lekarz Stanisław Słowiński

Neurolog dziecięcy

Tak chamskiego lekarza jeszcze nie widziałem. Odmawiał przyjęcia chorego niepełnosprawnego dziecka które było jego pacjentem przez 2 lata. Leczy tendencyjnie.

Niestety,nie miałam możliwości przekonać się o licznych zaletach Pana doktora,tak ochoczo wymienianych przez ludzi zadowolonych z niego-po trzydniowych próbach skontaktowania się z nim telefonicznie (w tym jednej osobiście-mój mąż pojechał do niego w godzinach przyjęć wypisanych na gabinecie i pocałował klamkę),Pan doktor oświadczył mi, że nie przyjmie mojego dziecka w ogóle. Nie przejął się wcale tym, ze jest ono takie malutkie,tylko uprzejmie, acz stanowczo poinformował mnie, że nowych pacjentów już nie przyjmuje. U mojego synka stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe o nieznanym podłożu-nic się nie działo w ciąży ani ze mną, ani z nim, podczas porodu i okresu noworodkowego także.Mój pediatra polecił mi tego lekarza jako bardzo dobrego fachowca, który na pewno rozwiąże nasz problem.Pokładałam w wizycie u niego duże nadzieje,a tymczasem muszę na własną rękę szukać innego neurologa dziecięcego prywatnie, bo oczywiście do szpitala musiałabym czekać kilka miesięcy. Do tego, ze szybkie leczenie w ramach NFZ nie jest możliwe już się zdążyłam przyzwyczaić, ale w głowie mi się nie mieści, żeby lekarz odmówił pomocy nawet za pieniądze.Bardzo się zawiodłam.

Nie polecam, doktor się bardzo spieszy, odbiera telefon kilka razy podczas wizyty, wizyta krótka, właściwie bez sensu.

Nie zdecydowałam się na wizytę bo gabinet nie spełnia podstawowych wymogów sanitarnych, brak poczekalni, sanitariatów. Lekarz nie odbiera telefonów, żeby się zapisać trzeba to zrobić osobiście - zapisuje na późne godziny nocne - a to nie pora na badanie neurologiczne dzieci. Czas wizyty to 15 minut na rozebranie się, ubranie i postawienie diagnozy. to zdecydowanie za mało na profesjonalne podejście do pacjenta. Nie mam zaufania do takiego lekarza. Nie wierzę w jego skuteczność w tak krótkim czasie.

To najlepszy lekarz w Polsce - wszyscy inni rozkładali ręce. Trafna diagnoza podczas pierwszej wizyty, bardzo dobrze dobrane leki. To jest człowiek, który wciąż się kształci, doskonale zorientowany, posiada ogromną wiedzę medyczną. Wspaniały lekarz. Bardzo miły człowiek :)

ZDECYDOWANIE POLECAM MOJA CHOROBA TO ŁYSIENIE PLACKOWATE BARDZO TRUDNE DO WYLECZENIA 3 LATA LECZYŁAM SIĘ U INNYCH LEKARZY I BYŁO CORAZ GORZEJ DOKTOR SŁOWIŃSKI PODSZEDŁ DO CHOROBY BARDZO ROZSĄDNIE ZACZĄŁ OD BADAŃ W W-WIE DZIŚ PO 2 LATACH LECZENIA ZDJĘŁAM PERUKĘ I MAM WSZYSTKIE WŁOSY JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA I POLECA GO WSZYSTKIM , A I MOJE DZIECI NIE CHOROWAŁY JUŻ OD PONAD 1,5 ROKU

Pragnę uspokoić wszytkich pacjentow czytajacych negatywne opinie o doktorze Słowińskim. Z pełną świadomością piszę, bo twierdzę, że doktor jest świetnym specjalistą, najlepszym w Polsce, a cenionym rowniez za granicą. Posiada ogromna wiedzę popartą długoletnią praktyką. Nowemu pacjentowi cięzko jest się do niego dostać,gdyz ma wielu swoich stałych. Wizyty umawia czasem późno w nocy. Po rejestracjach samochodowych przed gabinetem, widze, ze przyjezdzają ludzie z całej Polski. My dojeżdzamy 60 km co miesiac, jesteśmy bardzo zadowoleni, jeździmy z corka 2 lata i od tego czasu nie chorowala, nie miała antybiotyku. Leczy takze kilku członkow naszej dalszej rodziny. Polecam. Lekarz z powołania, opłata za wizytę symboliczna. Wdzięczni rodzice

Zdecydowanie polecam!!!!!!!!!!!!! Takich lekarzy już nie ma!!!! Jeździmy z synkiem do pana doktora już od dwóch lat i jeszcze nigdy sie nie pomylił... pomógł nam za każdym razem!!! Gorąco polecam!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!! Przechwala sie, że jest najlepszy a tak naprawdę nie rozpoznaje choroby, leczy homeopatycznie i wciska ludziom kłamstwa. Ma jakieś układy z innymi ludźmi, dlatego wysyła na badania do Warszawy. Jak nie rozpoznaje choroby to wciska leki na depresje. Poza tym jest nieprzyjemny, oschły i straszy ludzi chorobami. Odradzam!

Jak nie rozpoznaje choroby to wciska leki na depresje.
Poza tym jest nieprzyjemny, oschły i straszy ludzi chorobami.
Odradzam!

Witam!Zdecydowanie polecam p.Doktora.Człowiek naprawdę zna się na rzeczy...jeżdżę z moim synkiem od roku i jest zdecydowana poprawa!!!Może i przepisywane leki są drogie ale przecież najważniejsze jest zdrowie naszych pociech!Pozdrawiam czytających i zdrówka życzę...Mama Fabiana!