Filtruj terminy

lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina
Tarnowskie Góry Stomatolog dr n. med. Marta Adwent

dr n. med. Marta Adwent

Stomatologia Biała Perełka Dr n. med. Marta Adwent
ul. Piastowska 7
Centrum, Tarnowskie Góry

lekarz Danuta Moś

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor z powołania takich lekarzy nam potrzeba w dzisiejszych czasach.Pani dr Danuta Moś posiada bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta oraz bardzo dużą wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor.

lek. dent. Elena Goraj

Tarnowskie Góry

Szczerze polecam Panią Doktor. Leczy dokładnie i bez bólu, informuje o przebiegu leczenia i chętnie odpowiada na pytania pacjenta. Do tego skutecznie zachęciła mnie do dbania o zęby. Na każdą wizytę przychodzę z uśmiechem.
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Małgorzata Sabuda

SADENT
ul.Niedziałkowskiego 42
42-612 Tarnowskie Góry

A więc tak. Stan mojego uzębienia przed pierwszą wizytą można nazwać tylko horrorem rodem z Hollywood. Można by powiedzieć że nie ma szans na normalność. Do tego strach powodujący ogromną niechęć do jakichkolwiek spraw związanych z stomatologią. Ale jak już człowiek osiągnie pewien wiek to trzeba coś z tym zrobić. Po pierwszej wizycie okazało się że jednak nie jest tak źle, wcale nie jest to takie nieprzyjemne jakby to sobie ...

lek. dent. Leszek Bożek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bytomska 14 lok. 1
42-606 Tarnowskie Góry

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

lek. dent. Jolanta Brząkalik-Skrabania

Przedwiośnie 31
42-605 Tarnowskie Góry

Bardzo uprzejma i wyrozumiała, z ogromnym doświadczeniem i znakomitym podejściem do pacjenta - w tym do dzieci (pięcioletni syn chyba nigdy nie był taki grzeczy, jak na fotelu u Pani doktor i nie bał się wracać do dentysty). Założone plomby trzymają się już dobrych kilka lat. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

Beata Grześkiewicz-Błachut

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Powstańców Śląskich 37/5
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor jest nie tylko świetnym stomatologiem dziecięcym, jest fenomenalnym lekarzem w kazdej dziedzinie stomatologii! Miałam kilka kanałówek w swoim zyciu.. ale tylko Pani doktor zastosowała takie metody leczenia po ktorym nie cierpiałam tak jak miało to miejsce wczesniej! Nie sadziłam że leczenie moze byc tak komfortowe!

Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Kasia

Igor Binda

Morcinka 3
Tarnowskie Góry

Dr. Binda uratował mi resztki moich stałych zębów, które były skazane na totalną destrukcje po wstawieniu na górze implantów ( zresztą też przez dr. Bindę ). W sumie bezboleśnie i w komfortowych warunkach. Taki tchórz jak ja poddał się wszelkim zabiegom lekarza... nie żałuję. Myślę nad implantami w dolnej szczęce.....wiem dokładnie co i za ile...nie da się ukryć, że dr. zaproponował mi atrakcyjną cenę....czas się umówić około wiosny

lek. dent. ElŻbieta Szybiak

MEGA DENT
ŻWIRKI I WIGURY 1
Tarnowskie Góry

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości.
Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym
Opinia dodana przez: Rafał

Stomatolodzy w Tarnowskich Górach