Tomasz Małkiewicz

Jak wiadomo o co pytać, to odpowie, ale od siebie mało mówi.Nie rozważa trudności zajścia w ciążę z chorą tarczycą. A dr endykronolog nie radzi zachodzić w ciążę przy złych wynikach.Ja tak poroniłam 1-wszą ciążę. Dr Małkiewicz wcześniej mnie zbadał i kazał zrobić grupę krwi, ale nic nie powiedział o zbadaniu TSH.I tak zaszłam w ciążę i zaraz ją straciłam. A siostra moja prosiła go o opinię na ten temat to zlekceważył ją, chociaż mówiła, że w rodzinie jest dziedzicznie chora tarczyca.Nic na to nie zalecił. Sama zbadała sobie TSH i bardzo się zdziwił, gdy mu pokazała wyniki, że ma niedoczynność tarczycy. A zostały jej tylko 3 m-ce do porodu.Dziecku grozi, że nie będzie zdrowe.

Mialam stycznośc z Dr.Małkiewiczem tylko raz w chwili gdy zaczelam krwawic i szczerze mowiac nie polecam, nastraszyl mnie, wogole nie okazal mi troski wrecz przeciwnie stwierdzil ze to dopiero poczatek ciazy i roznie moze sie stac , a z samego poczatku spojrzal na mnie jak na wariatke ktora przyszla z blacha sprawa.

Szkoda słów na komentarz...Nie polecam .

Szkoda słów na komentarz...Nie polecam .

SUPER LEKARZ!GODNY POLECENIA ,PROWADZIŁ DWIE MOJE ZAGROŻONE CIĄŻE ZAKOŃCZONE CIĘCIEM CESARSKIM PRZEZ NIEGO WYKONANYMI W NML. OPIEKUJĄCY SIĘ SZCZERY NIE MAJĄCY ŻADNYCH TAJEMNIC GDY PIERWSZY PORÓD MUSIAŁBYĆ WYKONANY NATYCHMIAST .POLECAM

Wspaniały lekarz, rzetelny, miły i w pełni profesjonalny, POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!!

Super lekarz! Polecam! Idąc do doktora Małkiewicza w ogóle nie odczuwam strachu czy skrępowania. Doktor zawsze jest uśmiechnięty no i bardzo sympatyczny!!!

PANA DOKTORA MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ POZNAĆ KILKANASĆIE LAT TEMU W TRAGICZNEJ DLA MEGO SYNKA SYTUACJI ,KTÓRY NIESTETY NIE PRZEŻYŁ ............,ALE WALCZYŁ O MOJE ŻYCIE ,CO SIĘ UDAŁO ! WRAZ ZE SWOJĄ ŻONĄ [RÓWNIEŻ GINEKOLOGIEM ] OTOCZYLI MNIE TROSKLIWĄ OPIEKĄ I WSPARCIEM DUCHOWYM.DO TEJ PORY NIE PÓJDĘ DO INNEGO LEKARZA JAK P.DOKTOR LUB PANI DR. MAŁKIEWICZ . DZIĘKUJĘ .

można na niego liczyć. ma dobrze wyposażony gabinet i był dla mnie troskliwy.

można na niego liczyć. ma dobrze wyposażony gabinet i był dla mnie troskliwy.

Dziwią mnie niektóre komentarze, tak bardzo zachwalające pana doktora. Dla mnie naprawdę bez rewelacji, prowadzi moją ciążę i mimo że dla mnie jest nijaki nie chcę już zmieniać lekarza prowadzącego. Tak naprawdę ma kiepskie poczucie humoru a co więcej nie potrafi nic wyjaśnić, jest to dla mnie bardzo denerwujące bo nosząc w sobie nowe życie chciałabym wiedzieć co dokładnie dzieje się wewnątrz mojego ciała. Szczerze NIE POLECAM!!!

super lekarz polecam wszystkim:)wizyta u tego lekarza nie jest stresująca a wręcz przyjemna.Jeżeli chodzi o skierowania na jakie kolwiek badania nie ma z tym najmiejszego problemu.