prof. dr hab. n. med. Tomasz Matuszczyk

Laryngolog

ZDECYDOWANIE JEDEN Z NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW Z OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO!POLECIŁA MI TEGO LEKARZA MOJA ZNAJOMA , TERAZ JA POLECAM GO INNYM.PRZEPROWADZIŁ U MNIE OPERACJE SKRZYWIONEJ PRZEGRODY NOSOWEJ, KTÓRA BYŁA PRZYCZYNĄ MOJEJ NIEDROŻNOŚCI TRĄBEK SŁUCHOWYCH, Z CZYM SIĘ MĘCZYŁAM OD DZIECKA I ŻADEN LEKARZ Z LEGNICY NIE BYŁ W STANIE POSTAWIĆ PRAWIDŁOWEJ DIAGNOZY, CIĄGLE TYLKO FASZEROWALI MNIE LEKAMI, KTÓRE PRZYNOSIŁY ULGĘ TYLKO NA CHWILĘ. DR MATUSZCZYK MOIM ZDANIEM ZASŁUGUJE NA WIELKIE UZNANIE I SZACUNEK,JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA, POTRAFI ZROZUMIEĆ PACJENTA, JEST CIEPŁYM,MIŁYM CZŁOWIEKIEM I DLA KAŻDEGO POTRAFI POŚWIĘCIĆ SWÓJ CENNY CZAS.MAM DO NIEGO OGROMNE ZAUFANIE.I KAŻDY LEKARZ WŁAŚNIE TAKI POWINIEN BYĆ. PODCZAS OPERACJI DR POCIESZAŁ MNIE, I DAWAŁ MI DO ZROZUMIENIA, ŻE MA ŚWIADOMOŚĆ TEGO ŻE MNIE TO BOLI ,DZIĘKI TEMU CZUŁAM ŻE JESTEM W DOBRYCH RĘKACH I, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. POMIMO TEGO BÓLU , KTÓRY CZUŁAM NA PEWNO POSZŁABYM JESZCZE RAZ NA TĄ OPERACJĘ GDYBY BYŁA TAKA KONIECZNOŚĆ.NAPRAWDĘ WARTO-ULGA NIESAMOWITA.PONIEKĄD WSPÓŁCZUJE DR TAK CIĘŻKIEJ I WYCZERPUJĄCEJ PRACY ORAZ NATŁOKU PACJENTÓW- CZASEM BARDZO NIECIERPLIWYCH I NERWOWYCH, KTÓRZY CZEKAJĄ W KOLEJCE.OPIEKA NA ODDZIALE LARYNGOLOGICZNYM RÓWNIEŻ ZASŁUGUJE NA MIANO BARDZO DOBREJ. NA PEWNO BĘDĘ MIŁO WSPOMINAĆ TEN CZAS W TYM WŁAŚNIE SZPITALU, NA TYM ODDZIALE I POD OKIEM DR MATUSZCZYKA.NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM. NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM !

SUPER lekarz miły sumienny rzetelny i sympatyczny zabieg usunięcia migdałków u dziecka i usunięcie guza na szyi u mnie przebiegły pomyślnie i serdecznie dziękuję Panu Ordynatorowi oraz całemu zespołowi oddziału laryngologii w Złotoryji

Wspaniały lekarz. Ze względu na różnorodność objawów, pomocy szukałam u specjalistów różnych dziedzin medycyny. Przez wiele lat. Niestety leczenie za każdym razem kończyło się odprawieniem z podejrzeniem hipochondrii. Pan doktor, po analizie objawów, w tym laryngologicznych, zdiagnozował rzadką chorobę. Jestem mu bardzo, bardzo wdzięczna. Dzięki doktorowi okazało się, że życie nie musi być tak trudne.

Jestem po operacji zatoki szczękowej przeprowadzonej przez dr Matuszczyka, nie żałuję swojej decyzji i wyboru szpitala. Szybko , sprawnie , kompetentnie..jak najbardziej polecam!

