Stanisław Szymanik

Ortopeda

3,9

Pełen profesjonalizm- godny polecenia!!!- Więc polecam. Po dolegliwościach barku i kolana jedyny lekarz, który trafnie zdiagnozował na podstawie rezonansu co jest nie tak- mało tego Pan Dr pokazał mi na ekranie zdrowy staw z porównaniem stawu z dolegliwościami. Gołym okiem sama mogłam ocenić struktury i zobaczyć co jest uszkodzone. Pełne zaufanie! Jestem juz po operacji barku- wróciłam do aktywności fizycznej, przed zabiegiem nie dało się nawet spać. Teraz przygotowuję sie do zabiegu stawu kolanowego. Ponadto by dopełnić opinii Pan Dr jest uprzejmy i posiada dobre poczucie humoru- czysta przyjemność ze współpracy ;-)

Chciał mi pomóc, ale opłata za wizytę mu nie wystarczyła. Powiedział, że jak się zdecyduję na zabieg za 5 tysięcy, to żeby mu wysłać smska, bo na nfz nie uda się w ciągu kilku najbliższych lat. Nie polecam tego 'specjalisty' który po zainkasowaniu 200 złotych poświęcił mi tylko 5 minut i zaczął robić się nieuprzejmy, bo chciał, abym wyszła i zwolniła miejsce dla kolejnej naiwnej osoby, która liczyła na pomoc ze strony lekarza. Nie pomógł mi, a wręcz zmarnował mój czas i pieniądze. Lekarz jest chamski, gburowaty i cwaniaczkowaty. Nie ...

Nie polecam!

po operacji ACL kolano fajnie się goi, oprócz powikłania - zakrzepicy łydki. Ale chetnie pomaga i poleca innych specjalistów bez czekania w kolejkach. Troszczy się o swoje "dzieło" i chce zeby było tak jak on chce, nie zawsze wychodzi na dobre. Na szczęście rehabilitanci wiedzą co robią. Ogólnie - polecam, już wysłałam paru znajomych na wizytę.

BAAArdzo polecam!!!!!!, Dr jak najbardziej wie co robi , niestety trafilam do niego dopiero po 7 miesiącach ogromnego bólu ręki, którego nikt ni e potrafił zdjagnozować ... a to borelioza ato kręgosłup i tak ,dalejj i tak dalej ... dopiero dr Szymanik odkrył jaka to tajemnica/....

bardzo dobry lekarz przedtem kuśtykałam a teraz biegam wstawiał mi endoproteze biodra mam 30l

Profesjonalista, przeprowadzał u mnie zabieg ACL lewego kolana. Zabieg szybki bez żadnych problemów. Podejście ma troszkę..(co mi ty będziesz gadał synek) ale ogólnie lekarz godny polecenia.

POLECAM!!! Jestem bardzo zadowolona z zabiegu ACL, nie było problemów po operacji, rana zaskakująca szybko się zagoiła, nie było ani zbyt dużych opuchlizn ani żadnych problemów z wodą w kolanie.

BARDZO DOBRY LEKARZ, OPIEKOWAŁ SIE MNĄ PO OPERACJI I MUSZE PRZYZNAĆ ŻE ROBIŁ TO Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM. JEST BARDZO MIŁY I ODPOWIADA NA KAŻDE ZADANE PYTANIE, NIE MA TAJEMNIC PRZED PACJENTEM. Z POZROWIENIAMI DLA PANA DR- PACJENTKA KASIA.

Operacja i dalsza opieka lekarska /poza powrotem do normalnego funkcjonowania/przywróciła mi możliwości powrotu do czynnego realizowania moich zainteresowań. Czas się cofnął dla moich kolan o 15 lat.

Polecam, byłam bardzo zadowolona z opieki jaką otrzymałam od dr. Szymanika.

Polecam, byłam bardzo zadowolona z opieki jaką otrzymałam od dr. Szymanika.