Stomatolog Pabianice

20-go Stycznia 77
95-200 Pabianice

Polecam w 100% a nawet więcej! Lekarz z powołania! Miło, sympatycznie - poprosił aby więcej takich stomatologów!

Pabianice

bardzo dobry lekarz,uprzejmy,miły,kompetentny i bardzo cierpliwy dla pacjenta

bardzo dobry lekarz,uprzejmy,miły,kompetentny i bardzo cierpliwy dla pacjenta

Przychodnia
Kard. Stefana Wyszyńskiego 3
95-200 Pabianice

bardzo sympatyczna pani doktor Ulas bardzo dobre podejście do pacjenta wytłumaczy wszystko szczegółowo na czym bedzie polegac leczenie itd.Bardzo wszystkim polecam każdy wyjdzie z gabinetu z uśmiechem na twarzy i zapewniam ze do innego lekarza nie pójdzie Pani doktor robi to z powołania i z wielkim sercem Goraco pozdrawiam

Opinia dodana przez: HALINA P.

Centrum Stomatologii i Protetyki " PABDENT" Pabianice
Łaska 46/48
95-200 Pabianice

Najlepszy dentysta u jakiego byłam, bardzo miły, spokojny, wszystko wytłumaczy, ogólnie nie czułam żadnego stresu związanego z wizytą, można było również pożartować :)

Opinia dodana przez: Aga

Zielona 32
95-200 Pabianice

Bardzo dobry ,miły i uprzejmy lekarz .Wysmienity ,znający się na rzeczy fachowiec .Polecam z całego serducha .

Opinia dodana przez: Marcin

Przychodnia
Kilińskiego 10/12
95-200 Pabianice

JESTEM ZADOWOLONA- Pani doktor leczy dokładnie, delikatnie i profesjonalnie -polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Świetny lekarz, cierpliwy i delikatny, życzliwy i pomocny. Doskonale wykonał swoją pracę, ceny przystępne. Polecam.

Prywatny Gabinet Lekarski
Stary Rynek 7
95-200 Pabianice

Dokładnie i bezboleśnie a przede wszystkim sterylnie, co z mojego punktu widzenia jako pacjenta jest najważniejsze a niestety nie wszędzie się to spotyka. Jakość i bezpieczeństwo są na wysokim poziomie, stąd też od samego początku leczenia lekarz wzbudził moje zaufanie. Wbrew pozorom Pan doktor jest bardzo ostrożny i delikatny, co sprawia że pacjent nie odczuwa bólu nawet w przypadku gdy rezygnuje z punktowego znieczulenia. Gorąco polecam wszystkim tym którzy są wrażliwi na ból i boją się leczenia głębokich ubytków 😊

Opinia dodana przez: Kasia

Wspaniały lekarz, dla całej rodziny. Lekarz, który poświęca dużo czasu pacjentowi, jestem bardzo zadowolony i polecam.

Nawrockiego 12 m.2
Pabianice

Wejście w progi gabinetu pozwala nam poczuć bezpieczeństwo, spokój, harmonię oraz fachowość usług. Wnętrze każdego pomieszczenia emanuję profesjonalizmem jak i również wspaniałą atmosferą, która nie opuszcza nas od momentu zajęcia miejsca na fotelu aż do ukończenia wizyty. Sama osoba dr Biskupskiego budzi zaufanie, bezpieczeństwo, empatię, kunszt, maestrię oraz obeznanie z wykonywanym zawodem lekarza stomatologii estetycznej i protetyki. Jakość świadczonych tam usług w "Remedium" jest solidna, utwierdza nas z dużym obeznaniem zawodu, wirtuozostwem oraz olbrzymią znajomością fachu stomatologa. Jestem zauroczony i bardzo zadowolony z jakością zastosowanych zabiegów w mojej jamie ustnej ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °) i na pewno powrócę tam niejednokrotnie. Polecam K.M.Kolczarek.

Opinia dodana przez: Miłosz