lekarz Tobiasz Ratajczak

Psychiatra

3,7

Leczyłam się u dr Ratajczaka i uważam, że jest świetnym lekarzem i dobrym człowiekiem.Wizyta nie kończyła się tylko wystawieniem recepty, ale pan dr miał też czas na rozmowę, która była wielkim wsparciem. Bardzo dobry psychiatra

Jest najlepszym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem. Szybko trafia z diagnozą i lekami, ponadto potrafi jeszcze wesprzec pacjenta rozmową. Zasługuje na najwyższą ocenę. Polecam

Robi wszystkim na złość wbrew prawdzie!!!! W dupie ma stan psychiczny pacjenta!!! zrozumiały szczeniak który jest stronniczy!!! Cham i to w dodatku podstępny Odradzam !!!