Doktor nauk medycznych,
stomatolog Stefan Sobaniec

Doktor nauk medycznych,
stomatolog Stefan Sobaniec
Doktoryzowałem się z leczenia laserowego zmian przed nowotworowych w jamie ustnej takich jak liszaj płaski i leukoplakia. Specjalizuję się w periodontologii to jest leczeniu paradontozy i zmian przednowotworowych w jamie ustnej oraz chirurgii dziąseł.

Praktykuję stomatologię estetyczną to jest wykonywanie licówek i uzupełnień estetycznych , odbudowa brakujących zębów lub ich elementów włóknem szklanym. Naprawiam uszkodzone korony i most...

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia, jak dużo osób bałem się tam pójść przez złe wspomnienia u innych dentystów. Jednak po miłej rozmowie z doktorem i opracowanym planie leczenia podjąłem się leczenia właśnie u Pana Doktora Sobańca. Nigdy w życiu nie miałem uczucia, że mogę się zrelaksować, a nawet usypiać jak stomatolog leczy moje zęby. Naprawdę serdecznie polecam.

Wytłumaczył co z moją ósemką tak, że mogłem zrozumieć - jako pierwszy kazał od razu wykonać zdjęcie i sprawdził zdecydowanie więcej niż inny stomatolodzy dotychczas. Do tego profesjonalny i konkretny człowiek, polecam jak najbardziej.

Bardzo sympatyczna obsługa. Profesjonalizm połączony z wiedzą i umiejętnościami sprawiają, że pacjent czuje ogromną satysfakcję. Jeden z niewielu stomatologów do, których chodzi się z przyjemnością.

Kolejna wizyta u Pana Stefana i kolejny raz jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu z jakim doktor podchodzi do swojej pracy. Obecny stan zdrowia oraz zakres leczenia jest zawsze wyczerpująco wyjaśniony wraz z dostępnymi opcjami. Zabiegi przeprowadzane bezboleśnie i rzetelnie. Cieszę się że udało mi się spotkać takiego lekarza.

Do Pana Doktora Sobańca trafiłam ze złamaną szóstką, kierując się dobrymi opiniami. Po tym zdecydowałam się na wyleczenie pozostałych zębów właśnie tutaj i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, wyposażenie jest nowoczesne, a Pan Doktor udziela odpowiedzi na każde pytanie oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Leczenie jest dokładne i skuteczne. Gorąco polecam.

Widmo utraty "ósemek" wisiało nade mną od bardzo dawna, ale odsuwałam zabieg w czasie, bo wydawało mi się, że to niezwykle skomplikowana i bolesna sprawa. Pan Doktor skutecznie wyprowadził mnie z błędu - zabieg był szybki i całkowicie bezbolesny (nie bolało też po), a do tego na każdym etapie otrzymywałam opis tego, co się aktualnie dzieje. BARDZO polecam Stefana Sobańca !

Doktor Stefan Sobaniec to dentysta z powołania. Zawsze profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne wyjaśnienie problemu i pewność podczas przeprowadzania zabiegu dały mi duży komfort, chociaż bardzo się boję wizyt u stomatologa. Pan Stefan Sobaniec wzbudza zaufanie i doskonale zna się na swoim fachu. Polecam wizytę u tego stomatologa wszystkim tym, którzy szukają dobrego stomatologa, a dotąd nie mieli szczęścia w poszukiwaniach. Zaskoczyły mnie też ceny np skaling piaskowanie i fluoryzacja kosztowała tyle co sam skalnig w innym gabinecie.

Dr Stefan Sobaniec bardzo obszernie wyjaśnił mi na czym polega dolegliwość oraz przedstawił możliwe rozwiązania problemu. Cierpliwie i szczegółowo odpowiadał na moje pytania a całość wizyty przebiegała w dobrej atmosferze.

Pan Stefan Sobaniec jest najlepszym lekarzem dentystą, z pośród wszystkich moich dotychczasowych dentystów. Jest to godny polecenia specjalista. Poza tym atmosfera panująca w gabinecie jest zdecydowanie na plus. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam K. Kozłowski

Dr Stefan Sobaniec zdecydowanie należy do stomatologów wartych polecenia. Doktor podchodzi poważnie do każdej wizyty, zarówno tej konsultacyjnej jak i z konkretną dolegliwością. Tłumaczy zrozumiale w czym jest problem i jak można go rozwiązać. Od wielu lat moje zęby mają się bardzo dobrze pod jego opieką i w razie potrzeby nie zawaham się przychodzić w przyszłości.