lekarz Stanisław Słowiński

Neurolog dziecięcy

Moim zdaniem jest to najlepszy lekarz w Polsce !!! Jest bardzo uprzejmy i kompetentny ,a jak czytam negatywne opinie to stwierdzam że to zwykła zazdrość takiej mądrości jaką ten człowiek posiada .Polecam go wszystkim i życzę powrotu do zdrowia !;)

Uważam, że to wyjątkowy człowiek leczą się u niego ludzie z całego kraju !!!

Uważam, że to wyjątkowy człowiek leczą się u niego ludzie z całego kraju !!!

To jedyny lekarz, który potrafi rozpoznać chorobę i ją leczyć.Moje dziecko ma 3 lata i 3 m-ce z lekarzem spotykamy się regularnie raz w m-cu i dodatkowo jak coś wypadnie od 16 m-cy. wyleczył gronkowca złocistego bytującego w przewodzie pokarmowym, teraz leczy zatoki, gdzie 3 innych lekarzy apsolutnie wykluczyło chore zatoki( przy trwającym 3 m-ce gilu) - rezultaty są jak zawsze u naszego Pana Doktora.Koszt leczenia dotychczasowego jest spory, ale gdybym leczyła dziecko na rejonie byłby chyba jeszcze większy a stan mojego dziecka byłby o wiele gorszy.Dziękuję Bogu, że jest taki lekarz.Oceniam pod wzgldem skuteczności na 6.

Nie polecam. Straszy pacjentów, straszy rodziców, przechwala się , że jest najlepszy. Nie budzi zaufania.

Czytając negatywne opinie mogę tylko skwitować, że nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Doktor Słowiński moim zdaniem jest osobą która się bardzo angażuje w wyleczenie każdego prowadzonego przez siebie pacjenta, to pasjonat swojego zawodu - a takich lekarzy w dzisiejszych czasach jest garstka. Ma całościowe spojrzenie na organizm i świetnie zna się na związkach przyczynowo-skutkowych. Ja trafiłam z córką do Pana doktora ponad rok temu. Trafna diagnoza została postawiona na pierwszej wizycie (później poparta wynikami badań). Nawrotów choroby do tej pory nie było. Polecam wszystkim nie tylko ze schorzeniami neurologicznymi.

Zdecydowanie i z czystym sercem polecam Wszystkim zdesperowanym matkom Pana Doktora!!! Z moim synkiem odwiedziłam wiele gabinetów lekarskich...wszyscy obiecywali i nic poza tym.Jedyny dr Słowiński tak naprawdę się zainteresował moim słońcem:-)...zlecił wiele badań(dotychczasowi nie robili wcale albo robili podstawowe) Jeździmy na regularne wizyty od pół roku i jest ogromna poprawa:-) Przed nami jeszcze długa droga,ale najważniejsze że jedziemy do przodu za co dziękuję Panu S. z całego serca....Pozdrawiam czytających i zdrówka życzę!!!:-)

Jeździmy na regularne wizyty od pół roku i jest ogromna poprawa:-)

Witam wszystkich, z córką jeżdźe do tego lekarza od września 2009 r. Wcześniej córka leczona prywatnie przez łowickich lekarz (prywatnie i w przychodni). Diagnoza: Astma oskrzelowa o podłożu alergicznym, leczenie: antybiotyki, sterydy(aminofilina, berodual, pulmikort, enkorton). Do dr Słowińskiego jeździmy co miesiąc regularnie na wyznaczoną wizytę. Córka od roku nie jest już leczona na astmę (pomyłki popszednich lekarzy), osobiście polecam tego lekarza z czystym sumieniem, Odległość jaka nas dzieli to około 60 km. Łowiczak

Witam wszystkich, z córką jeżdźe do tego lekarza od września 2009 r.
Do dr Słowińskiego jeździmy co miesiąc regularnie na wyznaczoną wizytę.
Łowiczak

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Mojemu dziecku, po którym "na pierwszy rzut oka" widać, że jest dzieckiem z zaburzeniami neurologicznymi, odmówił pomocy, twierdząc, że nie jest to problem neurologiczny.

Świetny lekarz uratował mnie inni myśleli że to migrena on wykrył ropien mózgu. Polecam

Lekarz polecony przez innego lekarza.Ufałam mu bezgranicznie,powiedział że od zaczęcia brania leku objawy choroby nie będą występowały, pogorszyło się jednak i to bardzo.Lekarz zmienił zdanie i najpierw stwierdził że dziecko ma w głowie jakąś bliznę i ona się powiększa i to się zbiegło z braniem leku, później zmienił wersję i powiedział już na kolejnej wizycie że drżenia całego ciała u dziecka to rzacz normalna, nie ważne było że te drżenia miały chrakter ciągły. Jak można zaufać komuś kto za każdym razem mówi co innego? znalazłam innego lekarza i okazało się że lek był źle dobrany i drżenia były efektem ubocznym. Mam ogromny żal do tego lekarza, bo zmarnowałismy przez niego pół roku, w naszym przypadku to dużo. Nie polecam. Proszę się przejść do innych lekarzy dla porównania, ja poszłam i żałowałam że na niego trafiłam.