Polecam dr Matuszczyka , godny zaufania , kompetentny , uprzejmy- mój syn rok czasu leczył się w poradni audiologicznej w legnicy z powodu niedosłuchu -straszono nas że to może doprowadzić do poważnej operacji , na leki wydawaliśmy fortune a poprawy żadnej nie było Znajoma załatwiła nam wizytę nie w przychodni a na oddziale u pana doktora , okazało się że mój syn był źle leczony i sterydy które dotychczas brał poszły w odtawkę . Dziękujemy panie doktorze .

Gorąco polecam tego lekarza! Po wielu wizytach u laryngologów mogę stwierdzić, że jest zdecydowanie jednym z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie na Dolnym Śląsku (a na pewno najlepszym w regionie legnickim). Konkretny, rzetelny i skuteczny. Przeprowadził u mnie operacje mojej mocno pokrzywionej przegrody nosowej, której to przy kompletnym braku zainteresowania odmówiła mi laryngolog z Legnicy. Bez problemu przejął moje leczenie. Uważam, że naprawdę ma rękę do tego typu operacji. Zero bólu, zero siniaków, zero powikłań i komplikacji, o których tyle słyszałem u innych. Wzorowo oceniam też opiekę medyczną na oddziale otolaryngologicznym, którego jest z resztą ordynatorem.

SILNY BOL UCHA PRZEZ 3TYGODNIE BYLAM U NIBY NAJLEPSZYCH LEKARZY WE WROCLAWIU A TAKZE W SZPITALU WOJSKOWYM W KTORYM CZYSZCZONO MI UCHO MOWIC ZE OD BOLU JESZCZE NIKT NIE UMARL KAZDY LEKARZ INNA DIAGNOZA INNY ANTYBIOTYK JEDNAK EFEKTU NIE BYLO BOL SIE NASILAL BYLO TYLKO GORZEJ WSZYSCY ZALAMYWALI RECE AZ TRAFILAM DO ZLOTORYJI DO DR.MATUSZCZYKA KTORY TYLKO ZAJRZAL MI DO UCHA I ODRAZU POWIEDZAL ZE TRZEBA WYKONAC ZABIEG OPERACYJNY ZOSTALAM W SZPITALU W ZLOTORYJI PO ZABIEGU BOL USTAPIL ODRAZU CZUJE SIE SWIETNIE NA 2DRUGI DZIEN WROCILAM DO WROCLAWIA BO WLASNIE TU MIESZKAM. DR TOMASZ MATUSZCZYK JEST LEKARZEM Z POWOLANIA WIDAC TO ODRAZU NA PIERWSZEJ WIZYCIE JEST DZIEKI TEMU LEKARZOWI UWIEZYLAM ZE SLUZBA ZDROWIA JEST DLA PACJETOW:)

Można powiedzieć że to "nasz lekarz".Leczymy u Synka trzeciego migdała nie trzeba od razu wycinać i narażać dziecko na dodatkowy stres.Po paru miesiącach jest duża poprawa i prawda podobnie nie będzie konieczności wycinania.Bardzo ważne jest też to że nie trzeba często przyjeżdżać do kontroli i płacić dodatkowych pieniążków,my mieliśmy tylko dwie wizyty w ciągu kilku miesięcy.POLECAM GORĄCO DR.MATUSZCZYKA.

Pierwszy lekarz do którego nie musiałam ustawiać się w kolejce , czekac na wyznaczenie terminu , powiedział proszę przyjechać . Przyjechałam, zbadał, postawił diagnozę. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Teraz czekam na zabieg córki.

Niestety mi nie pomógł - zbagatelizował sprawe i do dzisiaj mam z moja choroba problemy.

Niestety mi nie pomógł - zbagatelizował sprawe i do dzisiaj mam
z moja choroba problemy.