Stomatolog Skarżysko-Kamienna

RTG, Stomatolog dziecięcy

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Po leczeniu zęby pozostawione z kropkami próchnicy, o czym poinformował mnie obecny stomatolog. Od zaleczenia zęba u pani doktor a wizyty u mojego obecnego stomatologa minęło dwa tygodnie.
Po nieumiejętnym znieczuleniu meczylam się z kilkudniowa opuchlizna i niestety duzym bolesnym sincem w okolicach żuchwy.

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Pani doktor odbiera telefony i korzysta z laptopa w rekawiczkach, którymi "majstruje" potem w naszej jamie ustnej.
Pani doktor w międzyczasie potrafi obsługiwać pacjentów z zakresu medycyny estetycznej.
Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Opinia dodana przez: Pacjentka

gabinet prywatny
świętokrzyska
26-110 Skarżysko-Kamienna

leczę zęby u pani doktor i jestem bardzo zadowolona z leczenia .Jest bardzo miła i uprzejma,wszystko wytłumaczy.ma bardzo dobre podejście do dzieci , które bardzo lubią do niej przychodzić na wizyte.polecam wszystkim panią doktor śliwińską,nie pożałujecie.

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Super dentystka . Miła, kompetentna, mądra a na dodatek ładna. Rzadkie połączenia. Warto polecić jej gabinet mimo długich kolejek.

Sokola 21
26-110 Skarżysko Kościelne

Pani Doktor przyjęła mnie z bólem od razu zostałem poinformowany, iż będę mógł przyjść wieczorem tego samego dnia, aby nie czekać w kolejce. Bardzo konkretna i kompetentna. Polecam

Opinia dodana przez: Adam

Piłsudskiego 44/19
26-100 Skarżysko-Kamienna

wspaniała, bez czekania w kolejce (co u niektórych występuje w gabinetach prywatnych) umawiasz się na daną godzinę i wchodzisz, dla mnie-wrażliwca na dentystę-rewelacja !!!

lek. dent. Marcin Dobrowolski

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Przechodnia 4
26-110 Skarżysko-Kamienna

Genialny lekarz polecony przez znajomą od roku całą rodziną chodzimy do p. Marcina nieprawdopodobnie punktualny zorganizowany kompetentny i nad wyraz uprzejmy. Z genialnym podejściem do dzieci . Dzięki niemu wszystkie zęby w mojej rodzinie są zdrowe godny polecenia i warty swej ceny

26-110 Skarżysko-Kamienna

Znalazłam się u Pana doktora z racji bardzo krzywego "zęba mądrości". Znajomi polecali mi różnych lekarzy w Skarżysku ale z racji tego , że Pan Tomasz był stałym dentystą mojego taty postanowiłam udać się tam. Jak wiemy "ósemka" to trudny ząb, Pan doktor po przyjrzeniu się jaka to krzywizna mi urosła zgodził się na wyrwanie, dał znieczulenie i poczekaliśmy około 10 minut. Znieczulenie działa świetnie, doktor rozładował moje napięcie i mega stres wizji usuwanego zęba, sama nie wiedziałam kiedy i ząb wyrwany! Sam fakt wyrywania trwał jakieś 10 sekund, moja ósemka krzywa wchodząca na policzek, wyrywana jakimś sposobem z półprzymkniętymi ustami, wszystko szybko sprawnie, nie wiedziałam kiedy i zęba nie ma. Dzisiaj jestem dzień po wyrwaniu, miejsce pobolewa, ale to normalne, żadnych złych wspomnień wręcz pozytywne wspomnienia i brak stresu na kolejną czekającą "ósemkę". Polecam, polecam polecam!

Opinia dodana przez: Aleksandra

Prywatny Gabinet Lekarski
Sokola 21 lok. 11
26-110 Skarżysko-Kamienna

Do Pana Doktora chodzę od lat, od czasu zdjęcia aparatu są to rzadkie wizyty. Jeden z poprzednich ortodontów zaproponował mi wyrwanie jedynki! Pan Doktor wyrównał mi zęby bez usuwania czegokolwiek (usunięcie dwóch ósemek było niezwiązane ściśle z leczeniem ortodontycznym). Zawsze ostateczną decyzję rozważa z pacjentem. Jeśli się poprosi przyjmie jak najszybciej, niestety swoje trzeba odczekać, są ciągłe opóźnienia, ale warto uzbroić się w cierpliwość :) Lekarz jest miły i kulturalny. Zanim zostałam pacjentką Pana Doktora jeździłam też do Warszawy, zupełnie niepotrzebnie tracąc czas i pieniądze. Niestety nie wiedziałam, że dobrego specjalistę można znaleźć w Skarżysku. Ze swojej strony polecam Pana Doktora. Dla mnie fakt, że leczenia może i trwa dłużej, ale za to bez wyrywania zębów jest zdecydowaną zaletą. Jeśli ktoś ze względów finansowych woli zęba usunąć to myślę, że taką decyzję dałoby się uzgodnić z Panem Doktorem informując go, o tym, że zależy nam na czasie. Jedynym mankamentem są wieczne kolejki i opóźnienia.

Opinia dodana przez: shini shini

Ambulatorium Terenowe w Skarżysku-Kamiennej
Krasińskiego 11
26-110 Skarżysko-Kamienna

Solidna, fachowa ręka i jedyny lek.dentysta, który leczy bez bólu. Polecam wszystkim, macie szansę przekonać się, że u dentysty też może być fajnie

Opinia dodana przez: Nastka

Moniuszki 40
26-110 Skarżysko-Kamienna

Niestety nie mogę polecić tego Pana. Superekspresowe wiercenie - 2 min i po sprawie i przy tym dużooooo bólu (o znieczulenie nie ma co prosić "on tak pracował nie będzie"). Brak jakichkolwiek informacji, oprócz tego które zęby trzeba zrobić i kiedy następna wizyta.

Stomatolodzy w mieście Skarżysko-Kamienna