lekarz Sylwia Jeziorko-Trejbsza

Psychiatra

2,4
2,5

Nie polecam! Szkoda czasu i nerwów, pani doktor niesympatyczna, rozczeniowa, nie nadaje się na lekarza tego pokroju! Wchodzi w słowo jeśli w ogóle pozwoli do niego dojść. Zachowuje się jakby robiła łaskę że w ogóle przyjmuje pacjenta.

Niesamowicie niesympatyczna kobieta. „Ma Pani problem z sennością? To trzeba ustawić budzik i się po prostu obudzić”. Po podziękowaniu za rozmowę jako, że sposób przeprowadzenia wizyty nie był dla mnie odpowiedni, wchodzono mi w zdania po czym pospieszano, negowano moje problemy, Pani na mnie nakrzyczała, że ona jeszcze nie skończyła ze mną rozmawiać, po powtórzeniu, że sposób przeprowadzenia wizyty nie jest dla mnie komfortowy usłyszałam wypowiedziane krzykiem „Dlatego się pani tuła po psychiatrach bo nie potrafi pani nic dopiąć do końca”. Bądźcie dla siebie mili i nie umawiajcie się do tej kobiety.

To mój drugi psychiatra,ale dopiero pierwszy,który mi realnie pomógł. Do pierwszej lekarki do tej pory nie mam zaufania. A każda teleporada u pani dr. Sylwi w celu wystawienia recepty to kilkuminutowa rozmowa. Nie mam oporu żeby jej się zwierzyć jak u psychologa z tego jakie mam problemy. Okazało się też,że poprzednia lekarka źle mi dostosowała dawkę leków. Po jakimś czasie pani Sylwia zdecydowała mi się wdrożyć nowe leczenie,bo sama zauważyła że pierwsze leki,które brałam około 3 lat już nie działają jak powinny. Od roku jestem na nowym leczeniu rozpisanym przez panią Sylwię i funkcjonuje mi się lżej. Ogólnie rozmawiając z nią czuję się bardzo swobodnie,ufam jej (w przeciwieństwie do pierwszego lekarza) i wiem, że mam u niej wsparcie.

Gorąca nie polecam. U tej pani nie dostaniecie wsparcia, zrozumienia, a negacje tego co przeżywacie i odczuwacie. Zero empatii i kraina lodu. Szeroko omijajcie, bo jak będziecie niewygodni to będzie chciała się was pozbyć.

Nie polecam. Usłyszałam, że jak już chce to Pani Jeziorko przepisze mi leki ale jest pewna, że nie pomogą. Nie czekała na moje odpowiedzi. Mimo, że nie chciałam kontynuacji leków to właśnie mi je przepisała tylko weszłam a od razu wystawiła receptę. Nie szanuje pacjenta i nie traktuje go jak człowieka.

NIE POLECAM. Jej lekarstwem na natrętne myśli jest "proszę nie myśleć, ma pani wolną wolę". Porada na poziomie: jest pan chory - proszę nie być chorym. Widać, że nie rozumie istoty zaburzeń psychicznych i z jakimi problemami borykają się pacjenci. Brak empatycznego podejścia. Bagatelizuje problemy pacjenta. Chyba myśli, że pacjent sam decyduje się na chorobę i sam siłą woli może się wyleczyć. Takie podejście do leczenia jest skandaliczne i stoi w sprzeczności z wiedzą medyczną.

Jestem bardzo rozczarowana tym jak dr Sylwia podchodzi do pacjenta.tragedia.jest oschła,nie obchodzi ją stan pacjenta.przyszlam z silnymi lękami i niepokojem to pani dr kazała mi się wziąć za robotę.nie polecam.wyszlam z gabinetu zdruzgotana

Jestem w szoku czytając te opinie, jak dla mnie Pani doktor na wielki plus. Trafiłam do niej po traumatycznych przeżyciach i bardzo mi pomogła, czułam współczucie i zaangażowanie w rozmowę. Pani doktor powiedziała, że mogę dzwonić do niej nawet jeśli będę miała jakieś wątpliwości co do działania leków. Nie oceniała mnie ani nic z tych rzeczy, wręcz przeciwnie. Czuje się już o niebo lepiej dzięki pomocy tej Pani. Nie jestem żadną znajomą ani rodziną Pani doktor.

Nie polecam. Psychiatra wrogo nastawiony na zbycie pacjenta i ignorowanie tego co czujecie. omijać szerokim łukiem i szukajcie innego psychiatry

Antypsychiatra. Spowodowała pogorszenie stanu mojego zdrowia psychicznego. Niekompetentna, niechlujna, niecierpliwa.