Stomatolog Kęty

lek. dent. Karolina Glanowska

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
ul.Żwirki i Wigury 2b
Kęty

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor miła, uprzejma, cierpliwa. Dba o komfort pacjenta, tłumaczy każdy krok. Niezwykle delikatna,a wykonywany przez Nią zastrzyk znieczulający w ogóle jest nieodczuwalny. Pewna siebie, co udziela się pacjentowi- wie, że trafił w najlepsze ręce. Wizyty u Pani Doktor całkowicie bezstresowe i bezbolesne. Gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję.
Opinia dodana przez: Magdalena

Mirosław Hejnicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet stomatologii i chirurgii stomatologicznej
os. nad Sołą 16
32-650 Kęty

Byłam u Pana doktora pierwszy raz . Jestem bardzo zadowolona, być może usługa do najtańszych nie należy ale tak jest u większości stomatologów to:
- wyleczylam 2 zęby i to bez znieczulenia
- pełen profesjonalizm
- bardzo dobrze zorganizowany gabinet
- miła asystentka
- żaden stomatolog nie poświęcił mi nigdy tyle czasu
- nigdy nikt nie był tak delikatny
- poczucie humoru
Warte swojej ceny!!!!
Wrócę na 100%!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Rafał Pilichiewicz

CENTRUM STOM.SUPRADENT
KĘTY
32-650 Kęty

Lekarz wart polecenia. Brak jakichkolwiek komplikacji po wizytach. Wyjaśnianie przez lekarza przyczyn danego schorzenia i objaśnienie metody leczenia jest na wysokim poziomie.
Jedyny mankament to czasami odległe terminy, które świadczą o wysokim zaufaniu jakim darzą lekarza pacjenci, w tym również i ja. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Trafiał Marek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Rejonowa Przychodnia Lekarska Kęty
Sienkiewicza 2
32-650 Kęty

Leczę swoje BARDZO problematyczne zęby u doktora Marka ponad 10 lat. Wierzcie mi nie jestem łatwym przypadkiem, ale zawsze mogę na niego liczyć. Walczymy oboje, poświeca max ilość czasu, jest uprzemy i rozmowny tylko trzeba mieć odpowiednie podejście. Ja zawsze dopytuję o przebieg mojego leczenia, ale tak już mam z natury, więc jeśli sam nie rozwija zbytnio tematu to sama o to dbam. Po za tym jest profesjonalistą dla którego ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Dariusz Żakowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Rejonowa Przychodnia Lekarska Kęty
Sienkiewicza 2
32-650 Kęty

Przed 20 laty wykonywal Pan Doktor Zakowski u mnie zabieg hirurgiczny i protetyke w ocenie mojego lekarza Niemca/ bowiem mieszka od 13 lat w Niemczech/ super wykonana praca . W zeszlym roku 2019 wartalo kilka razy pokonywac odleglosc 850 km . Pan Doktor wykonal skomplikoawny komleksowy zabieg + protetyke na piatke z + w mojej ocenie i ocenie mojego miejscowego stomatolog. kompetecja i profesjonalnosc kultura osobista pana Doktora bardzo mila ...

lek. dent. Katarzyna Siwek

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS
Żwirki i Wigury 2 B
32-650 Kęty

Pani doktor to bardzo miła osoba, dzięki czemu każda wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze, co bardzo sobie cenię. Zawsze dokładnie omawia to co robi i stara się rozwiać wątpliwości pacjenta. Duży plus za profesjonalizm, dokładność oraz świeże podejście - Pani Siwek uratowała mi zęba, którego inni spisali na straty. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Patrycja, Pilichiewicz

ulica Marii Konopnickiej 4c
32-650 Kęty

Jedyna osoba w okolicy, która podjęła sie uratowania zęba. Wszyscy inni mówili, że do wyrwania. Od tamtego czasu niezastąpiona dentystka ☺ Od wielu lat tylko do pani Patrycji.
Opinia dodana przez: 3535nina

Żaneta Hatala

Tadeusz Kościuszko 66a
32-650 Kęty

Serdecznie polecam! Kompetencja 100 procentowa, jestem w ostatnim tygodniu ciaży, nieoczekiwane zapalenie i potężny ból zęba. Zostałam przyjęta w weekend, szybko i bezbolśnie wyleczona, znieczulenie dobrane zostało tak, by nie spowodować skurczy, a jednocześnie, bym nie czuła bólu podczas leczenia. Jeździłam do najlepszej kliniki w Bielsku, tam leczyłam u specjalisty, niemniej jednak nie można porównać kompetencji do Pani Żanety! POLECAM
Opinia dodana przez: Magdaena

lek. dent. Aleksandra Tęsiorowska-Czajowska

Ortodonta, Protetyk

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS
Żwirki i Wigury 2 B
32-650 Kęty

Najlepszy specjalista jakiego spotkalem przez okres 45 lat!!!Leczymy sie razem od prawie 12 lat....praktyczne uratowala MI Uzebienie.Kompetentna..uprzejma..prawdziwy dentysta z powolania!!Mosty zrobione 12 lat temu funkcjonuja doskonale!Pomaga i poswieca czas na tlumaczenie choroby i robi wszystko w celu rozwiazania problemu..Po osobistych doswiadczeniach z dentystami w Polsce i Wloszech stwierdzam ze Doktor A.Czajowska jest Najlepszym Specjalistam Stomatologiem jakiego poznalem osobiscie i polecam Jej uslugi w pelni profesjonale i perfekcyjne.Z powazaniem Tadeusz Tomiak
Opinia dodana przez: tadeusz z rzymu

lek. dent. Marcin Opyrchał

ul. Jana Kantego 22e
32-650 Kęty

Profesjonalizm w każdym calu. Byłam już u kilkudziesięciu dentystów, ale tak miłej,uprzejmej i kompetentnej osoby jeszcze nigdy nie spotkałam.Polecam każdemu wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Beata

Stomatolodzy w mieście Kęty