lekarz Tadeusz Kasperek

Polecam dr. Ksperka. Leczy troje moich dzieci. Zawsze dokładnie zbada, przeprowadzi wywiad i wytłumaczy zdiagnozowaną chorbę. W ocenie samych dzieci moze wydać się troche oziębły - ale to taki jego urok bycia i rozmowy z dziećmi. Moje dzieci nie boją się wizyt u dr. Kasperka.

Doktor leczy już drugie moje dziecko i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza. Jego diagnozy ZAWSZE są trafne, poza tym posiada doskonałą intuicję,która wyróżnia go spośród innych pediatrów. ZAWSZE dokładnie tłumaczy na czym polega choroba,wyjaśnia działanie lekarstw. Niezwykle dokładnie bada dzieci(nie zwraca uwagi na czas,wizyty,jeśli cokolwiek wzbudza jego wątpliwości,to bada do skutku),prowadzi b.skrupulatną kartotekę każdego pacjenta i posługuje się nią przy każdej wizycie. Przepisywane lekarstwa nie są przypadkowe, tylko bardzo dokładnie przemyślane.

Pan Kasperek to wspanialy pediatra . Od 13 lat od chwili narodzin mojej corki chodze tylko do niego . Ma wspaniale podejscie do chorego ,wzbudza u mnie pelne zaufanie ,jest kompetentny ,zawsze trafia z diagnozą. Unika jeżli nie trzeba leczenia antybiotykami. Nie wyobrażam sobie i moja córka też leczenia u innego pediatry .

Zdecydowanie polecam tego lekarza, od 16 lat leczy moją córkę, a teraz od dwóch mojego syna. Jest w pełni profesjonalny, kompetentny i rzeczowy. Unika podawania antybiotyków, zastanawia sie nad skuteczną metodą leczenia.

Korzystam z porad dr Kasperka od 10 lat.Najpierw leczył starszego syna teraz i młodszego.Zawsze jego diagnozy były trafne,analizuje jaką metodę leczenia zastosować.Pacjenta nie traktuje szablonowo,nie przesadza z ilością leków i nie zapisuje ANTYBIOTYKÓW na wszystko, tak na wszelki wypadek,jak czyni to większość lekarzy.Krótko mówiąc,zna się na rzeczy,jest godny polecenia w 100%.

Bardzo dobry lekarz, ma podejcie do dzieci.Nawet jak skierował mojego syna do szpitala to informował sie na bierząco dzwoniąc do lekarza w szpitalu o sytuacje mojego syna. Polecam tego lekarza

Polecam. Lekarz profesjonalny ale ma swój spób "bycia". Najważniejsze ze zna sie na rzeczy i dobrze prowadzi dzieci. Gorąco polecam.

wspanialy specjalista,darzymy go wielkim zaufaniem

wspanialy specjalista,darzymy go wielkim zaufaniem

Chodzę z córką do tego lekarza od 15 lat i uważam,że jest bardzo dobrym fachowcem. Ja mam same pozytywne odczucia po wizytach u niego. Opinia anonimowego pacjenta jest wielce krzywdząca. Ja z czystym sumieniem polecam Pana Kasperka i uważam,że jest dobrym lekarzem i zna się na tym co robi a do dzieci też ma dobre podejście. Moja córka jako niemowlę płakała u każdego lekarza natomiast dr. Kasperka zaakceptowała od pierwszej wizyty, więc chyba to o czymś świadczy.

zdecydowanie nie polecam tego"lekarza"!!!jest bezczelny,arogancki!Nie tłumaczy na czym polega choroba!Ten człowiek chyba minął się z powołaniem-w ogóle nie przemawia przez niego etyka lekarska!on nawet nie nadaj się,aby być weterynarzem!Uważam,że ktoś taki NIE POWINIEN leczyć naszych dzieciaczków i tym samym NIE POWINIEN pracować w publicznej przychodni!!!