lekarz Tobiasz Ratajczak

Psychiatra

2,4
2,7

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Zna się na rzeczy, tylko spojrzy na człowieka i wie co w srodku siedzi. Bardzo polecam tego lekarza. Po rozmowie cały dzień słowa Pana Tobiasza siedzą w głowie i nakłaniają do refleksji.

Pomimo męczących mnie problemów psychicznych m.in wybuchy agresji wahania nastroju i depresja (jest ze mną bardzo źle) lekarz stwierdził, że nie przekonałem go swoją gadką i nie dostanę leków na uspokojenie. Zamiast tego wysłał mnie do psychologa. Zero empatii, mam wrażenie, że to co mu mówiłem i tak nic nie znaczyło . Z góry założył, że jest ze mną wszystko w porządku. Nie polecam, najgorszy kompletnie pozbawiony empatii lekarz na jakiego trafiłem. Jestem rozgoryczony, ponieważ muszę się udać do psychologa, gdzie wiem, że rozmowa mi nie pomoże, ponieważ uczęszczałem już wcześniej do jednego.

Zapisuje leki takie które w mojej chorobie mogą zaszkodzić.Pooieram poprzednie wpisy pacjentów więcej do niego nie pójdę.

Podzielam opinię powyżej. Antypatyczny arogant. Jawnie okazywana pogarda i kompletny brak zainteresowania pacjentem. Odklepana wizyta .

Robi wszystkim na złość wbrew prawdzie!!!! W dupie ma stan psychiczny pacjenta!!! zrozumiały szczeniak który jest stronniczy!!! Cham i to w dodatku podstępny Odradzam !!!

Leczyłam się u dr Ratajczaka i uważam, że jest świetnym lekarzem i dobrym człowiekiem.Wizyta nie kończyła się tylko wystawieniem recepty, ale pan dr miał też czas na rozmowę, która była wielkim wsparciem. Bardzo dobry psychiatra

Jest najlepszym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem. Szybko trafia z diagnozą i lekami, ponadto potrafi jeszcze wesprzec pacjenta rozmową. Zasługuje na najwyższą ocenę. Polecam