lekarz Stanisław Słowiński

Neurolog dziecięcy

Bardzo słaby lekarz. Podejście do pacjenta żadne. U lekarza byłem 3x. Każda z wizyt 80 zł - nie jest to duży koszt więc jest to chyba jedyny plus, za który ocena jest 1/5 a nie 0/5. Lekarz na początku zrobił wywiad po czym stwierdził, że problemy ze zdrowiem wynikają ze złej diety i z tego co jem (dieta niskowęglowodanowa, bez glutenu i laktozy oraz cukru - ze względu na walkę z boreliozą) oraz zlecił: Holtera EEG i maping mózgu (badanie u siebie 300 zł), rezonans 3Tesla odcinka szyjnego kręgosłupa (500 zł), analizę pierwiastkową (360 zł) i badanie potasu we krwi (30 zł). Dodam tylko, że objawy z którymi przyszedłem miałem od 1,5 roku a dietę od 5 miesięcy... Absurd! Na kolejnej wizycie nawet nie wziął do ręki zrobionego rezonansu z płytą, trzeba było Panu to podsunąć i kazać mu w to zajrzeć żeby się wypowiedział (zapisu z płyty nie odczytywał). Na podstawie zrobionego holtera EEG i mapingu mózgu wystawił pierwszą teorię, ale kazał zrobić jeszcze kolejny rezonans 3T tym razem głowy (700 zł z kontrastem). Po czym na kolejnej wizycie zmienił swoje stanowisko (po raz kolejny nie włożył płyty, nie odniósł się do poprzednich wizyt) i stwierdził że przyczyną problemów zdrowotnych jest przebyty udar mózgu (ale kiedy, co i jak co spowodował, dlaczego, jak dalej postępować - nie wyjaśnił). Lekarz moim zdaniem naciąga na koszty i po kilku wizytach gdy pacjent jest dociekliwy jak ja, prosząc o rady i wyjaśnienia zbywa go twierdząc, że on tutaj nic nie pomoże. Zastanowiłbym się trzy razy umawiając się do lekarza na wizytę. Aha i lekarz potrafi zadzwonić przed badaniem holter EEG i zapytać czemu jeszcze nie wpłynęły pieniądze - u Pana dr w gabinecie panuje wielki bałagan co może świadczyć o tym, że nie ogarnia tematu wpłat na konto. Dzieci karmi tanimi cukierkami z syropem glukozowo-fruktozowym, utwardzaną margaryną, olejem palmowym, cukrem - wiem, bo wziąłem jednego i przeczytałem skład, a dzieci wychodząc od niego miały w dłoni po kilka i się bardzo nimi objadały. I moja dieta jest zła? NIE POLECAM, odradzam. Ps. Jak ma się wizytę na 11 to do gabinetu wchodzi się spokojnie około 12 :/

Lekarz, który jest przekonany, że zna się na wszystkim. Gburowaty, przekonany o swojej nieomylności i jedynie słusznych racjach, nie znoszący sprzeciwu. Straszy rodziców, krytykuje ich przy dziecku (np. za to, że je szczepili). Jeżeli ślepo nie podąża się za wszystkim co mówi i ma się czelność powątpiewać - jest wściekły. U większości dzieci diagnozuje padaczkę tylko na podstawie zapisu EEG, na które kieruje wszystkich bez wyraźnych wskazań, zapominając, że jest to tylko badanie pomocnicze a nie podstawowe. Postępuje zupełnie niezgodnie ze sztuką lekarską, a przez innych lekarzy nie bez przyczyny jest uważany za "szarlatana". Zleca masę suplementów, które zazwyczaj nie szkodzą, ale i nie pomagają. Ma się wrażenie, że eksperymentuje na dziecku. Żałujemy, że zmarnowaliśmy kilka lat, w czasie których prawie wpędził nas w nerwice.

Leczyłam się u pana doktora przez wiele lat i przez te wiele lat byłam faszerowana lekami - czy były potrzebne? Nie wiem, może tak, ale jedno jest pewne. Wyszłam z choroby. Po jakimś czasie pomimo książkowych wyników EEG pan doktor zaczął mi wmawiać, że jestem chora i muszę przyjmować leki (oczywiście drogie i z poleconej przez niego apteki). Mnie i rodziców coś tknęło i pojechaliśmy na diagnozę do innego lekarza. Wszystko było w porządku, a pani doktor gdy usłyszała, kto mnie leczył, tylko westchnęła ;)

Ten lekarz leczył mnie 13 lat temu, przewlekle zapalenie oskrzeli... Płuc z mykoplazma. U innych lekarzy i w szpitalu byłam faszerowana antybiotykami, zero odporności. Wyprowadził mnie. Jestem mu bardzo wdzięczna!!! Wybieramy się do niego z 6 letnia córka, wierze ze jej tez pomoże.

Z całego serca odradzam!!!! 2 lata z synem poszły na marne,bez diagnozy.Za to wspaniałe badania,suplementy i psychotropy i worek pieniędzy. Polecam każdemu diagnozę wszędzie ale nie tam.Ja już się więcej nie dam nabrać.

Zaufałam Panu dr z całego serca. Leczyłam u niego córkę 4 lata, raz była poprawa, raz nie ... tłumaczenie choroby i przebieg znikomy. Coś mnie tknęło i poszukałam innego lekarza w Poznaniu, zostałam skierowana z dzieckiem do szpitala na kompleksowe badania i okazało się że nie ma potrzeby faszerować jej lekarstwami, dziecko jest zdrowe !!! Nie wybaczę mu tego, dlaczego mnie tak długo zwodził ?? Lekarka w Poznaniu dziwiła się jak jej opowiadałam o metodach leczenia i sposobie podawania lekarstw, może ten lekarz ma swoje stare zasady. Radzę wszystkim którzy leczą dzieci u tego Pana aby skonsultowały diagnozę z innym lekarzem, ja tylko żałuję, że tak późno to zrobiłam.

Trzeba było przedstawić Panu doktorowi aktualną opinię i nie mieć pretensji!!!! Skoro wiesz co Twojemu dziecku dolega to po co szukasz lekarza?

Urodzony DOKTOR ! Z pewnością oprócz wielkiej wiedzy jaką posiadł, otrzymał wielki dar :))) Skuteczność niewiarygodna !Szczerze polecam :)

Na pierwszej wizycie z dzieckiem pan doktor od razu zasunął mu lek przeciwpadaczkowy Tegreton na podstawie EEG sprzed 10 miesięcy. Mam więc bardzo mieszane uczucia bo wydaje mi się, że lekarz który nie zna dziecka, na podstawie dość starego badania trochę zbyt pochopnie dał mu leki, które nie są, powiedzmy szczerze, syropkiem na katar. Zwłaszcza, że doktor robi EEG we śnie fizjologicznym w domu a nawet nie zaproponował nam takiego badania. Dodam, że moje dziecko ma zespół wad wrodzonych i dużo innych problemów, między innymi z serduszkiem i nerkami, więc należy z wszystkimi lekami podchodzić bardzo ostrożnie.

Wspaniały człowiek, skuteczny, kompetentny lekarz... Otwarty, dostępny, rozumiejący... - dla naszego syna strzał w dychę, choć wcześniej troszkę specjalistów odwiedziliśmy, - ten Pan sprawił, że nastąpił przełom. Dziecku wyraźnie ruszyła mowa. Rzeczywiście, nie faszeruje dziecka chemią jeśli można tego uniknąć, lecz stosuje suplementację. Skoro jest skuteczny ( a mamy porównanie) , to czego możemy chcieć więcej?... Szczerze polecam :)