Lekarze Stomatolog Kraków

lek. dent. Dorota Morka

Dobrego Pasterza 125 lok. 46
31-416 Kraków

Pani Dorotka to najlepszy Dentysta! Zawsze wychodzę zadowolona z wizyty. Super podejście do pacjenta!

dr Tomasz Nowak

ulica Radzikowskiego 19
31-315 Kraków

Bardzo rzetelny lekarz w swoim podejsciu do pacjenta. Byłam u niego na wizycie, podczas ktorej przedtawil mi dokladnie co bedzie robione i jaki bedzie koszt na kazdym z etapow. Rzeczowo i spokojnie odpowiadal na wszystkie pytania. Sam zabieg zostal na tyle wyjasniony ze podczas niego nic mnie nie zaskoczylo. Oczywiscie nic tez nie bolalo. Zabieg przeprowadzil sprawnie. Serdecznie polecam!!!
Do Pana Doktora Klonowskiego chodzę od dziecka. Moja historia leczenia zębów nie jest specjalnie skomplikowana (leczenie ubytków ze znieczuleniem, lakowanie zębów, usuwanie kamienia), żadnych koronek/leczenia kanałowego itd. Osobiście jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych usług. Lekarz jest delikatny i empatyczny, a dzięki temu, że dużo mówi i zagaduje, zupełnie nie stresuje się wizytami :)
Opinia dodana przez: M

Krystyna Jankowicz

Protetyk, Stomatolog

NZOZ DENTO-2
Krakusa 10a/2 Kraków Podgórze
30-535 Kraków

Od ponad dziesięciu lat chodzę na wizyty u p. dr Jankowicz. Różne komplikacje stomatologiczne się działy w tym czasie: a to przydarzyło się zapalenie dziąsła, a to trzeba było zrobić koronkę, a czasem nawet - usunąć ząb. A potem wykonać mostek, na przykład. P dr Krystyna Jankowicz nigdy mnie nie zawiodła, wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonywała - po prostu - znakomicie. Profesjonalizm w każdym calu, spokój i powaga równocześnie w podejściu ...
Opinia dodana przez: Roman Honet
Od kiedy pamiętam Pani doktor jest moim lekarzem i zawsze było wszystko przeprowadzone na najwyższym poziomie z najwyższą starannością i dbałością nigdy mnie nic nie bolało z czystym Sumieniem polecam. Opinie że kogoś Pani doktor nie przyjęła i odmówiła bólowemu pacjentowi jest czyta fantazja i kłamstwem kilkakrotnie się spotkałam że Pani doktor zostawała po godzinach pracy aby zająć się pacjentem albo przychodziła wcześniej bo nie miała juz gdzie wpisać pacjenta.
Opinia dodana przez: Magdalena

Dorota Żmuda-Stawowiak

Zapolskiej 42
30-211 Kraków

Odradzam. Zęby dalej mam krzywe a zapłaciłem kupę kasy. To oszustka i mówi to co chcesz usłyszeć byleby tylko zdoić kasę i żebyś się u niej leczył, a nie poszedł gdzie indziej. Najpierw miał być tylko aparat na dół to ok. Potem wymyśliła jak już miałem górny założony, że dolny jeszcze musi być, więc już dyskwalifikacja i oszustwo dla kasy. Nie zastosowała dolnego wyciągu, bo niby nie pomógłby i dalej ...
Opinia dodana przez: m

dr n. med. Marta Cześnikiewicz-Guzik

Chirurg stomatolog

Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna CMUJ Poradnia Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją
Montelupich 4
Kraków

Bardzokompetentna osoba. Polecam choc nie wiem gdzie teraz przyjmuje bo sie probowalam umowic i powiedzieli ze teraz nie zapisza. jesli ktos wie prosze o info. pomogla mi.

lekarz Anna Pitala oruba

GABINET DERMATOLOGICZNY
ŁOKIETKA 13/29
Kraków

lecze zeby u Pani Doktor regularnie juz od 15 lat i nie wyobrazam sobie zmiany dentysty. Pani Doktor jest niezwykle dokladna, profesjonalna, uzywa najnowszych materialow i ma duze doswiadczenie (raz musialam skorzystac z "pomocy" innego dentysty wiec wiem co mowie). Plomby zalozone 15 lat temu trzymaja sie do dzis bez najmniejszych poprawek. Gabinet jest swietnie wyposazony (np. w kamere wewnatrzustna dzieki ktorej mozna zobaczyc swoje zeby w powiekszeniu na monitorze ...

dr n. med. Maciej Żarow

NZOZ Pzychodnia Stomatologiczna Dentist
plac Inwalidów 7/5
30-033 Kraków

Bardzo wysokie ceny wypełnienie mikro od 170 PLN -400 PLN za wszystko każe sobie słono płacić. Ceny zachodnie nie na polską kieszeń.Gabinet ładny ale wystrój wliczony jest w cenę usługi. Ostatnio Pan dr przesadza z cenami i nie wie ile już brać.Myślę, że jak ceny byłyby normalne miałby więcej pacjentów.

