lekarz Stanisław Słowiński

Neurolog dziecięcy

Dr Słowiński nie zadaje tysiąca pytań typu czy katar jest zielony czy żółty, kaszel suchy czy mokry, czy kaszle więcej rano ,w dzień czy w nocy... Bada dziecko i po prostu wie co mu jest! A najbardziej zaskoczył mnie na ostatniej wizycie kiedy stwierdził u naszego synka zapalenie górnych dróg oddechowych i kazał pokazać jeszcze brzuszek. Po dotknięciu brzuszka stwierdził cytuję: "oj szykuje się biegunka" i za dwa dni synek miał biegunkę! Najlepszy pediatra jakiego znam, a odwiedziłam ich kilku, również z polecenia,bo mamy jeszcze 7 letnią córkę i zanim trafiliśmy do dr Słowińskiego było ich kilku-żenada! myślę, że teraz będzie łatwiej dostać się na wizytę bo dr przyjmuje od 8 do 22.

jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia zawsze potrafi rozpoznać chorobę i stosuje leczenia nie wymagające antybiotyku

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!Chodzę do doktora z moim dzieckiem 3 lata i ciągle jestem na początku leczenia nie wiem na czym On sie zna wiem za to że u większości rozpoznaje padaczkę u nas też rozpoznał - nie potrafi wyleczyć gila spływającego po tylnej ścianie gardła -mamy to 3 lata teraz zaczął stosować mocno podejrzane suplementy diety też nie skuteczne a poza tym wszystkim przepisuje to samo.Nie wpisuje w karte leków ani dawkowania - oczywiście mówi,że pamięta co przepisał... koń by uśmiał. A niech ktos podda w wątpliwośc jego diagnozę lub leki - wtedy wyprasza - dzika awantura. wypiera się tego co powiedział na poprzednich wizytach, kłamie w żywe oczy. To jakiś obłęd. Zrobił 2 razy eeg ale opisu z drugiego nie zrobił do dziś -minęło 8 m-cy tematu niema.Zapłaćcie więcej i omijajcie wielkim ŁUKIEM tego lekarza- szkoda dzieci.

Polecam Pana dr Słowińskiego, jako świetnego diagnostę zaburzeń neurorozwojowych u dzieci. Profesjonalizm poparty ogromną wiedzą.Pan Doktor zleca badania, które odpowiedzą w sposób obiektywny na nasze ( rodziców ) niepokoje. Poza tym maluchy uwielbiają wizyty u Pana Doktora i wychodzą z gabinetu uśmiechnięte.Warto poczekać na wizytę, my przynajmniej wiemy co jest naszemu synkowi.

Witam polecę każdemu znajomemu tego lekarza jest starszy to prawda ale lekarze rozkładali ręce na chorobę syna a dr.Słowiński postawił diagnozę i dziecko jest na etapie zaleczania choroby po 3 latach a inni lekarze dawali 2 lata życia.

Fantastyczny lekarz, myśle, że pośiada dużą wiedze i dlatego nie trzyma się utartych schematów....Byliśmy z dzieckiem u kilku innych neurologów dlatego mam porównanie.

Polecam dr Słowińskiego jako neurologa dziecięcego. U mojej córki zdiagnozował i leczy padaczkę - inni lekarze nie mieli pojęcia co jej jest. Nasz syn miał problemy neurologiczne - jedynie Słowiński podejrzewał boreliozę i prawidłowo wyprowadził syna z problemów.

Zawsze mi pomógł, stwierdził chorobę i nigdy nie zawiódł

Zawsze mi pomógł, stwierdził chorobę i nigdy nie zawiódł

Polecam z całego serca tego lekarza wszystkim rodzicom, którzy nie wiedzą co jest dziecku. Dziekujemy za profesjonalne i szczere podejście do choroby naszego synka.Nasze dziecko ma 11 lat i prawdopodobnie nie wiedzielibyśmy, że nasz synek ma padaczkę gdyby nie wizyta u Pana dr Słowińskiego.Badania jakie zlecił pan dr, pokazałay jak na dłoni zmiany w EEG, niestety tylko we śnie.Nie zauważyliśmy, że nasze dziecko jest chore, miało tylko zaburzenia zachowania i niewyraźną mowę momentami oraz kłopoty w szkole. Myśleliśmy, że jest rozpieszczony.teraz wiemy dlaczego, synek jest leczony i diagnozowany dalej, widzimy poprawę z dnia na dzień i pomimo strachu jakie wywołuje słowo padaczka, wiemy co robić i wiemy, że nasz synek był niedotleniony w czasie porodu i nie jest za późno, aby mu pomóc, głęboko wierzymy, że nasz synek będzie zdrowy. Czekając na wizytę u Pana dr Słowińskiego w poradni, wysłuchaliśmy z mężem od innych rodziców dramatyczne historie choroby ich dzieci i podejścia z ogromnym sercem do małych pacjentów i ich problemów, przede wszystkim jednak wiemy co jest naszemu dziecku i co mamy robić, aby mu pomóc. To prawda, że trzeba czekać na wizytę w poradni, tak jak wszędzie w tej chwili, ale warto, dziękujemy z całego serca Panie Doktorze.

Bylam u Pana dr z dzieckiem zarówno prywatnie jak i w szpitalu. Moje odczucia były totalnie negatywne, ale zależało mi na rzetelnym eeg, które można przeprowadzić na jego oddziale. Tak ,dr słowiński jest ordynatorem oddziału neurologii dziecięcej. Jest to dziwne aczkolwiek każdy z nas wie, że w naszym kraju nie ma sprawiedliwości i wszystko jest możliwe. Zagranicą taki człowiek mógłby zostać najwyżej robotnikiem fizycznym ale napewno nie lekarzem. Dr jest beszczelny, popijając kawę potrafi patrząc prosto w oczy powiedzieć że jest zajęty, po czym zaczyna pogaduszki.Nie udziela żadnych wyjaśnień, co zrobić , czy czekać czy sobie iść. Postawa w stosunku do drugiego człowieka jest totalnie lekceważąca.Pacjentów traktuje jak podludzi , szczególnie w szpitalu, nie szanuje czasu pacjentów i tego że oprócz niego inni ludzie też muszą pracować a nie czekać na niego. Ale najgorsze w tym wszystkim jest postawa pacjentów. Każdy przełyka tą żabę ze wzglęgu na rzekomą fachowość tego człowieka, a bazując na tym że każdy zrobi wszystko dla swojego chorego dziecka, dr ma (mówiąc literlanie) wszystkich w dupie. Wierzę, że jeżeli pacjenci zaczną wygłaszać swoje opinie na temat tego i innych podobnych mu lekarzy, to będzie to z czasem wystarczający impuls do zastąpienia gorszych lekarzy, takimi którym faktycznie zależy na pacjencie, a nie na trzymaniu władzy. Dlatego dziele się z Państwem, rodzicami dzieci wymagających pomocy żeby nie bać się być otwartym i wypowiadać własne zdanie zaczynając choćby od takich rankingów jak ten. Pozdrawiam serdecznie