dr n. med. Szymon Kujawiakdr n. med. Szymon Kujawiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł Doktora Nauk Medycznych uzyskał na podstawie Rozprawy Doktorskiej
„Porównanie wyników operacyjnego i zachowawczego leczenia pełnego zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego". Uczestnik wielu szkoleń z zakresu ortopedii i traumatologii. Kierownik Oddziału Ortopedii Szpitala św. Wojciecha w Poznaniu, Dyrektor medyczny w Klinice Solumed-Ortopedia w Poznaniu, Starszy Asystent w Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu z Pododdziałem
Endoprotezoplastyki i Endoskopii Stawów Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, Specjalista Ortopeda w Wielkopolskiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej w Poznaniu
Zainteresowania zawodowe
• Medycyna sportowa
• Artroskopia kolana, rekonstrukcje więzadeł stawów kolanowych
• Endoprotezoplastyka stawów biodrowych i kolanowych
• Zespalanie złamań w obrębie kończyny górnej i dolnej
Przynależność do organizacji
• Polskie Towarzystwa Ortopedyczne i Traumatologiczne (PTOiTr.)
• European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy
(ESSKA)
• Polskie Towarzystwo Chirurgii Artroskopowej mniej

Witam.Powiem tak.Jestem przykładem jak po 9 tygodniach zabiegu /zszycie ścięgna Achillesa/można znowu zacząć chodzić.O Doktorze Szymonie Kujawiaku zawsze będę miał zdanie że to Doktor przez duże D. Na pewno specjalista jeden z najlepszych w swoim fachu,człowiek bardzo miły,obiektywny,szczery i nadopiekuńczy.Pozdrawiam Pana Doktora a także pracowników z Solumed. Wspaniała placówka,zespól specjalistów i ludzi Z KLASĄ.

Po kilku miesiącach bezskutecznego leczenia kolana u innego ortopedy pan doktor Kujawiak na jednej wizycie postawił diagnozę i zadecydował o konieczności zabiegu. Po dwuch tygodniach przeprowadził artroskopię i w przeciągu 8 tygodni od wizyty u dr Kujawiaka do teraz problemy z kolanem zniknęły. Niesamowite jak to u kogo się leczysz wpływa na nasze życie. Ja w końcu mogę normalnie funkcjonować dzięki doktorowi Kujawiakowi. Polecam bez cienia wątpliwości !!!

Świetny lekarz,miły i sympatyczny, wyjaśni, wytłumaczy i nie wygania z gabinetu. Bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

złamałam szyjke kości udowej ,pan doktor w szpitalu robił mi zespolenie śrubami ,zrobił to jak perfekcjonista ma złote ręce.Jest najlepszy w swojej dziedzinie.Polecam wszystkim którzy mają problemy z kośćmi.

Każda z 3 wizyt trwała ok 20 minut. W tym czasie zostałam wypytana bardzo szczegółowo o dolegliwości, zbadana bardzo dokładnie a doktor nie spieszył się i sprawiał wrażenie faktycznie zainteresowanego moim przypadkiem. Następnie powiedział co mi jest,leczył mnie i ....... wyleczył :) Dziś po wielu wizytach u innych lekarzy, po wydanych setkach złotych wiem, że nie poszłabym już do innego ortopedy jak doktora Kujawiaka. I nie musiałam być operowana jak twierdzili inni, chociaż wiem, że świetnie operuje bo operował 2 moich znajomych. Do tego miły, łagodny i pełen empatii człowiek. Bardzo polecam.

Niezwykły lekarz !!!!!!! Bardzo, bardzo polecam !!!!!!!!!!!!!!

Niezwykły lekarz !!!!!!! Bardzo, bardzo polecam !!!!!!!!!!!!!!

Lekarz naprawdę świetny, potrafi wytłumaczyć na czym polega dolegliwość. Jestem po artroskopii tego lekarza i jestem bardzo zadowolona, przejmuje się każdym swoim pacjentem, dodatkowo jest bardzo miły. Polecam;]

Po 40 latach w USA powiem tylko tyle ze standardy światowe można rownież znaleźć w Polsce czego najlepszym przykładem jest Dr Kujawiak. Polecam

Po 40 latach w USA powiem tylko tyle ze standardy światowe można
rownież znaleźć w Polsce czego najlepszym przykładem jest
Dr Kujawiak. Polecam

.Cieszę się, że trafiłam na takiego specjalistę. Dr Szymon Kujawiak w sposób jasny,profesjonalny, uprzejmy wyjaśnił na czym polega moje schorzenie i rozpoczął leczenie, którego efekty są widoczne i odczuwalne.Polecam tego lekarza! pacjentka z Leszna

merytoryka i profesjonalizm, a do tego nie jest pazerny na kase - dostałem 3 zastrzyki w kolano czyli 3 wizyty plus wizyta kontrolna - skasował tylko za dwie a nie za cztery wizyty a kolano nie boli!!!