lekarz Tomasz Siwek

Neurolog

Profesjonalne, indywidualne i empatyczne podejście do pacjenta. Kompleksowa opieka i pomoc w chorobie. Zdecydowanie POLECAM!

Nie polecam, moze prywatnie lekarz ma inne podejście,ale w przychodni strata czasu.Odwołanie wizyty, kolejny termin Pan doktor pojawil się póltorej godziny później niż zaczynał pracę,a chciał skończyć jak powinien o 18, więc pacjenci przed 18 byli juz przyjmowani na szybko

Rownież odradzam, zero rozmowy z pacjentem, obejrzenia wynikow.Leki psychotropy plus przeciwbólowe i takie leczenie.

Profesjonalizm Pana Doktora Tomasza Siwka połączony z życzliwością, ciepłem, ogromną wiedzą, dały mi nadzieję na powrót do zdrowia. Dziękuję za udzieloną pomoc i wsparcie! Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Szczerze polecam Pana Doktora!!!! „Jeden doświadczony lekarz wart jest stu wojowników” - Homer Wdzięczna pacjentka

„Jeden doświadczony lekarz wart jest stu wojowników” - Homer

Wdzięczna pacjentka

Dr. Siwek ma specyficzne podejście do pacjenta i nie można na starcie skreślać go komentarzami typu ,,gbur". Jest moim lekarzem prowadzącym od kilku lat i jeżdżę do niego specjalnie z Trójmiasta. Szanuję go za wiedzę na temat epilepsji i ambicję, oraz poświęcony czas każdemu pacjentowi.

Szkoda czasu i nerwów. Nonszalancki gbur, krótki opis dolegliwości skwitował niepotrzebną dyskusją, nie zapytał o podejrzenie przyczyn dolegliwości, nieprzyjemny w badaniu, każdym słowem próbował podkreślić swoją wyższość i ewidentny brak zainteresowania pacjentem. Nie polecam!!!

Na pierwszej wizycie ciagle śmiał się jak głupi do sera aż wyprowadził mnie z równowagi i nie zapytałam o to co chciałam. Teraz stwierdził, ze o migrenie już tyle wiadomo, ze nie trzeba chodzić do lekarzy ani się leczyć, bo na to nie ma leku. Arogancki. Stwierdził, ze jestem roszczeniowa, choć niewiele się odzywałam i tylko dlatego da mi skierowanie na rezonans, ale i tak uważa, ze w moim przypadku jest to niepotrzebne, bo i tak nic nie wyjdzie, a ja podważam opinie wysokiej klasy specjalisty. Skoro dr uważa, ze o migrenie już wiadomo wszystko to po co się zajmuje tym tematem. Potem czynił niestosowne uwagi dotyczące kobiet, twierdząc ze to istoty nierozumne, do których nic nie dociera. Operował pojęciami niezrozumiałymi dla mnie, po czym stwierdził, ze pacjent powinien się dowiedzieć coś o swojej chorobie i poczytać. Tylko skąd skoro pan doktor wysokiej klasy, specjalizujący się w migrenach twierdzi, ze już nie ma po co odwiedzać w tym celu placówek medycznych. Zostaje chyba internet...Porażka... oskarżył mnie również, ze nie stawiłam się z wynikiem poprzedniego rezonansu, choć byłam i to przyznał później, ale nawet nie przeprosił. Gbur...

Dzięki panu doktorowi mogę w końcu w miarę normalnie funkcjonować. Jest pierwszym neurologiem, na którego trafiłam i który nie odesłał mnie z kwitkiem, a za to przeprowadził dokładny wywiad, wiedział o co powinien zapytać... Dopiero od niego, w wieku 28 lat, wyszłam z diagnozą i rozpoczętym leczeniem padaczki skroniowej z napadami złożonymi, na którą choruję od dziecka, ale nikt wcześniej nie potrafił jej rozpoznać. Bardzo żałuję, że nie trafiłam na pana doktora wcześniej, bo moje życie byłoby na pewno łatwiejsze. Poza tym wiedza pana doktora na temat epilepsji jest tak ...

Poza tym wiedza pana doktora na temat epilepsji jest tak ogromna... i chętnie się nią dzieli z pacjentem. Dr. T. Siwek jest moim ulubionym lekarzem, darzę go ogromnym szacunkiem., za jego niebywałą pamięć do każdego przypadku (zna chyba na pamięć karty stałych pacjentów łącznie z nazwiskami) i to, że tak bardzo mi pomógł.

Pan dr Siwek nie powinien być w ogóle lekarzem bo nie ma pojęcia o leczeniu padaczki trafiłam do nie go i zamiast mi pomóc to dał mi taki lek który mi zaszkodził . Nie wiem po co on w ogóle został lekarzem.

Pan dr Tomasz Siwik to wspaniały lekarz. Bardzo dobrze dobrał mi leki przy epilepsji częściowo prostej. Od 15 miesięcy nie mam żadnych ataków. Za co mu bardzo dziękuję. Fachowy specjalista. Polecam.