Halina Bronicka

Medren
Kobierzyńska 117B/1u
Kraków

punktualność wizyty, rzeczywiście dość drogo...

lek. dent. Małgorzata Wójcik

Gabinet Stomatologiczny Janczukowicz
Topolowa 32/5
31-506 Kraków

Bardzo jestem zadowolona z tego ,że trafiłam do pani doktor Małgorzaty.Profesionalizm w połaczeniu z kosztami usług to duży plus dla gabinetu bardzo miłej dentystki.Polecam wszystkim którzy boją się kontaktu ze stomatologiem.

lek. dent. Małgorzata Szczygłowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ginekologii i Położnictwa GEMELLI
os.Jagiellońskie 1
31-832 Kraków

Do Doktor Szczygłowskiej chodzę od paru lat.Jest to lekarz złota rączka, z pełnym zaufaniem oddaję sie w jej ręce. Pani Doktor o złotym sercu, uśmiechnięta, uprzejma,sympatyczna, a co najważniejsze kompetentna, zawsze przyjmuje pacjentów jeśli ich ząb boli. Ponad to Pani Ewa, która zapisuje pacjentów jest również życzliwie nastawiona do ludzi i zawsze pomocna w ustaleniu terminu. Wizyta u dr Szczygłowskiej, nawet mimo bólu zęba, jest przyjemnością! Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika Hyla

lek. dent. Grzegorz Długosz

Profesjonalna stomatologa Dlugosz&Dlugosz
Limanowskiego
Kraków

no cóż, drogo ale tanio już robiłam trzy razy, nie mam wyjścia, ale pan doktor wzbudza zaufanie i wie o czym mówi....

lekarz Pani Nizinska

Zacisze
Kraków

LEKARZ GODNY POLECENIA!!!!!!!!!POLECAM GORACO ALE JUZ TAM NIE PRACUJE CZY KTOS WIE CO SIE DZIEJE Z MOJA PANI DOKTOR???

lek. dent. Monika Stefańczyk

Malarze Uśmiechu
ul. Jana Szwai 16/LU2
30-383 Kraków

Dobry lekarz, ale drogi, często dolicza jakieś extra usługi które robią kwotę, i tak ze zwykłej wizyty się robi 280,
Opinia dodana przez: andr

lek. dent. Mieczysław Łazarz

ulica Wspólna 13A
30-654 Kraków

Do doktora przychodzę zawsze ze skomplikowana sytuacją, niczego się nie boi, na spokojnie wszystko robi, zero paniki czy wahania, to uspokaja bojącego się pacjenta i ma cierpliwość do pacjentów, polecam szczególnie osobom, które mają coś trudniejszego do wyrwania
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Marta Rzepecka

SPECJALISTYCZNE GABINETY STOMATOLOGICZNE KUŚPIEL-MITKA RZEPECKA PARTNERZY
OS. DYWIZJONU 303 19C
31-872 Kraków

Bardzo miła atmosfera w gabinecie, jeśli chodzi o sam zabieg to wszystko po kolei zostało przedstawione i wyjaśnione, bez komplikacji. Najlepsza pani doktor, córka w końcu się nie boi iść do dentysty.

lek. dent. Bogusław Janas

ul. Kobierzyńska 100
30-382 Kraków

Panu Janasowi chce się myśleć. Kilka awarii zębów mnie i moim dzieciom naprawił. Zawsze tłumaczy co i jak.
Opinia dodana przez: KarolinA
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mateusz Jendrulek

lek. dent. Mateusz Jendrulek

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam w życiu.Pełen profesjonalizm..kultura..przemiła osobowość... .Zawsze punktualny,uśmiechnięty.Efekty jego pracy rewelacyjne... Gorąco polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Lidia

lek. dent. Justyna Stępniewska

Zakład Opieki Zdrowotnej "ELBAmed"
ulica Górna 5A
30-094 Kraków

Nie wiem jakim specjalistą jest pani Stępniewska, natomiast szacunek do pacjenta oceniam bardzo nisko. Długo czekałam na wizytę, a Pani odwołała ją, dzień wcześniej, ponieważ nie pasowała jej. Uważam, że skoro opłacam Luxmed, a jest to pracodawca pani stomatolog, takie praktyki są nie na miejscu, pomijam już zwykły szacunek do pacjenta.
Opinia dodana przez: Agnieszka