Stomatolog Skarżysko-Kamienna

gabinet prywatny
świętokrzyska
26-110 Skarżysko-Kamienna

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Super dentystka . Miła, kompetentna, mądra a na dodatek ładna. Rzadkie połączenia. Warto polecić jej gabinet mimo długich kolejek.

Sokola 21
26-110 Skarżysko Kościelne

Pani Doktor przyjęła mnie z bólem od razu zostałem poinformowany, iż będę mógł przyjść wieczorem tego samego dnia, aby nie czekać w kolejce. Bardzo konkretna i kompetentna. Polecam

Opinia dodana przez: Adam

Piłsudskiego 44/19
26-100 Skarżysko-Kamienna

wspaniała, bez czekania w kolejce (co u niektórych występuje w gabinetach prywatnych) umawiasz się na daną godzinę i wchodzisz, dla mnie-wrażliwca na dentystę-rewelacja !!!

lek. dent. Marcin Dobrowolski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przechodnia 4
26-110 Skarżysko-Kamienna

Genialny lekarz polecony przez znajomą od roku całą rodziną chodzimy do p. Marcina nieprawdopodobnie punktualny zorganizowany kompetentny i nad wyraz uprzejmy. Z genialnym podejściem do dzieci . Dzięki niemu wszystkie zęby w mojej rodzinie są zdrowe godny polecenia i warty swej ceny

Stomatolog Skarżysko-Kamienna lek. dent. Marta Nawrocka

lek. dent. Marta Nawrocka

RTG, Ortodonta

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Witam, jestem dość specyficznym pacjentem ponieważ mam niski próg bólu że tak to nazwe.. przypadkowo natrafiłem na Panią Martę chciałem zapytać o gaz rozweselający czy na prawdę to działa ? rozważam leczenie w tym że gabinecie i chciałbym zaczerpnąć trochę informacji. pozdrawiam

26-110 Skarżysko-Kamienna

Jedyny lekarz jakiego znam, który wystawia paragony fiskalne. Byłem u Pana Jędrzejkiewiczakilka razy i nie żałuję

Opinia dodana przez: Tomasz

Prywatny Gabinet Lekarski
Sokola 21 lok. 11
26-110 Skarżysko-Kamienna

W 100% polecam. Dentysta jak żaden inny. Kilkanaście razy Pani dentystka X leczyła mi jednego zęba i zawsze było coś nie tak. Poszłam raz Pana doktora Ciszaka i po pierwszej wizycie widziałam już poprawę. Raz zrobi zęba i masz święty spokój na lata. Bardzo przyjemny, wyjaśni każdą kwestie i odpowie na wszystkie pytania.

Opinia dodana przez: Paulina

Ambulatorium Terenowe w Skarżysku-Kamiennej
Krasińskiego 11
26-110 Skarżysko-Kamienna

Solidna, fachowa ręka i jedyny lek.dentysta, który leczy bez bólu. Polecam wszystkim, macie szansę przekonać się, że u dentysty też może być fajnie

Opinia dodana przez: Nastka

Moniuszki 40
26-110 Skarżysko-Kamienna

Polecam. Po prostu dobry dentysta, wytlumaczy, przyjmuje na Kase Chorych, dosyc krotko czeka sie na wiyte. Mily, uprzejmy Pan