Stomatolog Białystok

dr n. med. Grzegorz Klimiuk

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

Tak być powinno ! No może trochę lekarz mnie "docisnął" przed rozpoczęciem zabiegu, ale pozytywnie! Zmotywował mnie bo się zazwyczaj boję dentystów, uspokoił i cały zabieg przeszedł bez bólu. Druga wizyta również. Jestem pełny podziękować dla Pana Klimiuka. Teraz jestem pod jego stałą kontrolą.
Opinia dodana przez: Łukasz
Białystok Stomatolog lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Implantolog

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie ...
Opinia dodana przez: Ania
Białystok Stomatolog lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.
Opinia dodana przez: Ira

Barbara Urban

Stomatolog, Ortodonta

Białystok

Jestem bardzo niezadowolony z leczenia ortodontycznego u tej Pani. Po ponad 2 latach noszenia aparatu stałego i leczenia zgryzu otwartego (Pani doktor nie chciała usuwać ósemek) wada wróciła. W tym momencie muszę usunąć wszystkie ósemki i ponownie założyć aparat... Wizyty postrzegam jako stratę czasu i przede wszystkim pieniędzy.
Białystok Stomatolog dr n. med. Stefan Sobaniec

dr n. med. Stefan Sobaniec

Stomatologia zachowawcza, Stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Sobaniec
Marii-Curie Skłodowskiej 9/2
15-275 Białystok

Od 15 lat moje zęby były leczone tylko przez jednego stomatologa, (mam problemy z zaufaniem), postanowiłem zaryzykować zmianę i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Dr Stefan zdobył moje zaufanie przez profesjonalne podejście, standard sprzętu jakim dysponuje i ogólnie jest bardzo miłym człowiekiem a to dużo znaczy przy leczeniu zębów co nie należy do przyjemności. Co mi się spodobało najbardziej: diagnoza i potem omówienie planu, co robić i jak, podczas samego zabiegu byłam ...
Opinia dodana przez: Izyda B.

lek. dent. Magdalena Choromańska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Zielonogórska 2, lok.4
15-674 Białystok

Super lekarz. Profesjonalna,empatyczna, wesola gadula, wytlumaczy ci robi. Oceni szanse powidzenia leczenia. Nie klamie ze bedzie dobrze skoro moze sie cos zlego wydarzyc. Ale przynajmniej probuje a nie skierowanko do chirurga na rwanie. Droga???? Znam drozszych i nie lepszych. Polecam.

lek. dent. Tomasz Chmaro

Gródecka 1a
15-501 Białystok

Najlepszy stomatolog jakiego znam!!! Konkretny , nie naciąga! Nowoczesny gabinet, sprzet....Polecam
Opinia dodana przez: Marta

dr Paweł Ponichtera

Białystok

Czy bym go polecił? Z czystym sumieniem. Czy jest kompetentny? - jak najbardziej. A w dodatku świetnie tłumaczy jakie przygody w gabinecie mnie czekają. Szkoda, że takich lekarzy jest mało:-(
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Beata Mackiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Beata Mackiewicz
Legionowa 3/44
15-099 Białystok

Nie sposób przecenić Pani Doktor, pod każdym względem !. Profesjonalizm, stosunek do pacjenta, komfort leczenia, etc., jednym słowem - wszystko na ocenę celującą!!!
Polecam i gwarantuję satysfakcji,

- stały pacjent
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Marzena Sulima

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ms-dental
Witosa 25 lok.5
15-660 Białystok

Jestem zadowolony z wizyt u Pani dr. Sulimy. Miła atmosfera,doradzi,wyleczy,zapobiegnie,wie co robi. Jak najbardziej na plus, polecam wszystkim. Ł.M.

Stomatolodzy w Białymstoku