Doktor Bereza pomimo swej ogromnej wiedzy i kompetencji jest osobą nieuprzejmą i traktującą pacjenta przedmiotowo. Jego wypowiedzi pełne są ironicznych i niemiłych komentarzy. Odniosłam wręcz wrażenie, iż doktor ma mi za złe to, że mam czelność chorować i tym samym zabierać mu Jego cenny czas. Robił mi wręcz wyrzuty za błędy lekarskie jakie w stosunku do mojej choroby popełnili inni lekarze. Wyszłam z gabinetu ogromnie zawiedziona brakiem uprzejmości Pana Doktora. Nie polecam.

Niesamowicie taktowny i uprzejmy. Bardzo troszczy się o pacjentki. Czasem troszkę rozkojarzony, ale taka już jego natura. :) Trzeba czasem powtórzyć coś 2 razy, ale nigdy nie ma się wrażenia, że "olewa" człowieka. Zawsze są do niego kolejki, ale nigdy nie odmówi pomocy. Serdecznie polecam! I pozdrawiam Pana doktora :)

Zawsze są do niego kolejki, ale nigdy nie odmówi pomocy.
Serdecznie polecam! I pozdrawiam Pana doktora :)

Doktor super! Delikatny- nie czuję jego badania przez cały dzień, tak jak to bywało w innych przypadkach, kompetentny, dbający o pacjenta, dostępny pod telefonem w każdym momemcie i nie denerwuje się jak się do niego dzwoni. Nie naciąga na badania. Prowadzi moją ciążę od samego początku i jestem z niego naprawdę BARDZO zadowolona. Z ręką na sercu mogę go polecać!!!

Jest to naprawdę świetny lekarz.On prowadzi w tym momencie moją ciąże i jestem z niego zadowolona. Jest komunikatywny i o wszystkie sprawy związane ze sprawami kobiecymi można go zapytać. Poleciłam mojej kuzynce i jest równie zadowolona-TO JEST LEKARZ Z POWOŁANIA, KTÓRY DBA O DOBRO DZIECKA I PACJENTKI Ulka220

Ulka220

Super lekarz,wspanialy czlowiek!!!...prowadził moje dwie ciąze...Dziekujemy panie Tomaszu,ze zawsze moglismy na pana liczyc.K.N

Lekarz bardzo fachowy, a przede wszystkim uprzejmy, taktowny i dokładny. Przy badaniu delikatny i cierpliwy. Polecam wszystkim kobietom z Krakowa. 100% pozytyw pod każdym względem.

super lekarz. cierpliwy i dokładny. Prowadził mi obie ciąze. Bardzo troskliwy, usmiechniety. Gotowy pomoc o kazdej porze. chodzę do niego od kilku lat i nie zmienie go dopoki bedzie pracowal :):)

Polecam Pana Doktora, gdyż jest fachowym lekarzem, który jest cierpliwy i sympatyczny.Prowadził moje dwie ciąże i wszystko bez zastrzeżeń co do Jego osoby.Polecam w 100%

Nigdy nie pamiętał tego, co mu mówiłam na poprzednich wizytach, i nigdzie tego nie zapisywał, więc za każdym razem musiałam powtarzać całą historię. Rzadko proponował badania.

Zdecydowanie polecam. Lekarz uprzejmy, miły, delikatny i taktowny. Poświęca pacjentce dużo czasu. Wszytko zawsze dokładnie tłumaczy.