lekarz Swietłana Prylepska

3,7

Unikajcie tej pani "doktor". Przyjechałam do niej na SOR (było to święto), ponieważ na oku od 3 dni miałam wielką krostę. Pani Swietłana stwierdziła, że jest to gradówka. To by się zgadzało, ale "mądra" pani doktor wydusiła mi ją. Wypłynęła ropa, ale wiele jeszcze zostało jej w środku. Sytuacja miała miejsce w maju br. Przepisała mi także maść i krople, ale niestety nic nie ustąpiło. Po tygodniu zgłosiłam się do swojej okulistki i jak się dowiedziała, że poprzednia okulistka mi to wydusiła to się załamała. Kolejne sterydy, które nie pomogły przez to wyduszenie. W listopadzie zgłosiłam się do kliniki do większego miasta. Tam lekarz zapytał gdzie przyjmują tacy niekompetentni lekarze (pani prylepska). Próbował leczyć farmakologicznie, ale ostrzegł od razu, że są na to marne szanse. Na styczeń mam wizytę na zabieg usunięcia tego chirurgicznie. Gdyby nie pani Prylepska to jeszcze w maju mogłabym mieć normalne oko a tak to mam wielkiego "pryszcza" na powiece. Unikajcie tej pani !! OSTRZEGAM !!

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.W trakcie badania i zabiegu wszczepienia zaćmy wszystko dokładnie tłumaczy,bardzo miłe podejście do pacjenta.

Miłe podejście do klienta, stosowne wytłumaczenie stosowania leku i wszystko inne na bardzo wysokim poziomie.