Stomatolog Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry

Szczerze polecam Panią Doktor. Leczy dokładnie i bez bólu, informuje o przebiegu leczenia i chętnie odpowiada na pytania pacjenta. Do tego skutecznie zachęciła mnie do dbania o zęby. Na każdą wizytę przychodzę z uśmiechem.

Opinia dodana przez: Patrycja

MEGA DENT
ŻWIRKI I WIGURY 1
Tarnowskie Góry

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości.
Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym

Opinia dodana przez: Rafał
Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Prawdziwy profesjonalista i bardzo sympatyczny czlowiek. Takiej ilosci sprzetu wykorzystanego do leczenia nie widzialem nawet w "nowoczesnych" klinikach. Bardzo rzeczowe wyjasnienia i sprawne procedury. Prawdziwa stomatologia XXI wieku. Polecam

Opinia dodana przez: Janusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Pełen profesjonalizm a zarazem życzliwe podejście do pacjenta. Wizyta punktualnie, bezboleśnie i w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet Lekarski

32-769 Tarnowskie Góry

Chodzę do Pani doktor odkąd pamiętam, jestem bardzo zadowolona.
Pełen profesjonalizm i cierpliwość !

Chodzę do Pani doktor odkąd pamiętam, jestem bardzo zadowolona.
Pełen profesjonalizm i cierpliwość !

Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Elżbieta Borowiec

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały lekarz miła cierpliwa i kompetentna. Polecam panią doktor. Szkoda że nie przyjmuje już w Piekarach Śl.

Opinia dodana przez: Basia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniała, zero bólu, bardzo miła , dokładna i fachowiec najwyższej klasy,szkoda że już nie przyjmuje w Pyskowicach

Opinia dodana przez: Jarek

Centrum Stomatologii, Ortodoncji i Implantologii RENK

42-600 Tarnowskie Góry

100% pasji, perfekcjonista i bardzo miły człowiek. Na wizycie ma się poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko zostanie zrobione jak należy. Wysokie ceny, ale za najwyższą jakość usług.

Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Bałkańska 4B/10
42-612 Tarnowskie Góry

Bardzo dobra lekarka !!!! Leczę zęby u pani Gajdy od 20 lat. Nie mam zastrzeżeń. Ceny niskie. Poza tym jest bardzo sympatyczna.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Gabinet Stomatologiczny
Piłsudskiego 9/3
42-620 Tarnowskie Góry

Jestem zachwycona Panią Stomatolog.
Wzbudza zaufanie niemal minutę po rozmowie,bałam się strasznie a teraz jestem gotowa leczyć zęby systematycznie.(CZEGO NIE ROBIŁAM)
Profesjonalna i bardzo ''życiowa''.
Pani Asystentka też bardzo miła i przyjazna.
Szczerze polecam.

Jestem zachwycona Panią Stomatolog.
Profesjonalna i bardzo ''życiowa''.
Pani Asystentka też bardzo miła i przyjazna.
Szczerze polecam.