Filtruj terminy

Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina G.
Stomatolog Tarnowskie Góry dr n. med. Marta Adwent

Stomatologia Biała Perełka Dr n. med. Marta Adwent
ul. Piastowska 7
Centrum, Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry

Szczerze polecam Panią Doktor. Leczy dokładnie i bez bólu, informuje o przebiegu leczenia i chętnie odpowiada na pytania pacjenta. Do tego skutecznie zachęciła mnie do dbania o zęby. Na każdą wizytę przychodzę z uśmiechem.
Opinia dodana przez: Patrycja

MEGA DENT
ŻWIRKI I WIGURY 1
Tarnowskie Góry

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości.
Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym
Opinia dodana przez: Rafał

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą. Jako pacjent nie mam Pani Doktor nie mam nic do zarzucenie. Sama wizyta przebiegłą bardzo sprawnie i co ważne- bezboleśnie. Polecam!
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Elżbieta Borowiec

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały lekarz miła cierpliwa i kompetentna. Polecam panią doktor. Szkoda że nie przyjmuje już w Piekarach Śl.
Opinia dodana przez: Basia

Gabinet Lekarski

32-769 Tarnowskie Góry

Chodzę do Pani doktor odkąd pamiętam, jestem bardzo zadowolona.
Pełen profesjonalizm i cierpliwość !
Opinia dodana przez: Katarzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENT- MED"
Armii Krajowej 2A
42-609 Tarnowskie Góry

Świetna Pani doktor! Bardzo uprzejma, wszystko wyjaśnia, dba o komfort pacjenta jak mało kto. Profesjonalna i drobiazgowa w leczeniu, widać, że wybrany zawód jest jej pasją. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Angelika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniała, zero bólu, bardzo miła , dokładna i fachowiec najwyższej klasy,szkoda że już nie przyjmuje w Pyskowicach
Opinia dodana przez: Jarek

Centrum Stomatologii, Ortodoncji i Implantologii RENK

42-600 Tarnowskie Góry

100% pasji, perfekcjonista i bardzo miły człowiek. Na wizycie ma się poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko zostanie zrobione jak należy. Wysokie ceny, ale za najwyższą jakość usług.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Stomatolodzy w Tarnowskich Górach