lekarz Tomasz Kolesiński

Pan doktor prowadził mnie od momentu przujęcia na sor, poprzez zabieg/operację i wizyty w przychodni. Wg mnie doskonały fachowiec, rzeczowy, zaangażowany. W moim przypadku był to uraz pięty, gips i stabilizacja gwoździami. Po 2,5 miesiąca od upadku mogę przejść lekko utykając 3-4km, oczywiście opuchlizna jest, ale jak na piętę to moim zdaniem express. Dziękuję i rzyczę wiele sukcesów.

Dziś byłam pierwszy raz u lekarza ortopedy i jak żyje 54 lata jeszcze nie spotkałam empatii połączonej z fachowością i wysoką kulturą osobistą polecam polecam polecam.

Bardzo miły, młody i jednocześnie profesjonalny lekarz. Korzystałam z opieki pana doktora w ramach poradni ortopedycznej w szpitalu. Pan doktor omówił zdjęcia rtg, wszytko pokazał i wyjaśnił. Był bardzo cierpliwy i uprzejmy mimo nawału pacjentów. Dawno nie spotkałam takiej kombinacji uprzejmości i fachowości u lekarza. Bardzo dziękuje panu doktorowi za pomoc i opiekę medyczna.

Lekarz godny polecenia i bardzo wiarygodny. Na podstawie niepełnych zdjęć postawił prawidłową diagnozę potwierdzoną dalszymi zdjęciami rentgen. Dodatkowo bardzo dobrze objaśnił złamanie dokładnie je opisując wraz ze zdjęciami z innych przykładów. Bardzo dobre podejście merytoryczne i profilaktyczne. Mimo młodego wieku lekarz Kolesiński uratował mnie przed kalectwem na całe życie.

Kompetentny i godny polecenia młody lekarz Bardzo dobrze objaśnia choroby i ich przyczyny Podejście do pacjenta profesjonalne Mam nadzieję że pozostanie nadal miłym i kompetentnym włocławskim lekarzem .Polecam i Pozdrawiam Pana doktora .Pacjętka