super lekarz. cierpliwy i dokładny. Prowadził mi obie ciąze. Bardzo troskliwy, usmiechniety. Gotowy pomoc o kazdej porze. chodzę do niego od kilku lat i nie zmienie go dopoki bedzie pracowal :):)

Jest to naprawdę świetny lekarz.On prowadzi w tym momencie moją ciąże i jestem z niego zadowolona. Jest komunikatywny i o wszystkie sprawy związane ze sprawami kobiecymi można go zapytać. Poleciłam mojej kuzynce i jest równie zadowolona-TO JEST LEKARZ Z POWOŁANIA, KTÓRY DBA O DOBRO DZIECKA I PACJENTKI Ulka220

Ulka220

Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.

Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.

Zdecydowanie polecam. Lekarz uprzejmy, miły, delikatny i taktowny. Poświęca pacjentce dużo czasu. Wszytko zawsze dokładnie tłumaczy.

bardzo polecam Pana doktora ma idealne podejscie do pacjenta w sprawie choroby tłumaczy wszystko spokojnie ale idealnie

wyjątkowy lekarz, polecam w 100%, rzeczowy, miły, bardzo dokładny i przede wszystkim "delikatny" podczas badań.