Stomatolog Swarzędz

Zbigniew Miszkiel

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Swarzędz

Lekarz dobrze wyrywa zęby, faktycznie średnio higienicznie u niego, do tego jest nieprzyjemny, nie miły i wszystko mu przeszkadza.. za każdym razem miałam wrażenie jakby mi łaskę robił ze sie w ogóle raczył pojawic! Poza tym podchodzi do pacjenta bardzo rutynowo, wielce sie nie przejmie problemem! nie polecam , teraz jest tylu stomatologów że można w czym wybierac a zęby stałe sa tylko jedne!

lek. dent. Monika Mikołajczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Stomatologia "OPTIMUS"
Zamkowa 35
62-020 Swarzędz

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)
Opinia dodana przez: Paweł

Barbara Kalawska

62-020 Swarzędz

Polecam, naprawdę warto. Do gabinety trafiłam przez mojego ortodontę panią Miziniak. pierwotny plan był zrobienia tylko koron na przednie zęby-góra. Za namową pani Basi zdecydowałam się również na wydłużenie zębów (nie wiem jak to fachowo się nazywa). Wszystkie zabiegi bezbolesne, obsługa przemiła no i pełen profesjonalizm. Wiadomo że trochę to kosztowało ale nigdy nie żałowałam tych pieniędzy. Po zabiegu jestem już 5 lat i nie ma żadnych problemów a najmilsze ...
Opinia dodana przez: LIDIA

lekarz Joanna Komorowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Dentysta Swarzędz
Tsiąclecia 1/1
62-020 Swarzędz

Witam serdecznie ta Pania poznałem przypadkiem jeszcze w szczecinie w prywatnej innej klinice jak pracowala dla kogos nie boje sie jej polecic poniewaz taki przypadek jaki mialem i ilu dentystow zaliczylem wczesniej nie moge sie doliczyc poradzila sobie z nim bez problemu zmudna pol roczna praca mialem torbiel na jedynkach wielkosci okolo 1,5cm z tego co pamietam i nie zapomne jaki szok doznała Pani Joanna szkoda ze teraz jest tak ...

lek. dent. Karolina Karońska

62-020 Swarzędz

Moja dentofobia uleciała w kosmos po spotkaniu z dr Karoliną Karońską. Kłaniam się jej w pas za podejście do pacjenta. Jak trzeba to traktuje jak dziecko a mnie u dentysty trzeba tak traktować. Konkretna. Miła. Sympatyczna. Fachowa. Nie usłyszałam żadnej złej opinii na temat stanu zębów a powinnam dostać baty. Za to bardzo szczegółowy plan leczenia i zawsze słowa otuchy że "będzie Pani miała piękny uśmiech". Tak mało i tak ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Jerzy Zawada

Chirurg stomatolog

62-020 Swarzędz

Super lekarz. Rwanie ósemek, to u doktora bułka z masłem. Przesympatyczny człowiek, fachowiec godny polecenia. Można iść w ciemno do tego lekarza, bez obaw. POLECAM.
Opinia dodana przez: Violetta

lek. dent. Magdalena Dziobiak-Wereszczyńska

Os. Działyńskiego 1 C/4
62-020 Swarzędz

Zero strachu! Zero bólu! Sama radość po wizycie!
Pani doktor jest najlepsza na świecie!!!
Pełen profesjonalizm, niesamowicie ciepła, empatyczna osoba. Dzięki Pani Doktor moja córeczka z radością idzie na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Dorota Łukaszyk

Os. Działyńskiego 1 C/4
62-020 Swarzędz

Pani Dorota to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Prawdziwy lekarz stomatolog z powołania. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, wszystko krok po kroku tłumaczy. Jako jedyna podjęła się wykonania mej protezy. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Magdalena Patro

os. Czwartaków 24h
62-020 Swarzędz

Bardzo sympatyczna a za razem kompetentna Pani Stomatolog , profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dokładna, serdecznie polecam!

lek. dent. Agnieszka Trzcionka

62-020 Swarzędz

Wspaniała Pani stomatolog, godna zaufania, miła, profesjonalne podejście do zabiegów. Swoim spokojem sprawia, że pacjent mniej się stresuje. Bardzo polecam osobom szukającym dobrego chirurga do zabiegu usunięcia zębów mądrości :)
Opinia dodana przez: Hanna

Stomatolodzy w mieście Swarzędz