Stomatolog Kęty

Stomatolog Kęty lek. dent. Karolina Glanowska

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
ul.Żwirki i Wigury 2b
Kęty

Bardzo przyjemne wizyty! Siadasz, chwila na znieczulenie (nawet nie wiedziałem kiedy pani Karolina mi je podała, nie patrzę na igły!), potem przyjemna pogawędka by rozluźnić nieco atmosferę(to niestety wcale nie jest standard wśród dentystów) do momentu aż znieczulenie zacznie działać i do roboty: pani Karolina odróżnia się od innych lekarzy wyjątkową delikatnością, podczas pracy używa turbiny z umiarem stopniując obroty (większość dentystów niestety jedzie na pełnym gazie żeby jak najszybciej ...
Opinia dodana przez: Kuba

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS
Żwirki i Wigury 2 B
32-650 Kęty

Zawsze się bałem dentystów, ale od kiedy poznałem doktor Siwek, zrozumialem, że nawet leczenie próchnicy może być przyjemne. Delykatna, sympatyczna i bardzo profesjonalna. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Paweł

Tadeusz Kościuszko 66a
32-650 Kęty

Serdecznie polecam! Kompetencja 100 procentowa, jestem w ostatnim tygodniu ciaży, nieoczekiwane zapalenie i potężny ból zęba. Zostałam przyjęta w weekend, szybko i bezbolśnie wyleczona, znieczulenie dobrane zostało tak, by nie spowodować skurczy, a jednocześnie, bym nie czuła bólu podczas leczenia. Jeździłam do najlepszej kliniki w Bielsku, tam leczyłam u specjalisty, niemniej jednak nie można porównać kompetencji do Pani Żanety! POLECAM
Opinia dodana przez: Magdaena

Rejonowa Przychodnia Lekarska Kęty
Sienkiewicza 2
32-650 Kęty

Bardzo dobra obsługa gabinetu, jak na leczenie refundowane przez nfz. Godna polecenia stomatolog, fachowe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Gość

ul. Jana Kantego 22e
32-650 Kęty

Jest wspaniałym dentystą, ma bardzo dobre podejście do pacjenta a zwłaszcza do dzieci. Jest nie tylko dobrym lekarzem ale i bardzo dobrym człowiekiem.Można by było pisać na jej temat same naj ale napiszę tylko POLECAM.
Opinia dodana przez: Krystyna

ul. Jana Kantego 22e
32-650 Kęty

Serdecznie polecam stomatologa. Profesjonalne i fachowe podejście, do tego ogromnym plusem jest otwartość na potrzeby pacjenta, ciepło i serdeczność z jaką wita pacjenta. Jego uśmiech od progu wzbudza zaufanie i powoduje ze wszelkie obawy i lęki znikają. Przed przystąpieniem do leczenia pan doktor dokładnie, w sposób jasny i rzetelny wyjaśnił jak wygląda sytuacja oraz jak będzie przebiegało leczenie. Traktuje pacjenta jak partnera w procesie leczenia. Wszystko przebiegało sprawnie, szybko i ...
Opinia dodana przez: Filifionka

NZOZ ZDROWIE s.c. Filia nr 3
Świętokrzyska 21
32-650 Kęty

Jak najbardziej godna polecenia dentystka, wie co robi, informuje co będzie robić (dla mnie ważne - jestem panikarą), bezboleśnie i zawsze z uśmiechem na twarzy.
Opinia dodana przez: Paulina
Pan. Wojciech jest najlepszym dentystą jakiego miałem okazję spotkać w moim życiu, rzetelny, dokładny, posiada bardzo dobry sprzęt, jest delikatny i jeśli borowanie boli, zmienia wiertła na delikatniejsze jak sam mi powiedział " Nie o to chodzi by torturować " - opanowany, zdecydowany lekarz.
Bardzo serdecznie polecam. A jeśli chodzi o cennik, może i są tańsze gabinety, ale jakość zabiegu i jego komfort jest wart ceny
Opinia dodana przez: Maciej

CENTRUM STOM.SUPRADENT
KĘTY
32-650 Kęty

Pan doktor rzetelnie wykonuje swoją pracę. Ma sympatyczne i życzliwe podejście do pacjenta, dużą wiedzę jest świetnym specjalistą.
Opinia dodana przez: Iwona

Mirosław Hejnicki

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologii i chirurgii stomatologicznej
os. nad Sołą 16
32-650 Kęty

Rewelacja! Polecam szczerze.Szkoda tylko, że tak mało jest profesjonalistów wśród dentystów jak Pan Mirek.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Stomatolodzy w mieście Kęty