Tomasz Małkiewicz

swietny lekarz ! Ma specyficzne poczuczucie humoru i mysle ze to przez to tyle negatywnych opinii wiec nie polecam osobom ktore ominela ewolucja i nie znaja sie na zartach... :)

Brak rzetelnej wiedzy ,zachowuje się jak klaun ,nie poznał się na 2 miesięcznej ciąży i w zapewnieniu że dostanę okres dał mi na wywołanie na siłę miesiączki ,przede wszystkim więc dziewczyny w ciąży uciekajcie bo lekarz który nie odczyta poprawnie usg to nie lekarz ,jeśli chcesz utrzymać ciąże to oddaj się w lepsze ręce.

Wiedza i rzetelność. Do tego świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

Wiedza i rzetelność. Do tego świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

Pan dr. jest prawdziwym lekarzem z powołania,polecam bardzo !!

Pan dr. jest prawdziwym lekarzem z powołania,polecam bardzo !!

nikomu nie polecam Pana Małkiewicza ...

nikomu nie polecam Pana Małkiewicza ...

Jest OKROPNY! nigdy juz do niego nie pójdę!

Jest OKROPNY! nigdy juz do niego nie pójdę!

zdecydowanie nie polecam. nigdy nie spotkałam lekarza tak ubliżającego pocjentce.

Ja polecam dr.Małkiewicza.Całą ciążę 2007r-2008 r prowadziłam u niego.Miałam problemy z nadciśnieniem,dobrał mi prawidłowe leki i ciąża przebiegła prawidłowo.Rodziłam w Nowym Mieście w 37 tyg właśnie ze względu na nadciśnienie było to cięcie cesarskie.Córka zaraz będzie miała 4 latka i prawidłowo się rozwija.Także ze swojej strony polecam

ma swoje specyficzne podejscie do pacjenta ale jestem z niego zadowolona po przedytej ciazy pozamacicznej ktora mi usunal sladu po bliznie prawie nie widac i dobrze sie goilo a pozatym dobral mi lekarstwa jako jedyny w brodnicy lekarz po ktorych moglam zajsc w ciaze bo leczylam sie na bezplodnosc pare lat u innych lekarzy obecnie niedlugo urodze zdrowego synka

W Lidzbarku w osrodku przyjmuje za kare jestem w ciazy to nawet nie powie jak dziecko sie rozwija tylko prosze na fotel i do widzenia a jak sie zle czujesz i chcesz zwolnienie to ci wyjeżdza z dyskusjo nie uprzejmy arogancki taki ma byc lekarz przyjazny matce ja dziękuje są jeszcze inni .