Dał nawet nowy termin, ale chyba jest mało inteligentny skoro sądzi,że ja do niego pójdę. Tak ...

Pan Ptak jeszcze bardzo chce mnie zobaczyć. Dał nawet nowy termin, ale chyba jest mało inteligentny skoro sądzi,że ja do niego pójdę. Tak jak ktoś wcześniej napisał: Facet sądzi,że ma USG w oczach. Totalna niekompetencja! Kasa, kasa, kasa...to jest tam najważniejsze! "Konował" jakich mało! Zdecydowanie nie polecam!

świetny lekarz może czasem trochę nieprzyjemny jednak rzadko. jeden z tych lekarzy którzy wiedzą co robią a nie przypuszczają możliwości. polecam wszystkim :)

świetny lekarz może czasem trochę nieprzyjemny jednak rzadko.