lek. dent. Szymon Dudeklek. dent. Szymon Dudek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Szymon Dudek

Stomatolog, Implantolog

Założyciel i właściciel kliniki. W roku 1998 ukończył studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od samego początku stomatologia nie była dla niego tylko zawodem ale przede wszystkim pasją.
W swojej pracy szczególnie interesuje się implantologią, protetyką i endodoncją. Rozwija się zawodowo poprzez udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach, kursach i kongresach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Implantologicznego oraz międzynarodowych organizacji : ICOI (najstarsza i największa organizacja zrzeszająca implantologów z całego świata) oraz DGOI. W roku 2017 po zdaniu egzaminu przed międzynarodowa komisją uzyskał tytuł lekarza implantologa.

Nowocześnie urządzony gabinet, wysokiej jakości sprzęt, profesjonalizm lekarza, miła obsługa, kojące "Radio em". Usługa warta swej ceny.POLECAM innym!! Bożena

Bożena

Bardzo dobry dentysta. Kompetentny i choć zdarzyły się komplikacje (nie z jego winy) potrafił sprawnie wszystko naprawić. Przyjazny i nowoczesny gabinet a do tego bardzo miłe Panie asystentki. Polecam.

Byłem u tego lekarza,jestem bardzo zadowolony.Znieczulenie wykonał bezboleśnie.Miałem także rozcinane dziąsło,praktycznie nie czułem bólu.Fachowa robota.Już jestem umówiony na następną wizytę.Polecam wszystkim.

Bardzo dobry stomatolog. Świetnie leczy i bardzo dobrze usuwa zęby. Swój zawód wykonuje z wielką pasją. Polecam wszystkim ;)

Bardzo dobry stomatolog.
Świetnie leczy i bardzo dobrze usuwa zęby.
Swój zawód wykonuje z wielką pasją.
Polecam wszystkim ;)

Bardzo dobry lekarz.Leczy moją 10 letnią córkę, która przy każdej wizycie u stomatologa strasznie histeryzowała. Był to dla mnie ogromny stres. Teraz nie chce juz słyszeć o innym lekarzu choć miała leczenie kanałowe zęba nie muszę już zmuszać jej do wizyt u stomatologa. Jestem za to bardzo wdzięczna Panu doktorowi i Pani, która mu pomaga w gabinecie.

Miałam prawie doszczętnie zniszczonego zęba. Dr Dudek naprawił go bez kanałowego leczenia. Szybko, bez bólu i za niewielką kwotę. Mimo dużej ilości pacjentów znajduje czas dla każdego. Polecam serdecznie.

Bardzo dobry stomatolog,miły i podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta.Gabinet również zadbany,czysty,nowoczesny spełniający oczekiwania klientów.

Wspaniały specjalista , przemiły człowiek!

Wspaniały specjalista , przemiły człowiek!