Stomatolog Kęty

Stomatolog Kęty lek. dent. Karolina Glanowska

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
ul.Żwirki i Wigury 2b
Kęty

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor miła, uprzejma, cierpliwa. Dba o komfort pacjenta, tłumaczy każdy krok. Niezwykle delikatna,a wykonywany przez Nią zastrzyk znieczulający w ogóle jest nieodczuwalny. Pewna siebie, co udziela się pacjentowi- wie, że trafił w najlepsze ręce. Wizyty u Pani Doktor całkowicie bezstresowe i bezbolesne. Gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję.
Opinia dodana przez: Magdalena

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS
Żwirki i Wigury 2 B
32-650 Kęty

Zawsze się bałem dentystów, ale od kiedy poznałem doktor Siwek, zrozumialem, że nawet leczenie próchnicy może być przyjemne. Delykatna, sympatyczna i bardzo profesjonalna. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Paweł

Tadeusz Kościuszko 66a
32-650 Kęty

Serdecznie polecam! Kompetencja 100 procentowa, jestem w ostatnim tygodniu ciaży, nieoczekiwane zapalenie i potężny ból zęba. Zostałam przyjęta w weekend, szybko i bezbolśnie wyleczona, znieczulenie dobrane zostało tak, by nie spowodować skurczy, a jednocześnie, bym nie czuła bólu podczas leczenia. Jeździłam do najlepszej kliniki w Bielsku, tam leczyłam u specjalisty, niemniej jednak nie można porównać kompetencji do Pani Żanety! POLECAM
Opinia dodana przez: Magdaena

Rejonowa Przychodnia Lekarska Kęty
Sienkiewicza 2
32-650 Kęty

Bardzo dobra obsługa gabinetu, jak na leczenie refundowane przez nfz. Godna polecenia stomatolog, fachowe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Gość

ul. Jana Kantego 22e
32-650 Kęty

Jest wspaniałym dentystą, ma bardzo dobre podejście do pacjenta a zwłaszcza do dzieci. Jest nie tylko dobrym lekarzem ale i bardzo dobrym człowiekiem.Można by było pisać na jej temat same naj ale napiszę tylko POLECAM.
Opinia dodana przez: Krystyna

ul. Jana Kantego 22e
32-650 Kęty

Serdecznie polecam stomatologa. Profesjonalne i fachowe podejście, do tego ogromnym plusem jest otwartość na potrzeby pacjenta, ciepło i serdeczność z jaką wita pacjenta. Jego uśmiech od progu wzbudza zaufanie i powoduje ze wszelkie obawy i lęki znikają. Przed przystąpieniem do leczenia pan doktor dokładnie, w sposób jasny i rzetelny wyjaśnił jak wygląda sytuacja oraz jak będzie przebiegało leczenie. Traktuje pacjenta jak partnera w procesie leczenia. Wszystko przebiegało sprawnie, szybko i ...
Opinia dodana przez: Filifionka

NZOZ ZDROWIE s.c. Filia nr 3
Świętokrzyska 21
32-650 Kęty

Jak najbardziej godna polecenia dentystka, wie co robi, informuje co będzie robić (dla mnie ważne - jestem panikarą), bezboleśnie i zawsze z uśmiechem na twarzy.
Opinia dodana przez: Paulina

CENTRUM STOM.SUPRADENT
KĘTY
32-650 Kęty

Pan doktor rzetelnie wykonuje swoją pracę. Ma sympatyczne i życzliwe podejście do pacjenta, dużą wiedzę jest świetnym specjalistą.
Opinia dodana przez: Iwona

Mirosław Hejnicki

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologii i chirurgii stomatologicznej
os. nad Sołą 16
32-650 Kęty

Rewelacja! Polecam szczerze.Szkoda tylko, że tak mało jest profesjonalistów wśród dentystów jak Pan Mirek.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Dariusz Żakowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Rejonowa Przychodnia Lekarska Kęty
Sienkiewicza 2
32-650 Kęty

bardzo, bardzo mocno polecam. Moja córka panicznie bała się dentysty - podanie gazu rozweselającego spowodowało , iż dziecko nie pamięta z wizyty borowania..... jak najbardziej polecam

Stomatolodzy w mieście Kęty